Влизате ли често в спорове със свекърва си?

  • 5 303
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 663
Не ,до сега не ни се е случвало . Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 70
Почти не

# 92
  • Мнения: 216
Редовно! smile3512

# 93
 Не,много сме далече една от друга.

# 94
  • Мнения: 3 423
за щастие тя живее в Ловеч и я виждам 2 пъти в годината Peace
а и по телефона не я чувам,мъж ми и е забранил да дава съвети за детето а и ако си позволи да ми се меси в живота,ще я отрежа Peace

# 95
  • Мнения: 126
Никога до сега.Много ми се е искало,но по една или друга причина съм се въздържала.
И аз така но не знам до кога ще издържа така с това мълчане Sickа и така само си го изкарвам на съпругът ми а не трябва Naughty

# 96
  • Мнения: 2 897
Само два пъти сме влизали в спор,единият от които много тежък.
От тогава не сме имали комфликти,знаем точно какво е мнението на всяка една за другата и полагаме старание да се разбираме.Нямам проблеми с нея,уважавам я,както и тя мен.

# 97
  • Мнения: 1 404
Отдавна съм се отказала да споря с нея,още преди да ми стане свекърва.Пример:идва и разбърква цялата къща за два дни,премества едно,слага друго и така...Аз говоря с мъжа ми(тогава още спътник в живота ;-)0,той говори с нея,резултатът на другия ден:пием кафе тримата и се усмихваме един на друг,Недка се изправя и тържествено казва:"Билянче,виж какво,да не кажеш после пак,че съм размествала без да питам,реших,че тия чаши не са добре тук и ги преместих в ей тоя шкаф,така е много по-удобно!"Е,че кой иска да спори с подобен опонент LaughingИма обаче важна подробност-не живеем заедно Simple Smile

# 98
  • Мнения: 122
Всеки път когато се видехме и се карахме, но вече не е тъка. Не се виждаме и не се караме. Скарани сме за постоянно. Аз и казах, че не искам да я виждам и да я чувам и тя изпълнява, поне за сега ( от 7 месеца ).
Ама че го казах. Вие сега да не си помислите за мен - Егати вещицата.

# 99
  • Мнения: 182
Ох , Ох , Ох ,
ама не мога да си кривя душата . От както се роди Мишо има потресаваща промяна . Плашим се ж! Толкова се обичаме  Laughing( сигурно защото не живеем вече заедно ) пу, пу , пу , да не и е уроки на мойта свекървица Simple Smile
Сега мама е при мен и горкия ми мъж свитки му се виждат с тъща под един покрив  Joy

# 100
  • Мнения: 1 233
Отдавна не съм се вихрила. Като родих, реших заради детето да се старая да спазвам добрия тон, но минаха вече осем месеца, едва се сдържами  чувствам, че скоро ще експлоадирам, ама яко!!!

# 101
  • Мнения: 41
имам много поводи, но се опитвам да не споря, защото после ми се развалят отношенията със сина й.

# 102
  • София
  • Мнения: 7 097
Не  Naughty Виждаме се много рядко - те живеят в друг град. Случвало се е да се вбесявам понякога, но като цяло много я уважавам и даже й се възхищавам.
В момента майка ми живее при нас, за да гледа Калина и ме вбесява много повече... #Cussing out

# 103
  • Мнения: 959
Никога не е било-дай боже всекиму.

# 104

Общи условия

Активация на акаунт