Истина или лъжа...

  • 5 233
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Djane кротни се малко.
Не можеш да решиш какво да кажеш на приятелката си, тръгнала си да даваш акъл как да се държат другите.

Добре е да попрочетеш правилата да форума, разбира се ако искаш да участваш в него.
Ако не - винаги можеш да напуснеш по собствена воля.

# 46
  • Мнения: 2 196
... Всички с нетърпение очакваме снимка на твоя хол, бъди добра да ни онагледиш претенциите си за изящество.
   Присъединявам се - покажи и твоя хол,заслепи ни с изящество и стил,с неповторимия си усет за комбинация на цветовете.
   

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 09:13 от bianka

# 47
  • Мнения: 11 607
Истината.... Винаги има как да се поднесе по безполезен и деликатен начин!
Защото аз самата мразя да бъда лъгана и така постъпвам и към околните!
(А и самия въпрос е за цветове и т.н. - елементарна ситуация, не смятам,че ще има чак кой знае колко засегнати! А могат да ти бъдат благодарни за истината, откъде знаеш.....

# 48
  • Мнения: 750
... Всички с нетърпение очакваме снимка на твоя хол, бъди добра да ни онагледиш претенциите си за изящество.
ОК!Но тъй като нямам претенции 4е съм на ТИ с техниката,ще ти кажа 4е немога да ка4а снимки!Ина4е с удоволстие-след като разбера как!

# 49
  • Мнения: 2 196
Явно наистина не си чела правилата.
Ето, прочети как да качиш снимка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Да! Ще й кажа истината право в очите. После ще се изпокарам с всички други, които смятат, че комбинацията е добра; ще им обясня, че са село по душа/произход, после ще се изпокарам с шефовете, като на свой ред им обясня колко са задръстени (защото съм много смела!) и накрая ще публикувам отворено писмо по въпроса в някой по-голям ежедневник.

# 51
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Може ли по темата да се изкажа Wink...
Не бих казала директно моето негативно мнение по такъв или подобен въпрос Laughing...та хората имат различни вкусове....ето току-що колежката ми даде да подуша някакъв нов парфюм...еми не ми хареса, но защо да и го казвам newsm78...така и така вече го е купила и си го е харесала.

# 52
  • Мнения: 750
Явно наистина не си чела правилата.
Ето, прочети как да качиш снимка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0
Оффф..не ми казвай какво съм 4ела и какво не съм!Защото доколкото виждам не само на мен ми е трудно да ка4а снимка-така 4е по кротко,става ли?!

# 53
  • Мнения: 1 629
Леле, Бу, ква си лоша!  newsm43 Няма да те каня вкъщи, ще вземеш да не одобриш подредбата Naughty
Djane, напомняш ми на една литературна героиня, Лейди Де Бърг от Гордост и Предразсъдъци Laughing Тя така хич не одобрява, пък камо ли да зачита чуждия вкус, мнение и дори право на собствено мислене. Влей си ентусиазмът в нещо положително, предлагам. Grinning

# 54
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Djane , когато нещо не ти е ясно,  няма нищо лошо да попиташ в определения за това форум.
Ако не знаеш как става номера със снимките -ще ти обясня стъпка по стъпка на лични, но няма да търпя повече да се заяждаш с потребители...

Става ли?

# 55
  • Мнения: 3 334
ако човека ми е близък бих си дала мнението без притеснения и без да си го налагам съответно.Ако човека ми е само познат или приятел,с който не сме чак до такава степен близки,бих изразила жест,че ми харесва и то защото съответно човека ще си живее там,а не аз и всеки си има вкус в крайна сметка.Аз бих се обидила,ако дойде някой в къщи ........човек,който не ми е близък..............и ми каже съответно,че нещо не му допада  цветова комбинация или др.

# 56
  • Мнения: 2 196
Явно наистина не си чела правилата.
Ето, прочети как да качиш снимка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0
Оффф..не ми казвай какво съм 4ела и какво не съм!Защото доколкото виждам не само на мен ми е трудно да ка4а снимка-така 4е по кротко,става ли?!
 Що така с рогите,бре господжа? hahaha
  Я прасни един голф,да стопиш напрежението,па ела ни зашеметиш тука с изящество и стил.
 Може също да блеснеш и с малко по-добро възпитание,но това е въпрос на личен избор,ако ме разбираш все пак... Peace
 

  

# 57
  • Мнения: 23 418
Теми ще си пускам колкото искам,а ти по кротко-нали имаш власт да триеш мнененията  на хората!И какво миговориш за твоя хол...като  малко се съмнявам въобще да имаш такъв hahahaА дори и да имаш,то той едва ли се доближава до понятието ХОЛ Joy Joy Joy
Защо се чудиш...Отношението на форумките ти си го предизвика.Горното ти изказване е просто върха на простотията.Може да имаш конфликт с някого,но нещата се решаватв с диалог,не с обиди.И моля,не започвай да ме обиждаш-казвам си мнението,нали ти за тоа се бориш и протестираш. Peace

# 58
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Djane, все още чакаме снимка на твоя хол  Laughing

# 59
  • Мнения: 750
Не ме интересува какво ще направиш- още една тема ли ще пуснеш или ще се изпуснеш.
Хола ми харесва и се радвам, че нямам подобни приятелки.
Теми ще си пускам колкото искам,а ти по кротко-нали имаш власт да триеш мнененията  на хората!И какво миговориш за твоя хол...като  малко се съмнявам въобще да имаш такъв hahahaА дори и да имаш,то той едва ли се доближава до понятието ХОЛ Joy Joy Joy
Защо се чудиш...Отношениетоп ти си го предизвика.Горното ти изказване е просто върха на простотията.Може да имаш конфликт с някого,но нещата се решавар с диалог,не с обиди.И моля,не започвай да ме обиждаш-казвам си мнението,нали ти за тоа се бориш. Peace
Каквото по4укало-такова се обадило Joy Joy JoyМного интелект на едо място бре...Май вси4ки сте завършили Харвъртсият университет тука #CrazyМного ум,много нещо Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт