Изпитани сайтове за парфюми - март 2022

  • 81 285
  • 783
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 512
Тестер Santal blanc Van Cleef  в parfumi shop 153лв. С код love7 - 142.29лв.

# 721
  • Мнения: 290
Днес говорих с parfumi- shop,  по повод на парфюм ,който чакам от тях и ги питах за Нишан. Момичето ми каза, че очаквали огромно количество парфюми на марката, съвсем скоро, до седмица - две, заради огромния интерес. И този път заредили страшно много Ани-та, заради напрежението предния път.

# 722
  • Мнения: 5 086
A за Amouage Sunshine нещо дали казаха  😂, че и там напрежението не беше малко

# 723
  • Мнения: 3 891
Carnal Flower ако мернете на намаление някъде дайте знак Simple Smile
Благодаря!

Направо е прелест сега в по-топло време Heart

# 724
  • Мнения: 3 033
.... и аз за Sunshine се напрегнах .... Simple Smile)))

Последна редакция: вт, 29 мар 2022, 13:46 от macadamia

# 725
  • Мнения: 5 086
Получих бебето си Ермесанс и питам така голички ли са по принцип само с пауч, без кутия?

# 726
  • Мнения: 290
A за Amouage Sunshine нещо дали казаха  😂, че и там напрежението не беше малко
Simple Smile)))))))))
За него не питах, а само за това, което ме интересуваше.
Добре де, звънете на 0988368335, отзивчиви са.

# 727
  • Мнения: 5 086
A за Amouage Sunshine нещо дали казаха  😂, че и там напрежението не беше малко
Simple Smile)))))))))
За него не питах, а само за това, което ме интересуваше.
Добре де, звънете на 0988368335, отзивчиви са.
Беше майтапче, ясна е работата там Wink

# 728
  • София
  • Мнения: 974
Получих бебето си Ермесанс и питам така голички ли са по принцип само с пауч, без кутия?
Скрит текст:
Ермесансите, доколкото ми е известно, се продават в сетове от 4 броя в голяма правоъгълна кутия, не съм виждала индивидуални кутийки за единични бутилчици. Simple Smile Така че всичко трябва да е ок, поне си има пауч този. Честит! Simple Smile Аз изпуснах зареждането, както обикновено, но и не знам дали е имало това, което търся, в мини вариант - Myrrhe Eglantine - не виждам такава опция, която да пусна за следене.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 5 997
Бебетата Ересанси са само с пауч. Имам 4, но са купувани в комбинация с други дами и ни бяха донесени от бутик в Белгия. Мисля, че комплектите наистина са 4 в кутия, както казва Klodilia.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 502
Klodilia, нямаше 15 мл. Myrrhe Eglantine. И аз исках едно мини от него, но го има само в 100 мл.
И аз си получих дребосъчето Vanille Galante.

# 731
  • Мнения: 5 086
Чудесно, благодаря за отговорите❤  Нямаше Myrrhe, отворих почти виднага сайта и го търсих също

# 732
  • София
  • Мнения: 974
Благодаря, дами, значи ще дебнем минита от Еглантин, дано се появи в бъдеще. Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 1 936
Искам да похваля Makeup. Обадиха ми се преди малко и поискаха да им изпратя сметка, по която да възстановят сумата за протеклия парфюм. Продуктът остава за мен, не е необходимо да им го връщам.
Надявам се скоро да имам парите си обратно.

# 734
  • Мнения: 438
[quote author=Lodsi link=topic=1416966.msg44532727#msg44532727 date=1648557040
Искам да похваля Makeup. Обадиха ми се преди малко и поискаха да им изпратя сметка, по която да възстановят сумата за протеклия парфюм. Продуктът остава за мен, не е необходимо да им го връщам.
Надявам се скоро да имам парите си обратно.
[/quote]
Честито Lodsi. На мен нямаха смелост да ми се обадят, но след всичко написано по техен адрес в тази тема   получих имейл с който  ме уведомяват, че след проверка на парфюма  -  "колегите са установили, че пулверизаторът работи" Hushed. Все пак са пуснали сумата по сметката ми.

Общи условия

Активация на акаунт