Влизате ли често в спорове със свекърва си?

  • 5 290
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не...много рядко спорим, а сме се карали един или два пъти откакто се познаваме Mr. Green.

# 16
  • Мнения: 7 723
Разбира се, че спорим постоянно. При нас проблеме е, че тя май още не може да свикне с мисълта, че синът й си има свое семейство. След като почти живеем заедно и се виждаме всеки ден- мисля, че спора е нормална част от ежедневието ни. При нас случаят е малко "Всички обичат Реймънд" #Crazy

# 17
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Спорим си, но нейното мнение не ме интересува . Mr. Green

# 18
  • Мнения: 8 917
Не, няма и за какво - живеем отделно, а и определено жената е свястна Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 1 520
Не споря. Като цяло.
Не живея с нея, не я виждам често, нямаме общи теми, не се бърка много. Мисля че в началото й показах че това е правилната посока - в смисъл да не се бърка, защото предвид всичко останало изброено, ще е глас в пустиня.

# 21
  • Мнения: 6 461
Когато не може да излезе на глава с мъжа ми си го изкарва на мен........... Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 041
Не, изобщо не си правя труда. Grinning Все едно да споря с радиото.

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не ,аз нея виждам често и тя е доволна и аз !

# 24
  • Мнения: 983
Аз също многократно съм й казвала да не си налага мнението. Че аз съм друга личност, и няма какво да я дразни, че мненията ни не съвпадат, но.........тя продължава да настоява, каквото каже това да става. Много е властна #Cussing out
Цял живот е командвала така сина си и съпруга си и сега сякаш не може да се примири, че сина й няма да я слуша за всяко едно нещо.
Напоследък и той влиза доста често в спорове с нея. С една дума отношенията ни са доста обтегнати.

# 25
  • Мнения: 750
Няма на4ин да се караме със свеки-тя е в Кейп Таун Joy Joy Joy!Само на 13 4аса полет Laughing

# 26
  • Мнения: 6 618
Ами, не тя е толкова отстъпчива

# 27
  • Мнения: 2 000
Аз избягвам да влизам в спор с който и да е. Понякога и свекито ме издразва с някой коментар, но аз предпочитам да си премълча, щото хич не обичам да се карам.

# 28
  • Мнения: 3 537
Като живеехме заедно преди 11 години -да,но после не сме спорили за тези 11 години нито веднъж.Сега като пиша това,чак ми се стува странно. newsm78Но е така!
Свекърва ми не си налага мнението,не ми е размествала вази,саксии или друго и изобщо не пипа нищо като дойде,ако не е питала. Grinning

# 29
  • Мнения: 6 167
не, никога не споря със свекърва си
няма за какво.
също и не давам поводи за спор.

Общи условия

Активация на акаунт