Изпитани сайтове за парфюми - март 2022

  • 81 289
  • 783
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 429
Пробвахте ли да сложите продукта в кошницата и да проверите сумата преди чекаута? На доста аромати не излиза 20 % докато не се избере расфасовка и не се отиде в кошницата - пробвах с 2 олимпеи без 20% обявени и на двете даде отстъпка)

Тъкмо за това влизах , но не е на всичко.  Напр
 Новата Олимпея, новия Опиума...
Ще пробвам.

# 451
  • Мнения: 541
За колко дни пристигат поръчките от Make Up

# 452
  • Мнения: X
Не се знае...

# 453
  • Мнения: 474
За колко дни пристигат поръчките от Make Up
След 5-6 дни си получавам нещата аз.

# 454
  • Мнения: 4 172
Вчера пробвах Aura - Mugler в Лили, но не успях да видя EDT или EDP ли е. Дали случайно някоя от вас знае да се предлага само единия от двата там?
Много ми хареса, а май бутилките нямат много разлика в цвета за различния вариант 🤔 Търсих във Фрагрантика уж да открия сама, но не успях. Търсих и в сайта на Лили, но не ми излезна.

# 455
  • Мнения: 660
Вчера пробвах Aura - Mugler в Лили, но не успях да видя EDT или EDP ли е. Дали случайно някоя от вас знае да се предлага само единия от двата там?
Много ми хареса, а май бутилките нямат много разлика в цвета за различния вариант 🤔 Търсих във Фрагрантика уж да открия сама, но не успях. Търсих и в сайта на Лили, но не ми излезна.
Имат известна разлика в цвета. Edp е по-наситено зелено

# 456
  • Мнения: 4 172
Благодаря, Lazuli! Мисля че е бил EDT в такъв случай. Допадна ми и ще търся добра оферта за него. ❤️

# 457
  • Мнения: 217
Вчера пробвах Aura - Mugler в Лили, но не успях да видя EDT или EDP ли е. Дали случайно някоя от вас знае да се предлага само единия от двата там?
Много ми хареса, а май бутилките нямат много разлика в цвета за различния вариант 🤔 Търсих във Фрагрантика уж да открия сама, но не успях. Търсих и в сайта на Лили, но не ми излезна.

Лале, в брошурата на лили откривам това,

# 458
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Това са си много добри оферти за EDT

# 459
  • Мнения: 4 172
Много благодаря че се включихте ! 💐💐💐💐💐 Ще се насоча към Parfumi-shop ❤️

# 460
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Lalique Encre Noire 100мл за 35,80
за съжаление безплатната доставка е за 50-тицата

# 461
  • Мнения: 464
В Нотино
Mugler Alien Goddess парфюмна вода сменяема за жени 10 мл - 42 лв  + БД + подарък същата мостра + мостра  Angel Nova.
Angel Nova  х10 мл - 37 лв с % и БД.
Angel  х10 мл - 37 лв с % и без БД. В Дъглас  същия 10мл -  41,60 лв.
 ElinorThierry Mugler Aura EDP  30ml - 58.65 лв. след  mid15.
Парфимо THIERRY MUGLER AURA Eau de Parfum за жени 50 ml 77лв.

И две мостри, който иска да се запознае с J'Adore  едп и Idole Aura Eau de Parfum:
https://www.starcorp.bg/christian-dior-j-adore-eau-de-parfum
https://www.starcorp.bg/lancome-idole-aura-eau-de-parfum

Последна редакция: пн, 21 мар 2022, 11:37 от Никой като Някой

# 462
# 463
  • Бургас
  • Мнения: 822
в Нотино https://www.notino.bg/hermes/eau-des-merveilles-toaletna-voda-za-zheni/p-60448/

Hermès
Eau des Merveilles
тоалетна вода за жени - 100 мл  - 116,70

мисля, че е изгодно, поръчах

# 464
  • Мнения: 2 465
Опитах и аз, но явно е бил само един.Disappointed

Общи условия

Активация на акаунт