Къната, билките и всичко останало за билките - Тема 17

  • 47 865
  • 794
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39 309
Може би няма време да се окисли при теб и затова не покрива добре.
Не мисля, че това е причината. Все пак останалата коса е много добре къносана.

# 31
  • Мнения: 4 433
Аз ползвам на доктор Санте шампоан, но взе да ме сърби скалпа от него.

Последна редакция: чт, 03 мар 2022, 21:57 от Sis*

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 316
По другите косми явно по-дълго се задържа къната.Забелязала съм, че там, където нямам бели цвета си стои и може да не се къносвам с месеци, а по тънките и белите се отмива по-бързо.Ако решиш да пробваш, сподели дали има разлика.При мен, когато ми е била по-прясна къната е ставало по-светло на белите, докато така е по-наситен и по-плътен цвета.

# 33
  • Мнения: 139
Преди време тук писаха доста фенове на  Sahara Tazarine, която Екомама внасяше, но след като се пренасочи към други дейности  спря вноса ѝ. Е, добрата новина е, че  вече я има при Хенафокс. Не съм я пробвала още (а и не вярвам при мен да даде много по-различни резултати), но в някакъв момент и това ще стане (от чисто любопитство: )

# 34
  • Мнения: 239
Бравоо на Хенафокс, сърдечни благодарности за споделената информация, зарадвах се, къната е разкошна и ми липсваше Heart

# 35
  • Мнения: 427
Благодаря за информацията! Поръчах три пакета.

# 36
  • Мнения: 1 398
Момичета, някой може ли да ми припомни как се сваляше боя с шампоан и вит. Ц? Колко време се стои и тн...
Благодаря!

# 37
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Момичета, някой може ли да ми припомни как се сваляше боя с шампоан и вит. Ц? Колко време се стои и тн...
Благодаря!

Намачкват се дражетата от една опаковка вит. С и се добавят в достатъчно количество шампоан, за да стигне за намазване на косата. Стои се половин час. При нужда се повтаря процедурата.

# 38
  • Мнения: 123
Здравейте! Честит осми март!
Някоя от вас добавяла ли е зелени обвивки от орех https://hennafox.com/product/598/zeleni-obvivki-ot-oreh.html  към къната, за да постигне по-тъмен цвят?

# 39
  • Мнения: 427
Честит празник, дами! Бъдете здрави и обичани!
Сахарата пристигна. Сега моля за съвети, има ли нещо различно в приготвянето, колко часа оксидира и колко време стоите намазани? Моля, тези които са я ползвали да споделят!

# 40
  • Мнения: 239
Бъркаш както обикновено и спиш с нея най-добре Simple Smile

# 41
  • Мнения: 299
Flowers TulipFlowers TulipПривет и честит празник на всички  Flowers Tulip(малко късно, но нищо).

Върти ми се един странен въпрос. Нали мрънках след като се направих със златистомедената Хенафокс, че ми стана тъмно, но в последствие си ми харесва и си поръчах още. Тоест реших, че си оставам на този цвят. Ест. коса ми е кестенява, побелелите места остават по-светли, но това не ме притеснява.

Това, което се чудя е: от предния път ми остана около 1/3 от боята, имам и 2/3 касия от преди. Дали е добра идея да ги смеся и да експериментирам, а следващия път пак да си я направя само със златистомедената? Или да не си правя експерименти, а като съм доволна сега с този цвят, да си стоя на него и да си чакам поръчката?

Relaxed Innocent

# 42
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Касията може да се ползва и за подхранване. Иначе, ако се сложи в слатисто-медната, ще намали оцветяването. Тя дава златист оттенък на бели и много светли коси.

# 43
  • Мнения: 299
Lady Brinne, правила съм се веднъж само с касия и да белите коси станаха жълти, косата ми стана и малко суха. По скоро се чудя дали дългосрочно ще повлие до толкова, че да измени тона...примерно ако след това се нанесе друго отгоре...Relieved

# 44
  • Мнения: 10 601
Гледам - нови отговори в темата. Реших, че Невена се е къносала и се показва, но уви Cry.
Хайде, момиче, оцвети бялата коса!

Общи условия

Активация на акаунт