Какво ще подарите на съпруга си за Коледа?

  • 16 455
  • 232
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 334
Моят мъж е и именник на Коледа и нещата,които той харесва не са ми по възможностите,но определено има нужда от нови чехли за вкъщи /пантофи/.Той самият не се сеща за подобно нещо и определено ще го изненадам,но продължавам да събирам идейки и от вас момичета!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Той си хареса GSM, но тук още не е излезнал, пък и нямам толкова пари (та това ще бъде за Свети Валентин).А за Коледа-още не съм решила Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 1 244
Моят миличък заминава на 23.12 за месец и половина в чужбина  newsm45

Ще си получи по-рано подаръка и ми се иска да е нещо, което да вземе със себе си... Още не съм измислила какво (освен моя снимка  Sunglasses) , така че ако имате идеи - давайте ги насам.  Laughing

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Той иска Нинтендо ДС, аз искам кафе-машина, но сигурно няма да е нито едно, че са много пари това Confused
Има нужда от панталони, та ако не си купи дотогава, може такъв да му е подаръкът newsm78

# 19
  • Мнения: 2 125
Със сигурност няма да получи това, за което мечтае - професионалн Никон (около 5000 $ #Crazy), но може да си разменим като подарък по един чифт хубави очила.

# 20
  • Мнения: 11 004
Много трудно му избирам подаръци  Cry
Най-вероятно ще е дреха или нещо, свързано с хобитата му.

# 21
  • Мнения: 5 026
 Привършва му парфюма-ще му взема нов.

# 22
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
риза, готина, маркова

моя много си пада по такъв тип облекло
от доста време иска пухенка без ръкави - само елек
ще видим, почивка или екскурзия не става щото преди 1.5мес бяхме една седмица в Турция иначе това е много идейно
ще следя темата за идеи

# 23
  • Мнения: 2 498
Нямам все още идея какво ще е, но със сигурност ще е нещо оригинално....

# 24
  • София
  • Мнения: 726
Ще му подаря хубави скъпи обувки.

# 25
  • Мнения: 983
Дивана, смятам да му взема BLUERUSH /всъщност е тоалетна вода/, но е 20 лв, а що се отнася до миризмата, аз съм дистрибуторка и имам мостри на парфюмите.
А този, today tomorrow always е скъпичък, нямам възможност за такава цена. Иначе е невероятен. Препоръчвам го.

# 26
  • Мнения: 9 865
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...

# 27
  • Мнения: 924
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...
Беше някакво суеверие от типа, че времето ви заедно изтича. Но... ако питаш мен давай смео с часовника. Чудесен подарък е ако има нужда и ако знаеш какви харесва.

# 28
  • Мнения: 2 196
Чанта за лаптопа. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 9 865
Чувала съм, че не било хубаво да се подарява часовник на любимия, ако някой ми каже защо ще съм благодарна, защото му избирам някакъв хубав часовник за коледа, стига да подсигуря и финансовата страна...
Беше някакво суеверие от типа, че времето ви заедно изтича. Но... ако питаш мен давай смео с часовника. Чудесен подарък е ако има нужда и ако знаеш какви харесва.

Благодаря!!!
Надявам се да съм улучила подходящ, макар че все още избирам съм се спряла на един... а че има нужда има, от няколко месеца ходи с един спрял часовник (хи-хи) и обикаля да търси къде да му смени батерията... предпочитам да му подаря нов, този стария и без друго е демоде...

Общи условия

Активация на акаунт