Биг Брадър 3 - 11-та част

  • 16 745
  • 511
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Е как какви 10 бона?
Колички, молички, замразяване, отмразяване....

именно, да не излязат и отгоре- само количката й е 1200лв.

# 16
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Reza, благодаря за линка за новата тема, така все едно влизам и излизам от стая в стая!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 47 981
ох,така се радвам че излезе тая светлана! Twisted Evilайде сега и пенка да се маха!
много ми хареса стела как говореше за светлана-абсоютно моето мнение изрази за тази личност!

 Не гонете Пеньо, защото Вили ще пострада! Никой няма да иска да му бъде приятел, Вили нали е добра и наивна ще се съгласи ,без да знае условието за номинациите и ще пострада без вина - виновна!
е,първо ще видим номинираните и двойките как са  Wink

# 18
  • Мнения: 6 417
Пеньо колко сополи проточи и проля в тоя ББ... tooth

# 19
  • Мнения: 5 647
    Аз пък тази вечер супер се подразних като чух "Ми Светлана не дава добър пример"... Сякаш Пеньо е за подражание  Sick

Тоя сополивец няма как да е за подражание.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 835
Kак можаха да оставят този червей  #Cussing out #2gunfire

Май се просълзих за Ланчето. Тъкмо беше започнала да влиза в релси и я разкараха. Явно си гледат шоуто.
Сега този плазмодой ще продължи да се заяжда с моята любимка Лилиту  Sad

# 21
  • Мнения: 1 149
    Аз пък тази вечер супер се подразних като чух "Ми Светлана не дава добър пример"... Сякаш Пеньо е за подражание  Sick

Тоя сополивец няма как да е за подражание.  Mr. Green
Ооооооооо тоя мърльо и мен ме дразни

# 22
  • Мнения: 982
Не симпатизирам на Пеньо,но съм доволна,че Светлана е вън!!

# 23
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
На мен вече май ми е безразлично..............дори кой ще вземе наградата!!

# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз пък се радвам, че Светлана си отиде, не й беше там мястото Naughty!

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Айде да видим, пускам анкетка до утре.

# 26
  • Мнения: 2 013
Не че слушах внимателно за мисията, но ми се стори, че най-добрите приятели автоматично вкарват в номинации и другарчето си. И оттам нататък решават зрителите. Няма никаква логика някой да излезе без да е номиниран и без да са гласували срещу него и без да има шанс да се върне като Панайот и Въй въй...
Ако някой е слушал внимателно - моля да разясни.

# 27
  • Мнения: 1 100
Все повече се уверявам, че баба Вили е добра жена. Много ми е симпатична. Какво пък като си изтърва езика. Да ви видим вас след 30-40 г.

# 28
  • Мнения: 772
Divana, да, така е - те през деня се групират по приятелски двойки и после номинираните повличат и другия от двойката, но няма да се гласува срещу четиримата поотделно, а и излизат като двойка, а май мисията ще се състои в това, да останат приятели и при това положение, аз така разбрах, ама също не ми се струва особено смислено и честно

# 29
  • София
  • Мнения: 2 035
След утрешната мисия силно се надявам да има сред двойките "най-добри приятели" следните две комбинации:
тризначка+тризначка
тризначка + Пенка Mr. Green
И съответно някой от четворката да е номиниран. Е, такъв кеф после - с един куршум два заека.
Мисля си, че мисията е нарочно да изкарат най-сетне някоя близначка.

Общи условия

Активация на акаунт