🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #4

  • 73 668
  • 1 577
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 028
Хммм, а дали Виктор страда по Парова все още? Няколко пъти каза, че вината за раздялата е била повече в него.
А овните обичат силно и дълго, според мен още я мисли.
Сигурно сега и сред кокошките, които го заобикалят в предаването си мисли що ли я изпуснах Grin

# 31
  • Мнения: 2 719
Здравейте, момичета! Чета ви от първата тема, но аз съм от онези, които основно четат и се забавляват с вашите коментари. Наистина си е голяма забава тук и накрая реших и аз да се включа.

Мислех си нещо. В интервюта наш Виктор заявява като основен свой недостатък нетърпението си и в известни случаи избухливост, казване на неща, които дори не мисли в пиперливи моменти. При това го споделя на няколко пъти, в други интервюта само го намеква завоалирано. Дори и контузията си, която слага спирачка на  активната му кариера на гребец, я отдава на нетърпеливостта си. Загатва, че за провала на предишната му връзка като своя грешка отчита избухливост в различни моменти. И честно казано, ми изглежда искрен, че е правил тези свои самонаблюдения и че търси грешката и в себе си.

Та на фона на всичко това идва чутовната толерантност към безкрайните глупости на "дамите" в санаториума. Да не е и той на някаква своеобразна терапия за каляване на нерви и обуздаване на гневни реакции? Rolling EyesRolling EyesRolling Eyes
Ясно, че пред камери, оператори и половин България, човек не може да си позволи свободните си реакции и все пак........
Да си джентълмен - хубаво, проява на възпитание - добре, ама тези набези и откровени тъпотии, на които е подложен, все предполагат някаква реакция (Нищо че, често едвам успява да овладее ступора си) .
Да не би, както по сценария на Марта да показва нещо на бившия и той да показва промяна за пред бившата?

# 32
  • Мнения: 280
Благодаря за новата тема!

Моето мнение за участничките не се е променило, само Гергана от неутрална ми стана по- скоро жалка.
И аз съм за спойлерите , интересно ми е , четат ми се.

Последна редакция: нд, 06 мар 2022, 15:41 от Valeria Orlova

# 33
  • Мнения: 475
Някой намекна, че момичето е помакиня, така че няма нищо странно в това, че е девтвена.

Физиологията и психиката това не го знаят със сигурност.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 596
Аууу, Людмила  е телец?!?!
Не мога да повярвам.
Аз съм телец и не познавам жени телци, които да са толкова злобни и завистливи като нея.
По принцип телците са добри, изключително търпеливи и много прощаващи, не са отмъстителни.

# 35
  • Мнения: 2 719
Хммм, а дали Виктор страда по Парова все още? Няколко пъти каза, че вината за раздялата е била повече в него.
А овните обичат силно и дълго, според мен още я мисли.
Сигурно сега и сред кокошките, които го заобикалят в предаването си мисли що ли я изпуснах Grin

Не знам колко зависи от зодията дали дълбоко или дълго обичаш, но според мен още си има тръпка там.
В инстаграма си беше отговорил на някого. Ще цитирам по памет, а тя не е лоша:wink: . Въпросът беше нещо от сорта на : " Как може да тръгваш и да се пробваш да се влюбваш в друга, като още не си забравил предишната?" и съответно Виктор беше отговорил: " Нея не мога и няма да забравя никога, но ще обичам отново..."

"Кокошарника" определно му е вдигнал в очите жените, които е знаел преди формата. Не само Парова ами и други, към които не е задължително да е показвал привързаност или чувства.

Относно това, че приема вината за раздялата........ Ами аз го чета по малко по-друг начин. Всъщност той казва, че и двамата са имали своята вина и определено заявява ( да се надяваме че е истина), че е тълковал къде той е сгрешил. И като джентълмен спрямо жената, с която е прекарал толкова време, предпочита да поеме удара върху себе си (ако някой реши да атакува де:sweat_smile:). Все пак той е в светлините на прожектора сега и ако се въвлече името на Парова, то се дължи на неговата изява във формата. Та така малко или много пази нейното име. Мъжка постъпка ми се струва това. И съм я виждала и от други мъже в подобна позиция след раздяла.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 668
Запис в темата.
Парова не е чак толкова невероятно красива , колкото я изкарват. Нищо особено. Има хубаво фигура, но лицето й, не а кой знае какво

