Изпитани сайтове за парфюми - март 2022

  • 81 212
  • 783
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 026
Банда, поръчах от makeup Delina Exclusif на цена без аналог на пазара ......Беше само една бройка - има ли вероятност да ми я откажат ?

# 331
  • Мнения: 3 722
Банда, поръчах от makeup Delina Exclusif на цена без аналог на пазара ......Беше само една бройка - има ли вероятност да ми я откажат ?

Не, има вероятност да почерпиш!

# 332
  • Мнения: 3 026
Да , вече се обработва поръчката…..

Черпя виртуално за този шанс 🥂

# 333
  • Мнения: 1 113
Имаше ли други Делини на цена без анагалог Simple Smile искам сета с кейс.

# 334
  • Мнения: 3 722
Браво, макадамия, браво!  Ти си истински ловец на оферти!

Такава цена и шефът на PDM не може да даде! Simple Smile

Мейкъп форевър!

# 335
  • Мнения: 3 026
Само тази се пръкна незнайно от къде и то точно когато влязох в сайта ... нито уведомление бях получила, нито нищо - мал шанс както се казва Simple Smile

# 336
  • Мнения: X
Ти на това, ако му викаш мал шанс... Направо си е бон шанс! 😂
Хайде, честито!

# 337
# 338
  • Мнения: 872
И като си помисля, че тия семпъли точно ги дават безплатно при покупка  на парфюм, ми призлява като ги видя при цена 6лв за бр. Smiling Imp

Малко офф, но много грозно впечатление ми прави напоследък във парфюмните фб групи има продажба на такива фабрични мостри на “интересни” цени. Не е само по магазините вече, хаха. Там поне не са пръскани. И в нашия форум наскоро в темата за размените прочетох словосъчентанието “липсва половин фъс”. Ъхъ.

# 339
# 340
  • Мнения: 229
Здравейте, може ли някой, който разполага с кутия от Dior Sauvage Elixir да ми прати снимка на дъното й, на лично. Благодаря!

# 341
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Много е лоша светлината, но...
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 15 мар 2022, 20:10 от bubanka

# 342
  • София
  • Мнения: 1 983
Положителен отзив от мен за parfumi-shop.net - от там взех търговски продукт 100мл
Yves Saint Laurent La Nuit de L' Homme Eau Electrique. Дойде за 2 дни, перфектно е всичко, както обикновено.
Между другото, за тези които го обмислят този парфюм, май от YSL го спират. Поне такива слухове има.

Последна редакция: вт, 15 мар 2022, 22:18 от Deetron

# 343
  • Мнения: 3 722
Честита да ти е Deetron!

Обърках го с другия  в бързината Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 мар 2022, 05:47 от Milen™

# 344
  • Мнения: 9
Здравейте. За пръв път поръчвам от Нотино. Може ли да ми кажете дали доставките са с преглед и тест, и дали сте доволни от Нотино?

Общи условия

Активация на акаунт