Въпросче за сокчетата

  • 1 035
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Сок-към 7-8 месец, а цитруси-след годинка.

# 16
  • Мнения: 118
ако сте вече на два месеца (аз тогава почнах да давам и на двете си деца )можеш да даваш  прясно изцеден (през марля) от круша , ябълка , грозде  -сега ги има на пазара. Лично аз не съм давала от морков  , но пък и дадох от ананас

# 17
  • София
  • Мнения: 3 830
Сок още не съм му давала.
След 6-я месец му давах пасиран плод.
Цитруси ще предложа след като направи годинка.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Аз започнах да давам от 7-ми месец.

# 19
  • Мнения: 8 917
Сокове - прясно изцедени - от 7-я месец Peace
Цитрусите по-добре ги забави до годинката.

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сокове - прясно изцедени - от 7-я месец Peace
Цитрусите по-добре ги забави до годинката.
Да, аз едва от миналия месец давам портокали

# 21
  • Мнения: 2 677
Започнах със сок от ябълка в началото на втория месец - всеки ден с по 5 мл повече от предходния, докато не започна да изпива по 30 мл. Добре го приема. Сега вече давам и моркови - по същата схема.

# 22
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Ние започнахме сокчетата след 7-ия месец.Наи-напред дадох ябълка ,след това тиква, морков и смесени.Само че нас сокчетата много ни разхлабват затова ги спирахме на няколко пъти и едва от седмица пием по-често. Цтитрусувоте плодове ве препоръчват след годинка, защото разхлабват и за да се избегнат алергий.

# 23
  • Мнения: 2 197
Aз започнах да давам сокове на 4-тия месец, след 3 седмици започнах пюретата и престанах да давам сокове, давам само вода, а след обяд плодово пюре. схеми има много, ти сама решаваш каква да използваш. Започнах с прясно изстискани сокове от ябълка, круша и комбинации с морков. След известно време започнах да купувам.

Общи условия

Активация на акаунт