Автоимунен тиреоидит на Хашимото - тема 69

  • 22 231
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 20 172
Долче, аз като стартирах с хипера и почнах хапчетата на най високата доза, се подух като балон, станах двойна. Като минавах покрай огледалото, не смеех да се погледна, направо ми се искаше да го закрия с нещо.

# 721
  • Мнения: 427
Аз забелязвам, че по- често ходя по малка нужда. Явно изхвърлям вода. При мен отоците са под формата на огромни торби под очите.
Обаче ме наляга желание за сън към 17.00. По принцип си лягам рано, но снощи в 21.00 и плътно спах до 6.30.

# 722
  • Мнения: X
Ветрило, ти имаш ли диагноза вече? Извинявай, ако вече си писала, отскоро следя. Питам, понеже и аз непрекъснато обилно по малка нужда… отоци нямам, освен стомаха, който е болен в момента и според мен едно от лекарствата ме издува… и аз си заспивам рано рано и днес се събудих в 5.40, само че два-три пъти ставах през нощта пак по малка нужда… бъбреците ми ги гледаха са ок…

# 723
  • Мнения: 27 552
Леми, по същия начин беше връзката ми с огледалото тогава...😬 Ужасен период. Сега как си, на каква доза? Аз поне съм "само" с хипо и без Хашимото, но голям зор с Т3...
Желязно ветрило, при мен бяха цялостни подувания, но най-видимо в частта между горните клепачи и веждите.🤐 И цялото лице си го виждах подуто и по-кръгло, в бедра и около талия мислех, че кожата ми ще се пръсне- не можех да си закопчея нормално панталон, който ми ставаше (даже беше свободен) примерно седмица по-рано...Глезените и пръстите на ръцете също бяга подути, но това най-малко ме притесняваше. Е, освен няколкото пъти, когато едва си обух обувките...😄 С хормон за ЩЖ все едно бях взела диуретик...

# 724
  • Мнения: 11 844
Пуснах новата тема , моля преминете там  https://www.bg-mamma.com/?topic=1444980

# 725
  • Мнения: 427
Хашимото си имам вече официално. На Еутирокс от 25 мгр. съм. Приемам и вит.Д, В12. Мисля да включа и магнезий.

Общи условия

Активация на акаунт