Изпитани сайтове за парфюми - март 2022

  • 81 064
  • 783
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 930
Милен, моля те опиши с няколко думи в парфюмната тема Fashion Decree. Много ме изкушава, а не го познавам... Твърде са противоречиви мненията за него. От ретро и пачулена бомба до вълшебен, елегантен и т.н.
Последните ми покупки са Шанс Тендър, Jo Malone ELDERFLOWER CORDIAL и Sunny Magnolia by Lanvin Sparkling Heart
В Дъглас новия ARIANA GRANDE God is a Woman е на добра цена - 30 мл за 43.20 лв.
За мен лично клони леееко към първата част. Елегантен е, но и пачулена бомба също е вярно. Пачулито ми идва в стила на Шанел.

За да не съм спам: дойде Initio-то от мейкъп, бързо и всичко точно!

# 61
  • Мнения: 3 420
Karl Langerfel for her траен ли е?
Най-добра цена в Парфимо. И сега, там, БД над 99лв 😃

# 62
  • Мнения: 3 216
Karl Langerfel for her траен ли е?
Най-добра цена в Парфимо. И сега, там, БД над 99лв 😃
На моята кожа да, и траен, и много излъчващ. Но съм чела и други мнения, та да не се счита за 100% вярно.

# 63
  • Мнения: 1 576
Благодаря на всички за отговорите за Amazon Flowers Bouquet ! Седнах да поръчвам и в кошницата видях, че продавачът е различен. Иначе цената на Амазон вече става 330 Евро. Така, че отпада.

# 64
  • Мнения: 2 844
Karl Lagerfeld и при мен е траен,вземай смело.В Нотино е най-изгоден към момента.

# 65
  • Мнения: 3 928
Замотах се и изкупихте комплекта на Narciso😄

# 66
  • Мнения: 3 708
В lerbolario.bg - 25 % на доста неща, важи от 03 – 08.03.202 г. за физическите магазини и онлайн.

# 67
  • Мнения: 11 828
Радика, благодаря за труда и красивата тема!

Последната ми парфюмна покупка е от Елинор Mancera Wild Cherry:



# 68
# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Благодаря за новата тема 🌺
След многото положителни коментари да не остана и аз по-назад си взех от Douglas страхотен аромат  за пролетта☺️
Скрит текст:

# 70
# 71
# 72
  • Мнения: 382
Докато видя и вече не е наличен GrinningЛюбимият ми парфюм, обожавам го

# 73
  • София
  • Мнения: 2 378
Coach Dreams Sunset 60 мл. в Елинор с кода ценате е 61.20лв. https://elinor.bg/product/coach-coach-dreams-sunset

# 74

Общи условия

Активация на акаунт