Коледно вълнение хвърля ПЛЕВЕН в настроение

  • 14 265
  • 278
  •   1
Отговори
# 105
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 804
Фурор не се опитвай да махнеш нощното хранене като даваш вода. Пробвала съм, но си правех двойна работа - вода, тя реве и отново на цица. Мислех си че изобщо скоро няма да се откажем, но не е така. Детето се събужда от много пречини - може да е гладно, да е навик, да е жадно. Упорито до 1 година и малко след това давах вечер само кърма, но тя не й стигаше и трябваше да направя нещо. След това предложих кисело мляко и след това за заспиване - кърма. Започна да се засища и ето - вече от 2 месеца (пу-пу-пу) не се събуждаме за да яде. Не е гладна, и когато й предложа водичка тя пие малко и заспива, понякога се буди от зъби, но определено не от глад. Много малко я кърмя, но за мое учудване все още имам.

Ще се обадя на тази козметичка и мисля другата седмица да се почерпя с едно ходене при нея. Признавам, че съм доста нехайна към кожата си, но вече наближавам 30-те Crazy и е време да се погрижа за нея.

Вие почнахте ли с украсата. Вече писах, че съм с лампички. Магазините още не са в предколедна треска. В близките дни искам да си взема цифров апарат, но много се чудя да не би да изчакам Коледните намаления.  Thinking Изобщо дали намаленията ще бъдат истински намаления и да зи заслужават чакането newsm78

# 106
  • Мнения: 801
Мириел,имаш предвид Шнолка,тя питаше за нощното хранене,,,,а аз отдавна съм се отказала да я отучва, всъщност никога не съм искала да я отучвам, дори сега,когато е на АМ,ставам да й правя...

# 107
  • Мнения: 5 026
Моля ви насочете ме към някой специалист.
Добре дошла и на теб!
 Ще подкрепя Гретхен-За Стойков и аз знам,че е добър специалист. Иначе моята бременност я следеше доц. Божинова. Много лекари-много мнения!

# 108
  • Мнения: 801
а пък мен ме израждаше Калин Поповски

# 109
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Калин Поповски е много добър лекар, една крачка пред останалите, като изключим д-р Пандурски (лека му пръст), но доколкото знам се е отдал повече на политиката.
Стойков - също известен гинеколог в града ни - след като преглеждаше пациентите на  д-р Пандурски, значи е добър. Само веднъж съм ходила при него  на видеозон по случайност, защото заместваше временно Пандурски.

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 09:11 от valja

# 110
  • Мнения: 5 026
Е,аз и за Поповски съм чувала само добри неща.Щях да се записвам при него на консултация, на частно в кабинета му, но тогава беше отпуска.Та понеже сестра ми познава Божинова, отидох при нея.Тя по принцип завежда "Патологична бременност", но аз слава Богу нямах никакви проблеми.  А за Пандурски (лека му пръст) нямам думи-страхотен лекар и професионалист.Много ми е помогнал.

# 111
  • Мнения: 262
Хайде днес пак да ви почерпя .  Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle  party023  cook beer beer3 beer2 cheers Wine Glass За всекиго по нещо.
Днес моята половинка и баща на Димана има РД.
Миналата година точно на този ден ни изписаха от родилния дом и празнувахме и за бебето, и за тати.

# 112
  • Мнения: 5 026
Да ви е честито всичко,което празнувате! Да сте живи и здрави всички!
 Tada   ura  Tada

# 113
  • Мнения: 77
Честит Рожден ден на Явор!!!   Gift  party023 newsm59 Да слушка мама и малката Димана!!!  smile3503 dazzler1  food002 newsm71 smile3560

# 114
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден та таткото на Димана! Все хубави празници, а и още идват, във вашата къща ще бъде един безкраен купон. nbirthday

# 115
  • Мнения: 1 951
Честит рожденник на Грета!Да ти е жив и здрав и много да се обичате!!!

# 116
  • София
  • Мнения: 300
Благодаря много на всички ви за ценната информация. Още като стъпя в Плевен ще се постарая да им открия частните кабинети, ако имате някакви тяхни кординати пишете.

# 117
  • Мнения: 801
ехоо,смених си и аз ника - Драго така ми вика на галено - Пешинка, или Пеше Sunglasses

# 118
  • Мнения: 262
малко снимки от РД на Димана. Оказва се, че имаме повече видеоматериал, отколкото снимки.

Пешенкачестит ти нов ник.

# 119
  • Мнения: 5 026
 Гретхен,много сладки снимки. Димана е неотразима с този дънков сукман Simple Smile Това ме подсеща,че трябва да допълня албума на Божидарко в снимка.бг  Wink
 

Общи условия

Активация на акаунт