И за тая ли сълзи и сополи ще се леят?

  • 1 727
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Нали не сме оВце...
Има и ревящи, има и студенокръвни...

Е има, де. Кой спори? Аз казвам, че ми писна да ми сочат с пръст и да ме приканват да се включа в груповото оплюване/охкане и ахкане/рев и драма/страст и либоф и да ми обясняват, че ако не го направя, нещо ми куца. Туй то.

# 16
  • Мнения: 3 423
Да, случват се и такива работи.
Но се случват и други.

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А на мен ми писна да се плесват линкове, все едно всички тука си висим само във форума.
Четем вестници, бре хора! И оффлайн и онлайн- колкото и да е странно!
Воден Дух, за теб най-вече се отнася, не ти е за първи път. Приеми, че и други четат нюз.бг, дир.бг, в-к Сега и т.н.

# 18
  • Мнения: 3 405
Правилно! Да се спре копи-пейста на линковете от други места във виртуалното пространство ( освен за наистина важните и ценните)! Peace
Все пак от форума до дир-а и пр. е един клик разстояние Simple Smile, а ние не сме коне с капаци.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
А на мен ми писна да се плесват линкове, все едно всички тука си висим само във форума.
Четем вестници, бре хора! И оффлайн и онлайн- колкото и да е странно!
Воден Дух, за теб най-вече се отнася, не ти е за първи път. Приеми, че и други четат нюз.бг, дир.бг, в-к Сега и т.н.
Мен повече ме дразни моралната поука, която се свързва с линковете... (обикновено в заглавието на темата).

Отделно и пляскането на линкове също - ако е нещо за коментиране - окей, напиши своя гледна точка, мнение за дискутиране или каквото там. Ако просто е да турнеш линк и после по жицата, по жицата...айде нема нужда.

Общи условия

Активация на акаунт