За тези, които четат любовни романи № 41

  • 46 578
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 180
Здравейте,бих искала ви попитам има ли дами,които са прочели вече Идол на Кристен Калихан?Понеже е нов автор и се чудя дали да си я купя.

В момента я чета. На мен ми харесва. Лесно се чете. Вчера я почнах, почти съм я приключила вече Grinning
И аз щях да питам за нея. Резюмето ми хареса. Може би ще я прочета.

# 16
  • Мнения: 704
На Ерин Уот харесах само първите три книги от Семейство Роял. Другите ми бяха пълни бози.
"Гадже за една седмица" е приятна, но не е чудо невиждано. Не е и обаче загуба на време, препоръчвам.
mi666i, Bad Cruz кой ще я издава? Сега да си призная, че и на мен малко ми идва нелогично поведението на главната на момени, но  и за секунда не ме е подразнило до степен да не харесам книгата. А самата тя се различава от Devil Wears Black, Dirty Headlines и Playing with Fire. Тя също като тях не е дарк, но пък е написана супер забавно с нелепи ситуации и смешни диалози. Иначе си има и задължителната доза еротика.

Bad Cruz, мисля че влизаше в издателските планове на Сиела за тази година, ако не се лъжа.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Аз взех да чета Нора Роберт и прочетох Родена в огън, Родена в лед, Родена в грях, Дълго пазени тайни и Убежище. Не са кой знае какво, но ми действат отпускащо и не натоварващо. След като гледам новините имам нужда от нещо такова.

# 18
  • Мнения: 4 510
Някой   чел ли е "Още 365 дни" на Бланка Липински ,за да ми каже дали си струва и дали се чете лесно.
Мерси за отг предварително! Hug

# 19
  • Мнения: 1 285
На ,,Ерин Уот,, съм изчела всичко що има електронно.
 ,,365 дни,, на Бланка Липински съм чела , лесно се чете но пълна фантасмагория ,трите книги са свързани и като разбрах ,че втората и третата не са издадени на български , много и се издразних. Като се появи и третата електронно , може и да прочета другите две части.
 ,,Британецът,, на  Джоди Елън Малпас , същата работа. Убиваха се като мухи. Иначе е интересна.
Някой питаше за драматични книги в предната тема:
,,Разбити сърца,, Колийн Хувър - много ми хареса , но и аз по-принцип много харесвам Колийн Хувър .
Цитат от книгата:

„Можеш да запълниш живота си с хубави неща, но хубавите неща не запълват дупките в душата ти.“

,,Забранена страст,, Пенелъпи Уорд

# 20
  • Мнения: 90

📣 Очаквайте на 15 март: "Верига от желязо" (книга втора от трилогията "Последните часове") на Касандра Клеър.

Потопете се в продължението на завладяващата история от света на ловците на сенки, в която злото е по-силно от всякога, а любовта ранява по-дълбоко от всяко острие...

📖 Откъс от книгата можете да прочетете тук: https://ibis.bg/veriga-ot-zeliazo-otkas-kasandra-klear.html

➡️ Линк за предварителна поръчка с БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА: https://ibis.bg/veriga-ot-zeliazo-poslednite-chasove-kn-2-.html

#КасандраКлеър #Веригаотжелязо #ИздателствоИБИС #очаквайте #предстоящо #LastHours #cassandraclare

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 7 353
Снощи до 3 часа съм чела първата книга на Гадже за една седмица. Уж малко щях да прочета преди лягане, пък то ....хайде още една страница,  хайде още една глава . Обаче не съм си изтеглила втората книга, а май края на първата част, не е точно края на историята им.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 923
Цитат на: lina_bs
Обаче не съм си изтеглила втората книга, а май края на първата част, не е точно края на историята им.
и трите книги са за една и съща двойка.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 7 353
Да, разбрах аз. Има книги и за брат и, както и някакъв спин офф https://www.goodreads.com/series/289035-the-callahans

# 24
  • София
  • Мнения: 30 180
Свърших "Кралят на номадите". Чак след средата взе да ми става интересна. Ще дам шанс на "Мрачен рицар".

# 25
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 830
Свърших "Кралят на номадите". Чак след средата взе да ми става интересна. Ще дам шанс на "Мрачен рицар".
И на мен първата книга ми беше най слаба...Следващите книги са по добре...

# 26
  • Мнения: 98
А можехме да бъдем- Иво Христов. Макар и тъжна, сюжета грабва моментално. Чете се на един дъх!!!

# 27
  • Под звездите
  • Мнения: 898
Привет. Преди малко приключих с вората част на "Гадже за една седмица" на Моника Мърфи. Има и трета. Сега да си кажа мнението. Трите части са общо взето  500 и малко повече страници, напълно излишно за начина, по който е написана книгата. Историята можеше да се предаде в не повече от 200-300 страници. Като цяло книгата не е лоша. Но няма динамика. Тъпчат на едно и също място. Колко я обича, колко го обича, колко се обичат и каква жажда за секс има между двамата. Образите на героите ми идват някак си скалъпени, неизпипани, недоразвити. Героинята няма никаква цел в живота, да не говорим за главния герой. Харесва ми обаче , че са описани чувствата и мислите им. Все повече се отчайвам с новите любовни романи. Имам чувството, че напоследък в повечето любовни романи, основната линия е сексът. И покрай секса скалъпват някаква изсмукана от пръстите им история. Я за домашно насилие, я за насилие в училище. Но за съжаление, тези  истории се използват, за да се опишат еротичните сцени, а не еротични сцени, които са описани, за да се подсили, да се разкраси самата историята.Обичам книги със еротични сцени, но  мразя книги, написани само, за  да се опише някаква секс сцена, например Бет Кери. За Номадите, първата част ми хареса, там поне има история, има някакво действие, героите не тъпчат на едно и също място. Ако трябва да сравня "Номадите" и "Гадже за една седмица", със сигурност бих избрала Номадите.

# 28
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 830
Скрит текст:
Привет. Преди малко приключих с вората част на "Гадже за една седмица" на Моника Мърфи. Има и трета. Сега да си кажа мнението. Трите части са общо взето  500 и малко повече страници, напълно излишно за начина, по който е написана книгата. Историята можеше да се предаде в не повече от 200-300 страници. Като цяло книгата не е лоша. Но няма динамика. Тъпчат на едно и също място. Колко я обича, колко го обича, колко се обичат и каква жажда за секс има между двамата. Образите на героите ми идват някак си скалъпени, неизпипани, недоразвити. Героинята няма никаква цел в живота, да не говорим за главния герой. Харесва ми обаче , че са описани чувствата и мислите им. Все повече се отчайвам с новите любовни романи. Имам чувството, че напоследък в повечето любовни романи, основната линия е сексът. И покрай секса скалъпват някаква изсмукана от пръстите им история. Я за домашно насилие, я за насилие в училище. Но за съжаление, тези  истории се използват, за да се опишат еротичните сцени, а не еротични сцени, които са описани, за да се подсили, да се разкраси самата историята.Обичам книги със еротични сцени, но  мразя книги, написани само, за  да се опише някаква секс сцена, например Бет Кери. За Номадите, първата част ми хареса, там поне има история, има някакво действие, героите не тъпчат на едно и също място
. Ако трябва да сравня "Номадите" и "Гадже за една седмица", със сигурност бих избрала Номадите.
Номадите, като истории е в пъти по добра...Първата книга върви мудно, но следващите истории са много по динамични, като действие.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 7 353
Номадите са по-добри,да.
 Гаджето можеше да е една книга, с малко повече страници Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт