възмутена и бясна

  • 1 191
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 984
имала съм и други проблеми с въпросната г-жа и аз като повечето сметнах, че е най-добре да говоря с учителката, но после детето ми беше разпънато на кръст, защо клюкари, като клюкари и тя ще почнела да ги клюкари, мен пред децат ме изкара, че съм невъзспитана и нахална, и от всичко това страда моето дете, и за това реших, този път да прескоча г-жата и да отида при директорката, без да казвам чия майка съм. Утре съм решила пак да говоря с директорката и да и кажа как се оронва авторитета й и това на ОДЗ-то и вечерта ще видя новите отзиви, ако и това не помогне, вече ще се отнеса към регионалния инспекторат

# 16
  • Мнения: 172
Пробвай и със медиите.По вероятно да има ефект от там.Аз такава като нея бих я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Мнения: 5 468
86 ОДЗ до бившата Принцеса ли беше? Защото съм чувала няколко положителни мнения за там newsm78.

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е, глЮпости. И моите деца ги взимам гладни и жадни, но това си е до деца (нося им вода и вафли всеки ден при тръгване). Не става, например, като са навън и всички подред да ходят до тоалетна- какво, госпожата ще влиза и излиза с по две-три деца? А другите навън кой да ги гледа?

# 19
  • Мнения: 984
не се престарават толкова, децата пишкат в тревата

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 11:32 от kiki77

Общи условия

Активация на акаунт