За тези, които четат любовни романи № 41

  • 47 025
  • 743
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 2 348


Пенелопи Федърингтън е влюбена в брата на най-добрата си приятелка. Тя е прекарала половината си живот, наблюдавайки го отдалече, и смята, че знае всичко за него. Докато един ден не се натъква на най-дълбоката му тайна и разбира, че жестоко се е заблуждавала…
На Колин Бриджъртън му е омръзнало да бъде приеман за празноглав чаровник. Омръзнало му е и от обсебеността на висшето общество от клюкарския вестник на лейди Уисълдаун, която, изглежда, не може да публикува и един брой, в който да не споменава неговото име още в първия абзац. А когато Колин се завръща от поредното си пътуване в чужбина, установява, че нищо не е както преди. И най-вече Пенелопи Федърингтън – жената, която неусетно завладява сънищата му.
Но той скоро открива, че Пенелопи също има свои тайни и неуловимият ерген трябва да реши тя заплаха ли е за него или обещание за щастливо бъдеще…

# 631
  • Мнения: 1 286
Снощи започнах фен превода за Дийн и Роузи на Шен , чете се на един дъх , въпреки лошия превод. Иначе напоследък препрочитам , нищо не ме грабва

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 7 398
Историята на Дийн и Роузи е хубава
Скрит текст:
(особено ако не знаеш какво става след 20 години  в друга книга)
,тогава е още по-интересна

# 633
  • Мнения: 1 286
За съжаление знам , ако не бяха ги пуснали отзад на пред никога нямаше да я прочета.
Приготвила съм си и Мегън Марач серията ,, Под,, да видим дали ще ме грабне както винаги...

# 634
  • Мнения: 737
Днес май само хубави книжни новини получавам. Първо Егмонт ще издават Хелена Хънтинг, а сега виждам, че Сиела ще издават A Touch of Darkness  от Скарлет Сейнт Клеър. Четох книгата миналата година и много ми беше допаднала, надявам се само Сиела да издадат цялата поредица.
На Клеър аз я харесах по корицата и я сложих в кошницата. Като Маас или Арментраут ли е стила?
За Хънтинг може ли също мнение? Сладникава, много описателна, еротика, драма, каква точно е или на коя друга книга прилича? Ако някой я е чел на английски ще помоля за мнение или ЛС защото се чудя дали да я купя. Затрупах се с книги и вече внимателно подбирам какво да купувам.

# 635
  • Мнения: 187
VikiE, откъм стил е слабичка*, няма общо с Маас и Арментраут, по-скоро се усеща като фенфик Simple Smile
Образът на Персефона не е добре изграден, но Хадес от друга страна много ми хареса, беше някак сладък Smile Това, което не ми допадна е желанието за притежание и контрол, среща се в много любовни романи, сякаш насилието се е превърнало във фетиш.

*A Touch of Darkness

# 636
  • Мнения: 51
Снощи започнах фен превода за Дийн и Роузи на Шен , чете се на един дъх , въпреки лошия превод. Иначе напоследък препрочитам , нищо не ме грабва
.  Здравейте,много се извинявам,но от къде четете фен превода,преди време беше във уатпад,но после изчезна,така у не можах да стигна до него?

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 7 398
Аз го имам фен превода, мога да ви го изпратя

Чета тази серия https://www.goodreads.com/book/show/50530098-all-the-lies?from_s … eaPF04&rank=2
малко ми е като странна версия на "Капан за родители" Simple Smile

# 638
  • Мнения: 1 286
Снощи започнах фен превода за Дийн и Роузи на Шен , чете се на един дъх , въпреки лошия превод. Иначе напоследък препрочитам , нищо не ме грабва
.  Здравейте,много се извинявам,но от къде четете фен превода,преди време беше във уатпад,но после изчезна,така у не можах да стигна до него?
От майлбукс , по различен е превода и формата на книгата от тази на lina_bs , ако искате и моята мога да изпратя , пък вие си преценете коя от двете да четете

