Митовете за брака

  • 2 208
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Има истини, но всичко е индивидуално Peace


така е .подкрепям.Съгласна съм с2,3,4,6
а с 7 не newsm78 Joy

# 16
  • Мнения: 235
Само с последната не съм съгласна

# 17
  • Мнения: 819
"Въпреки това балансът между собствените нужди и нуждите на връзката не трябва да бъде пренебрегван."

Според мен това е едно от най-важните неща.Иначе май съм съгласна с изводите

# 18
  • Мнения: 355
с N 1 не съм съгласна. Аз, ако не си изясня проблема преди да си легна, на сутринта не съм нито по-трезва, нито по-наспана.
За другите неща - като "състрадателната" любов например, нещо ми звучат много отчаяно. След почти десетгодишна връзка, мога да кажа, че страстта определно е в повече.
А състраданието може би ще дойде като започнем загрижено да се подпираме един друг и да си разменяме очилата за четене.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 950
С някои не съм съгласна и мисля че са мит,   друга част от тях не важат за мен. Така че, тези с които не съм съгласна и не важат за НАС са:
1,2,3,4,5,6, и 7..........и въпреки това продължаваме да се разбираме толкова години вече Grinning

# 20
  • Мнения: 2 591
на мен ми звучат правдоподобно, но естествено човек не може да е съгласен с всичко (например това за ревността)

# 21
  • Мнения: 647
Не бих искала да изказвам категорично мнение дали това са митове за брака. Още повече , че в последно време виждам семейства които се крепят на такива неща от които моето семейство ще се разпадне на 1-вата седмица  newsm12 smile3506 newsm12

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Интересно...

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Има истини, но не всичките са такива Peace

# 24
  • Мнения: 4 473
Преобладава истинността в написаното.  Peace Разминаване и изключения има в абсолютно всичко.

# 25
  • Мнения: 1 364
С повечето съм съгласна. 1 и 5 според мен са митове.

# 26
  • Мнения: 3 537
Съгласна съм,но не с всичко! Naughty

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  И аз май не съм съгласна с №1  newsm78 Поне за мен не важи. В много случаи, ако съм ядосана, предпочитам да си кажа и изясня проблема преди лягане.
Иначе се тормозя повече, за мъж ми важи същото.
  За №3 също може да поспоря... все си мисля, че жените наистина хлътват по - бързо и необмислено.

# 28
  • Мнения: 2 700
За мен голяма част от нещата са верни. Но това ме уби "ако партньорите зависят един от друг - емоционално, финансово и в социалния си живот, имат по-голям стимул да останат заедно"  #Crazy - ами това си е чиста принуда или поне стимулът е основно на единия от партньорите.
Правото на собствен живот задържа партньорите дългосрочно Peace

# 29
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
за мене доста митове  от изброените са си пове4е истини и принципи ,на които си пазя спокойствието в брака!а това,което казват пситата си е направо да бъркаш с пръсти в горещата супа!особено 1, 4- конфликта замръкне ли става  дълго мъл4ание и прогресира в от4уждение! никак не се прилага  утрото е по-мъдро!10 пък направо води към, ей, къде ми беше  къщата, последно с коя бях и тн?има идея, но има и опровержение!8- теми табу ще има винаги! аз  от състрадателна  любов  се махнах, беше  ми тотално ску4но и дале4но , пусто! някак като, 4е съм в кома и се гледам отгоре и правя псианализи!

Общи условия

Активация на акаунт