229 пролетни надежди - Немската тема

  • 20 029
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
130€ и на мен ми се виждат много.100€ в Дм също.🤓

# 31
  • Мнения: X
Борти само мелатонин остава. Аз по принцип спя добре, но след разни гадории и сегашната ситуация не се получава.
Ася да не си приват застрахована? Хич не ми се струва нормална тази цена. Или доктора да преглежда приват.
За магнезия щях да казвам ако се получи разстройство може да се пробва с друг вид.

# 32
  • Мнения: X
Рейна,
Мелатонин форте! 😆Само мелото не ме хваща вече.
Били два модела.Остава само физически да се изтискваме като лимони през деня, за да можем да спим . Аз наблягам на виното, но реално само разхождам чашата из къщата.

Аз като пия магнезий и ми става лошо.Без да ми се смеете много,😉 нещо не ми понася. Кажи какво друго имаш предвид

# 33
  • Мнения: 7 054
Учудена съм на цифрите за изследване на витамин Д. Моята лична ми ги прави безплатно.
В България си правих по Коледа хормонални изследвания, за тях доплатих около 100 лева.
Мелатонин имам под ръка винаги, но, чукам на дърво, не ми се е налагало да го ползвам скоро.

# 34
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Аз в последните две седмици само с него се приспивам, иначе кукувам до никое време Sad
О, днес ми се изясни защо олиото потъва - мм спомена, че най-големия производител на олио е украински

# 35
  • Мнения: X
Аз в последните две седмици само с него се приспивам, иначе кукувам до никое време Sad

'ма що не питаш? Две големи уискита на екс и си заспала на момента. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 36
  • Germany
  • Мнения: 7 941
На мен мелатонина хич не ми помага. Пия валериан с хмел, като понякога се налага да взимам по 2 хапчета.

# 37
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Аз тоя номер го знам, ама в последно време не действа Sad

# 38
  • Мнения: 1 465
Точно днес се зачетох в съвети , кои етерични масла помагат при стрес и тревожност...
Зиги, твоята рецепта също не е за подценяване! Joy

# 39
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Марголота, какъв вит.Д пиете и, ако не е много нахално, дай насам списъка, за да не пропусна някое изследване н Бг. Сериозна съм
...
Бибит, ти си знаеш ❤
...
Така ми се яде домашен кекс, а ме мързи. Мм не яде вредни неща (ама пие), сама цял кекс не мога. Пфуууу

# 40
  • Мнения: X
Така ми се яде домашен кекс, а ме мързи. Мм не яде вредни неща (ама пие), сама цял кекс не мога. Пфуууу

Що не купиш от малките формички и да си забъркваш, като ти се дояде? 2-3 дни ще го избуташ, то става към 200гр.

Ама много сте съобразителни в тая тема. Аз купувам на око, правя на око - и останалото в боклука. Ако не ми хареса, пак в боклука. Joy Преди където живях имах съседи, които ми доизяждаха нещата, че аз купувам без много да мисля и после половин торба за боклука. За жалост тук нямам такива (има, ама не съм ги опознал, за да се чувстват удобно да им нося пакетирани неща или само отворени да се пробва 1бр. или помирише)

# 41
  • Мнения: X
Ама много сте съобразителни в тая тема. Аз купувам на око, правя на око - и останалото в боклука. Ако не ми хареса, пак в боклука. Joy Преди където живях имах съседи, които ми доизяждаха нещата, че аз купувам без много да мисля и после половин торба за боклука.
Angry Това сериозно ли? На фона на всички хора (не по света – тук в Германия), които са принудени да пестят от храна? https://foodsharing.de/

# 42
  • Мнения: X
Нито по света, нито в Германия ме бърка. Мисля че отдавна изяснихме нихилизма ми.

Вместо да пестят от храна, да работят. Ама то не може хем да лежим, хем на социала, хем да искаме да живеем царски. Тц, нье.  Макароните с кетчуп са надценени.

# 43
  • Мнения: 7 054
Аз в последните две седмици само с него се приспивам, иначе кукувам до никое време Sad
О, днес ми се изясни защо олиото потъва - мм спомена, че най-големия производител на олио е украински

Всъщност, малко излъгах, Точно миналата нощ го ползвах, защото се събудих към 2.30 и след това не можах да заспя. Взех мелатонин, същата работа. Призори, малко преди да ми звънне телефона съм заспала и после кат се събудих, познай? Бях като пияна.
Цял ден ходя като ваксинирана кокошка. След малко си допивам бирата ииии... познайте!

# 44
  • Мнения: X
Това е и пълно неуважение към труда на хората, които произвеждат храната ни! Не мога да повярвам, честно. Няма да напиша какво мисля наистина, защото ще получа гарантиран бан.
CryCryCry

Общи условия

Активация на акаунт