За предаването Море от любов?

  • 3 005
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Не ми се вярва да се плаща. Shocked

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Как цена бре?! Мен пари да ми дават не отивам(срамежлива съм), камо ли аз да плащам  Naughty
Ми така де не стига,че им правим предаване ами и пари ще даваме, брех #Crazy

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
па т'ва предаване  #Crazy гледали ли го някой въобще?  newsm78

# 18
  • Мнения: 803
Преди 3 години направих на приятелят ми "Море от любов" - написах им електронно писмо, и след 1 седмица се свързаха с мен; отидох в Руския културно информационен център, питаха ме разни неща, и след 2 дни пак ми се обадиха, за да кажат, че са избрали моята история. Нищо не се плаща и изживяването беше невероятно. Heart Eyes

# 19
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
За тези който са участвали в предаването на Наталия Симеонова,
може ли да споделят каква е цената за да участваш в предаването?
Благодаря предварително Hug
Здрасти,
предаването е безплатно, стига да сметнат историята ти за интересна.Доколкото знам май само публиката е платена, но не съм сигурна.
Успех

# 20
  • Мнения: 2 491
Малко извън темата, но и с мен една приятелка се пошегува. Тя живее в чужбина и отдавна не я бях чувала, та обажда ми се тя и като почва да ги реди едни, аз съм от предаването "Море от любов", казвам се еди как си, продуцентка съм и вие имате покана да участвате, утре ще дойдем във вашия град да уточним подробностите и така нататък.., и аз така се вързах, даже моят каза че съм се изчервила(кват съм си срамежливичка), обаче по-едно време зацепвам, абе те за кво аджаба ще идват да уточняваме подробностите и за кво ми се обажда сценаристката, това не трябва ли да изненада? newsm78 Thinking и така я разконсперирах #Cussing out

# 21
  • София
  • Мнения: 2 901
Безплатно е участието, стига да харесат историята ви - има много идентични истории, а те търсят разнообразие все пак. Някой път като закъсат, наблягат на по-драматичните.

Публиката е платена, но не много - щом разни баби и дядовци, че и хора от екипа им има...

# 22
  • Мнения: 8 769
Публиката е платена, но не много - щом разни баби и дядовци, че и хора от екипа им има...
Лелее, аз за без пари не го гледам това предаване, остана и да плащам...хора всякакви, това предаване малко по-се ядва, ама онова на Гала е направо помия! Sick

# 23
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Публиката е платена, но не много - щом разни баби и дядовци, че и хора от екипа им има...
Лелее, аз за без пари не го гледам това предаване, остана и да плащам...хора всякакви, това предаване малко по-се ядва, ама онова на Гала е направо помия! Sick
Неее, плаща се на хората от публиката да ходят, да гледат и да пляскат  Simple Smile А може и някоя сълза да пуснат за по-драматично Laughing

# 24
  • Мнения: 8 769
Публиката е платена, но не много - щом разни баби и дядовци, че и хора от екипа им има...
Лелее, аз за без пари не го гледам това предаване, остана и да плащам...хора всякакви, това предаване малко по-се ядва, ама онова на Гала е направо помия! Sick
Неее, плаща се на хората от публиката да ходят, да гледат и да пляскат  Simple Smile А може и някоя сълза да пуснат за по-драматично Laughing
Въх,леле, те тия големи артисти са явно ...и да реват .... вай.... Mr. Green Grinning

Общи условия

Активация на акаунт