За тези, които четат любовни романи № 41

  • 47 202
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 559
Кулинарна книга, книга за отглеждане на деца, някоя от книгите за 101 отбивки, някой трилър.


Това за 101 отбивки е чудесна идея има за романтични места мисля че е подходящо ❤

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 7 470
От серията на Пенелопе Дъглас  "Fall Away ", някой прочете ли книгата за Киун и Лиам? Започва някак странно и се чудя дали и така само в началото или да минавам направо за серията за децата?

# 617
  • Мнения: 348
От серията на Пенелопе Дъглас  "Fall Away ", някой прочете ли книгата за Киун и Лиам? Започва някак странно и се чудя дали и така само в началото или да минавам направо за серията за децата?
Чела съм я и ми е харесала. Но аз харесвам всичките й книги, така че съм пристрастна... 😄

# 618
  • Бургас
  • Мнения: 7 470
Ел Кенеди ще започва нова серия. Първата книга излиза през юли.
https://www.goodreads.com/book/show/60856142-misfit#bookDetails

# 619
  • Мнения: 41
Много приятна новина ☺! Благодаря за информацията Simple Smile
Ел Кенеди ще започва нова серия. Първата книга излиза през юли.
https://www.goodreads.com/book/show/60856142-misfit#bookDetails

# 620
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Ел Кенеди ще започва нова серия. Първата книга излиза през юли.
https://www.goodreads.com/book/show/60856142-misfit#bookDetails
Имам си три-четири авторки, хайде пет, на които съм прочела почти всички книги /Рина Кент, Шен, Пенелъпи Дъглас, Лайза Клейпас и Джулия Куин/, но Ел Кенеди не можа да ми стане любимка, приятна и толкоз. Имам издадените и книги на български, но не ме вдъхновява да започна и останалите и книги на английски.

В момента чета това My Beautiful Neighbor (The Greene Family #1) by Piper Rayne , започна добре, но съм още в началото. Ще кажа като я приключа

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 7 470
Няма автор ,на който да съм прочела всички книги. По различно време ми се четат различни книги. Понякога по-дарк, понякога по-лежерни. Има няколко авторки,които следя и чета най-новите им книги. Ако примерно Кент ще вади книга преди това чета нещо по-леко, след нея пак Simple Smile

# 622
  • Враца
  • Мнения: 5 225
Някой отзиви за този автор - K. Webster? Чели ли сте нещо нейно, което да ви е харесало?

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 7 470
Някой отзиви за този автор - K. Webster? Чели ли сте нещо нейно, което да ви е харесало?

Точно нейни книги не съм чела, защото не ми е останало време ,но тя е написала три книги от една серия , която следя и там има BDSM, убийства, наркотици, отвличания, свои срещу свои ...абе не си поплюват въобще. Така като гледам всичките и книги са такива. Ако не ти пречи може да започнеш някоя

Рина Кент ще прави някакъв "миш маш" от две серии и сега ще започвам мафиотските книги защото не съм ги чела
https://www.goodreads.com/series/342937-legacy-of-gods;
Даже пуснаха и родословно дърво,за да не се объркаме
Скрит текст:

# 624
  • Мнения: 4 095
Не съм чела нищо на Рина Кент, но чета много добри отзиви от вас тук. Някой може ли да препоръча с какво е добре да се започне?
Сега чета Лекси Блейк Под закрила и Без спомен. Първата доста ми хареса, втората също върви интересно. После мисля да прочета и Лолес.

# 625
  • Бургас
  • Мнения: 7 470
Това е реда за четене ,който самата авторка дава. Но,можеш да започнеш от всяка една серия
https://www.rinakent.com/reading-order

# 626
  • София
  • Мнения: 29 086
Някой отзиви за този автор - K. Webster? Чели ли сте нещо нейно, което да ви е харесало?
Чела съм тази, но съм я зарязала – https://www.goodreads.com/book/show/36685321-my-torin
Въобще не мога да се сетя защо съм я зарязала. Ако съдя по резюмето, е точно мой тип, вероятно стилът на авторката нещо не ми е харесал. Което нищо не означава, де, на теб може да ти допадне.

# 627
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
В момента чета това My Beautiful Neighbor (The Greene Family #1) by Piper Rayne , започна добре, но съм още в началото. Ще кажа като я приключа
Прочетох я. Книгата е сладка. Без много драматизъм, малко хумор, малко еротика /има сексуални сцени/, slow burn romance. Малко курортно градче в Аляска, Голямо семейство с доведени и породени братя и сестри /5 братя и 2 сестри ...... май/ на възраст 20-30 години и един 12 годишен тийнейджър, щура бабка и клюкарска общност. Препоръчвам. Започвам книга 2 от поредицата.

# 628
  • Варна
  • Мнения: 2 383


Дилиън Стич никога не е имала намерение да се връща в родния си град Пърл Лейк. Когато обаче брат ѝ се забърква в неприятности, тя няма избор и се съгласява да се включи в семейния бизнес.

Сякаш нищо не се е променило в Пърл Лейк. Освен може би едно. Съседната къща вече е собственост на Донован „Ван“ Файърстоун.

Познанството им започва зле – семейството на Дилиън е затънало в проблеми, а това на Ван не одобрява постъпките му, а и нито един от двамата не се чувства добре в малкия град.

Но независимо от всичко, привличането между тях е магично. Дали Ван и Дилиън ще успеят да намерят път към сърцето на другия, или Пърл Лейк ще е мястото на тяхната раздяла?

Планираната дата на издаване е 28 май 2022.

# 629
  • Мнения: 708
Днес май само хубави книжни новини получавам. Първо Егмонт ще издават Хелена Хънтинг, а сега виждам, че Сиела ще издават A Touch of Darkness  от Скарлет Сейнт Клеър. Четох книгата миналата година и много ми беше допаднала, надявам се само Сиела да издадат цялата поредица.



Персефона е богиня на пролетта. Израснала в сянката на майка си, Деметра, тя прекарва детството си в опити да докаже, че е достойна за титлата си. Но цветята увяхват от нейното докосване, а силите ѝ на богиня така и не се появяват. Решена да загърби всичко тя се мести в Нова Атина и започва нов живот.

Хадес е бог на мъртвите. Огромната му хазартна империя в света на смъртните го е направила невъобразимо богат и могъщ, но отегчението на вечния живот го кара да търси нови и нови забавления. A oнези, които са достатъчно отчаяни или глупави, за да играят комар с него, плащат с душата си.

Eдин ден Хадес и Персефона ще се срещнат и тя ще се окаже обвързана с договор, който я заставя да последва Хадес в Подземния свят.

Там трябва да стори невъзможното.

Или ще изгуби свободата си

Общи условия

Активация на акаунт