# 639
  • Варна
  • Мнения: 2 348
Прочетох Змия и гълъб, Кръв и мед и Богове и чудовища на Шелби Махурин.
Най много ми харесаха първа и трета книга, а втора я четох цял месец. Все си намирах причина да не чета втора книга, което значи че има проблем. Честно казано след прочитането на втора книга си мислех че ще пиша колко съм разочарована, но третата спаси положението. Интересни са книгите, но не са нищо особено.
Прочетох Игра с огъня на Л. Дж. Шен и не беше лоша, но и тя не ми беше нищо особено.
 Другите книги, които не ме впечатлиха са Опетнена корона на Ерин Уот, но все пак е новела и аз и не очаквах много.
Как да преживеем скандала на Самара Париш беше интересна, но сякаш нещо и липсваше, но бих прочела втората ако я издадат.
Как кралят на Елфхейм намрази приказките на Холи Блек беше готина, но аз си харесвам този свят.

# 640
  • Варна
  • Мнения: 2 348


Времето се затопли и страстите се разгорещяват. Очаквайте съвсем скоро нова порция романтика от Кристен Калихан и Саманта Йънг.

Паркър Браун не може да повярва, че ѝ се налага да наеме фалшиво гадже . Когато получава мечтаната работа в сферата на възобновяемата енергия, тя си представя, че навлиза в свят на прогресивно мислене. Но Големият шеф предпочита да повишава само „уседнали“ служители. За щастие, тя намира перфектния кандидат, интелектуалец като нея, който иска да изкара малко бързи пари. Но онова, което Паркър получава, е покровителстващият го по-голям брат – Рийс Морган. Високият мускулест бивш боксьор с мръсна уста се появява едновременно с шефа ѝ, така че тя остава заседнала с манипулативния гадняр.

Отговорностите тежат на главата на Рийс. Окончателно слязъл от ринга, той се опитва да поддържа гимнастическия салон на покойния си баща и да пази по-малкия си брат Дийн далеч от неприятности. За да спаси Дийн от самия него, Рийс отива на срещата с Паркър вместо брат си, готов да я постави на мястото ѝ. Вместо това обаче открива нови възможности. Въпреки че едва се понасят, преструвката, че са гаджета, ще донесе ползи и на двама им. Тя ще запази работата си, а той ще получи шанс да очарова надутия ѝ шеф да спонсорира салона му.

Проблемът е, че двамата едва успяват да държат ръцете си далеч един от друг. А започналото като лесна сделка вече изобщо не е просто. Защото какво бъдеще могат да имат груб бивш боксьор, страхуващ се да отвори сърцето си и зубърка от висшето общество, отказала се от истинските връзки?

Казват, че противоположностите се привличат. А тези направо ще се възпламенят при удара.

# 641
  • Мнения: 1 167
Момичета, препоръчайте ми някаква книга с амнезия като главна тема. Спомням си преди години, че съм чела една на Harlequin (ли беше) за съпруга, която губи паметта си и от кучка се буди в болницата чиста като сълза. Съпругът й се готвеше да я разкара и въобще не вярваше на преподената й същност и я унижаваше, а тя в действителност не помнеше предишния си живот. Не си спомням заглавието, но ако вие имате предложение за подобна тематика - ще съм благодарна.

# 642
  • Варна
  • Мнения: 714
Любима книга: Мерил Сойър - Кралят на орхидеите. Има я в читанка. инфо
Не е тази, която търсите, обаче.

# 643
  • Мнения: 6 173
Огледалце, огледалце на Дона Джулиан

# 644
  • Бургас
  • Мнения: 5 931
Момичета, препоръчайте ми някаква книга с амнезия като главна тема.
На английски може ли?
https://www.goodreads.com/book/show/54209030-my-almost-ex книгата е втора от поредица, но би могла да се чете самостоятелно. Опортюнистката също е такава, но там мъжът е с амнезия. От историческите любовни романи Някой, който бди над мен на Лайза Клейпас

Общи условия

Активация на акаунт