# 37
  • Мнения: 280
Аз съм рускиня и наистина в нацията има нещо такова , то е в самия манталитет . Аз поне не го намирам за недостатък. ( наполовин българка , наполовин рускиня съм , определям се и като двете националности иначе)

# 38
  • Мнения: X
Следя още от първата тема, но не исках да пиша заради “правилата”, обсъжда се все едно и също и ако някой даде друг наклон му се набива канчето. Ако се отвори нова тема със спойлери и инфо за победителката, защото нали уж е шоу, никой не го интересува, но написано с червени букви да не се издава… Объркана съм, в други теми няма такова нещо, все пак затова са спойлерите.. и да не е тотално извън темата, Виктор е прекрасен мъж, срещала съм го на снимачна площадка, гримьор съм и е много галантен. Все пак не бих влязла в Ергенина, заради един мъж да се излагам, не мерси.
За сега фаворитка ми е Радостина, но ми е твърде тиха и незабележима, изглеждаше ми на кифле, но държи положение.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 780
Блогодаря за новата тема!
Деница каква зодия е? Не се знае явно.
И аз съм Телец, Людмила не прилича много.
Това за възрастта е странно наистина. Не че е толкова важно, но какво печелят от това..

# 40
  • Мнения: 3 427
miss Noir, Людмила определено не е типичен представител на зодията ни. 🤨

В следващите епизоди се надявам да видим повече от участничките, които не са показвали досега. То даже имената им забравихме. Другите вече ги обърнахме с хастара наопаки 😂😂😂
Странно ми е, че дотук в темата има само една съфорумка, която познава Виктор, една, която познава Деница и една, която познава Радостина. В други предавания все се намират познати на участниците та ги разнищваме до девето коляно.

# 41
  • Мнения: 3 510
Странно ми е, че дотук в темата има само една съфорумка, която познава Виктор, една, която познава Деница и една, която познава Радостина. В други предавания все се намират познати на участниците та ги разнищваме до девето коляно.
И аз познавам Карина, ама до тук нищо интересно от нея. Satisfied

# 42
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
Скрит текст е едно, спойлер е друго:
"Документи, прегледи или мнения/коментари, които разкриват края или някаква ключова изненада/обрат в събитията на дадено нещо."

# 43
  • Мнения: 2 719
Въпросче към момичетата, които са гледали чуждите издания на формата.
Може ли някой да хвърли светлина възможен ли е сценарии, в който накрая Виктор ги отсвирва всичките и ги праща едни на психиатър, други им показва пътя към някоя маман, трети в изтрезвителното, четвърти при бившия, други в първи клас?
Хайде да не съм лоша и крайна и ще задам хипотетичния сценарий така: "МНОГО МИЛО момичета, че отделихте време и се отзовахте на моята покана. Беше голямо приключение за мен (разбирай, че е преживял фрийк шоу или е бил е онези къщи на ужасите по Хелуин, ама онези истински психопатските). Надявам се, че и вие сте си изкарали добре тук. Всички бяхте много интересни (разбирай, че цялата гама от екстреми му е предоставена - от крайна инфантилност до безкрайна пошлост). Обаче от цялата тази разнородност установих, че не съм готов. (Демек, изчезвайте всичките, щото едвам си сдържам нервите, но съм прекалено любезен, за да ви натиря). Вие сте прекрасни, вината е в мен. Много се надявам да останете с добри чувства от престоя тук."

И поживо- поздраво Викторчо въздъхва облекчен и се благодари, че е ерген.

# 44
  • Мнения: 1 671
Мисля, че трябва да има свобода на словото.
Всеки е тук да се разтоварва,а не да се слагат ограничения...
Да има правила, обаче ето има и спойлери, скрити текстове и т.н.
Аз също съм тук за забава, клюки, пикантерии и шоууу...
Ако не *нищим* става супер скучно и бозаво...
Идеята с др. Тема не е ок, защото всички ще отидат там и тук мохабетът ще приключи...

Общи условия

Активация на акаунт