Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Март 2022 (Тема 19)

  • 92 350
  • 782
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 749
Темата не беше ли за стил?
Тук възрастни няма, така че, много моля, да се съобразяваме. 😉

# 61
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Хайде малко мартенски зимен стил и грим от мен:

Скрит текст:



По неволя пак измъкнах плетените рокли. 😀

# 62
  • Мнения: 427
Лейди, в твоите снимки винаги има много положителен заряд. Виждала съм доста, всички са такива.

# 63
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
vuv, много мило! Simple Smile Радвам се.

# 64
  • Мнения: 2 749
Хайде всяко леко намигване да не се приема като подскачане. 😊
Че ще ме накарате да избягам в някоя тема за 50+. 😂

# 65
  • Мнения: 450
Аз ли добре не се изразих,  или някой не ме разбра добре. Разговорът е за стил - в представите и в живота на жените въобще. Всеки опит да се поставя знаменател - млади/стари, бели/черни, руси/брюнетки и още има, е контрапродуктивен. Точно това и само това имах предвид. Пък и както съм уморена от работа, никак не ми е до подскоци, поне в момента. Впрочем - мога, ако видя прекрасен тоалет, тогава всичко ще ми мине и ще направя даже салто!

# 66
  • Мнения: 3 648

Че ще ме накарате да избягам в някоя тема за 50+. 😂
И ще ме оставиш тука с малките а?
Навремето моят ( вече 80 годишен) баща казваше, аз никога няма да остарея. И си удържа на думата. Дънките му са огладени, обувките лъснати и ходи всеки ден 10+ км. Аз обещах същото на моята дъщеря. Затуй ще си седя в тази тема 😍

# 67
  • Мнения: 2 749
Е убу де, ще стоя, макар и с негладени дънки. Мразя да гладя. 😂 Аз на моите щерки съм казала, че ще карам поне до 150 години, да ги дразня максимално. 😂 Та още съм си цепеняк.

# 68
  • Бостън
  • Мнения: 13 623
Цитат
Винаги съм мечтала да ме поканят на сватба в Италия и да облека рокля на Д&Г
G.Savova
https://bg-mam.ma/p/1408030/44405530
Kато ме загложди някоя мисъл и не ме пуска 5-ти ден Simple Smile

Та ще питам - защо го дефинира, аджеба Савова като "сватба в Италия"?!?
Д§Г няма да се впише органично на сватба в UK ли?! A в България?

Аз ли добре не се изразих,  или някой не ме разбра добре. Разговорът е за стил - в представите и в живота на жените въобще. Всеки опит да се поставя знаменател - млади/стари, бели/черни, руси/брюнетки и още има, е контрапродуктивен. Точно това и само това имах предвид.
Абсолютно съгласна с контрапродуктивността на общите знаменатели Grinning

И понеже питаш - да, ти се изрази достатъчно витиевато. Най-често горното е въпрос на личен стил и не може да се направи много по-въпроса, освен да се поясняваш по няколко пъти или да си останеш неразбрана. Личен опит Grinning

Като порасна искам да заприличам на Джуди Денч, ама надали!
От нейната класа и генерация сърцето ми принадлежи на Dame Maggie Smith!

Скрит текст:
Tази актриса има невероятен рейндж!




https://www.theguardian.com/film/2019/dec/05/maggie-smith-harry- … re-not-satisfying

Кабаиванска не съм я виждала последните 10, сега ще я гугълна.

Мда, 88 със стил!

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 11 мар 2022, 17:10 от Agent Provocateur

# 69
  • Мнения: 7 898
Агент защото туксшния климат не позволява такива тоалети. Друго си е лято в Тускани.

# 70
  • Бостън
  • Мнения: 13 623
Друго си е!

Но от цялата тази влага бръчките ви се опъват!
The silver lining...

PS Мацката, която ми чисти зъбите прави сватба тази пролет (Април) във Флоренция! Т.е. семейството на секси италианеца, за който тя се ожени във Вермонт я прави. Аз нежно я кодоших последните 9 месеца какъв културен шок я чака Wink

Последна редакция: пт, 11 мар 2022, 18:13 от Agent Provocateur

# 71
  • Мнения: 4 530
Агент защото туксшния климат не позволява такива тоалети. Друго си е лято в Тускани.

Нима един дъжд ще те спре? 😜 От студ умри, гъзар бъди!

Кабаиванска видяхме веднъж на улицата, поздравихме я, тя отвърна изключително мило и усмихнато. Разкошна жена.

# 72
  • Мнения: 7 898
Аааа гъзари бяхме на младини. Сега на дърти години гледаме удобството и комфорта.

# 73
  • Мнения: 1 309

Че ще ме накарате да избягам в някоя тема за 50+. 😂
И ще ме оставиш тука с малките а?
Навремето моят ( вече 80 годишен) баща казваше, аз никога няма да остарея. И си удържа на думата. Дънките му са огладени, обувките лъснати и ходи всеки ден 10+ км. Аз обещах същото на моята дъщеря. Затуй ще си седя в тази тема 😍
Magni, и аз съм си тук, макар че миналата седмица заковах двете петици.

# 74
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Че къде да ходите? Вие сте си за тук! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт