Какво ще подарите на съпруга си за Коледа?

  • 16 482
  • 232
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Масажор с масажен крем . Редовно ме кара да го размачкам , а аз необичам и се надявам  подаръка да ме замести в това отношение .
Миналата година му подарих електрическа самобръсначка .

# 136
  • Sofia
  • Мнения: 926
Най-вероятно ще му подаря пъзел с нашите ликове на него, а тъй като има имен ден на 27 - тогава можеби пуловер Grinning

# 137
  • Мнения: 745
Понеже любимият е ловец - ще му подаря нещо свързано с тази му луда страст и парфюм ( много обичам аз да му избирам парфюмите  Crazy)

# 138
  • Мнения: 891
Още не съм решила.  Crazy
Той има и рожден ден на 15 декември и ще ми се наложи да избирам 2 подаръка. За рожденния ден и за коледа   

# 139
  • Мнения: 1 761
Ще следя с интерес дано ми дойде някаква идея Peace

# 140
  • Мнения: 9 095
аз смятам да е сувенир и снимка в рамка за бюрото в офиса, той вече каза да му взема 2 от любимия му парфюм, лошото е, че той си има всичко, той си се занимава с компютри и не е свикнал да чака да си купи нещо, и като го питам пак казва че нищо не иска, така че ще се спра на хубаво сувенирче, ама какво ще да е това хубавото newsm78

# 141
  • Мнения: 430
Поръчал си е на Дядо Коледа дъмбели / гири. Та смятам да му сбъдна желанието.  Flutter

# 142
  • Мнения: 36
Малко Офф: А ще ми кажете ли къде в София мога да поръчам пъзел с наши снимки? Предварително благодаря!

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 926
Малко Офф: А ще ми кажете ли къде в София мога да поръчам пъзел с наши снимки? Предварително благодаря!
http://www.fotolan.info/category.php?par1=123&par2=-
Обаждах се да питам - става за 24 часа, нямат специални изисквания за снимката  Peace

# 144
  • Мнения: 1 043
аз обичам да правя изненади вкъщи - подаръка ми е повечето случай нещо скромно и малко за всеки поотделно - но не го давам аз а дядо коледа  Naughty чака ни под елхата и сутрин сме всички там за да видим какво ни е оставил през нощта  Mr. Green , в интерес на истината всяка година е нещо от което има нужда - миналата година му купих дартц - голяма радост беше - само че след това като че ли съжалих то цялата кооперация слуша едни тънтъра ръм , - и каза че ако съм му го била вземела от франция - по пътя насам щяла съм да го науча да говори дарца- а този само пищял  Crazy , за мен беше куфарче с водни моливи и скицник , за щерката  newsm78 някакви играчки ака коя от всички беше точно за тогава непомня
а тази година мисля да му купя визитник , някакви пособия за бюро - поставка за листове и химикали - ама нещо от естествена кожа

# 145
  • Мнения: 983
Аз ще си открадна една идея от Теди, ще добавя и снимка с рамка за бюрото му.

# 146
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Не казвам,че и той чете тук и ми отиде изненасата  Laughing.За любопитните не лични  Sunglasses

# 147
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Засега мисля някакъв блузон може би. Или пък бельо...Ще видим, има още време.

# 148
  • София
  • Мнения: 6 743
Той ме поиска гола с червена панделка , а аз реших да е вратовръзка   Joy
Но това ще е за рождения му ден на 21 -ви, а за Коледа ще му подаря нещо щуро, което да покаже детското в него - като например магнитен конструктор  Laughing Hug

# 149
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, Дамаянти, точно и аз си набелязах конструктор Joy От ония, едновремешните - метални, с ластици за моторчета Grinning После има и имен ден, пък рожден ден - подаръкът за него ще е 3 в 1 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт