Момичета,помогнете ми да избера фон дьо тен

  • 3 706
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 135
Още един глас за Ревлон  Peace Аз позвам дълготрайния с помпичката и съм супер доволна. И моят съвет е да подбереш максимално близък цвят до естествения ти тен. И когато го пробваш най-добре е да погледнеш как изглежда и на дневна светлина, защото много често осветлението в магазините лъже. Не веднъж съм си купувала неподходящ цвят ФДТ поради тази причина. Можеш да си вземеш и перли или бронзираща пудра и да нанесеш леко по скулите, получава се много приятен sun-kissed ефект  Wink

# 16
  • Мнения: 661
За пореден път ще похваля този:
 newsm10

# 17
  • Мнения: 416
Не знам дали ще се ориентираш лесно,защото аз ще ти предложа други марки Laughing.аз ползвам на Максфактор-COLOUR ADAPT и съм доволна PeaceОт по-скъпите марки,чувала съм,че този,със свелоотразяващите частици на Кларинс е много хубав Peace

Аз точно този на Кларинс смятам да си поръчам след малко. Рядко се спирам на един и същи ФДТ за втори път, защото все искам нещо ново, но този ще го имам за трети път. Е, няма такъв друг ФДТ за мен. Тези на Манхатън, Лореал ми бледнеят пред този.

Прави ми лицето перфектно. Относно идеята да си купиш по-тъмен, според мен не е добра идея. Трябва да мажеш уши, целият си врат и ще придобиеш супер неестествен вид.

# 18
  • Мнения: 1 288
още един глас за лореал true match. много съм доволна.
в момента ползвам на клиник. също е перфектен.

# 19
  • Мнения: 696
Oпределено Max Factor, имат богат избор в завимост от типа кожа.
Този е за по-суха


Този е дълготраен


Този пък е овлажняващ


Имат и други

# 20
  • Paris
  • Мнения: 1 727

[/quote]

Аз точно този на Кларинс смятам да си поръчам след малко. Рядко се спирам на един и същи ФДТ за втори път, защото все искам нещо ново, но този ще го имам за трети път. Е, няма такъв друг ФДТ за мен. Тези на Манхатън, Лореал ми бледнеят пред този.

Прави ми лицето перфектно. Относно идеята да си купиш по-тъмен, според мен не е добра идея. Трябва да мажеш уши, целият си врат и ще придобиеш супер неестествен вид.
[/quote]
FEMA Каква е цената на този ФДТ и как точно се казва?

# 21
  • Мнения: 416
True Radiance Foundation Light Reflecting Oil-Free   или, ако попиташ за отразяващ светлината продавачките няма да го сбъркат.

http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49838&goChar=C

Преди го купувах от Леро- струва около 60 лв, този път си го поръчах от Strawberrynet, излезе ми малко по-евтино.

Има и един още по-нов и май се води и по-хубав, със защитен фактор 15 и пак отразява светлината, но него го няма още в Ягодка и затова си поръчах онзи.

Ето го новия в сайта на Кларинс -

http://int.clarins.com/main.cfm?prodID=602

# 22
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Мерси FEMA!

# 23
  • Мнения: 6 713
Не знам дали ще се ориентираш лесно,защото аз ще ти предложа други марки Laughing.аз ползвам на Максфактор-COLOUR ADAPT и съм доволна PeaceОт по-скъпите марки,чувала съм,че този,със свелоотразяващите частици на Кларинс е много хубав Peace

Аз точно този на Кларинс смятам да си поръчам след малко. Рядко се спирам на един и същи ФДТ за втори път, защото все искам нещо ново, но този ще го имам за трети път. Е, няма такъв друг ФДТ за мен. Тези на Манхатън, Лореал ми бледнеят пред този.

Прави ми лицето перфектно. Относно идеята да си купиш по-тъмен, според мен не е добра идея. Трябва да мажеш уши, целият си врат и ще придобиеш супер неестествен вид.


Този ФДТ на Кларинс - за каква кожа е? Много, много благодаря  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 986
 Не съм FEMA  Wink,но да отговоря-дават го за всякакъв тип кожа Peace

# 25
  • Мнения: 226
MaxFactor Flawless Perfection-Mnogo e dobar Peace

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Аз да ви питам, сори за спама, как така си поръчате ФДТ от сайт без да сте го пробвали? Щото аз 1 час не мога да си избера в магазин точния нюанс.

# 27
  • Мнения: 9 095
аз ползвах около година на Манхатън този за проблемната кожа и много бях доволна, но сега си ползвам на Орифлейм пак за комбинираната кожа и съм очарована Crazy, иначе за бронзов ефект, перлите каква работа вършат..., супер са, знам със сигурност че има в каталожните марки и на българските по- евтини козметики, ако някой е ползвал по- хубави да препоръча Peace
П.П. не за мен, ами момичето да получи желания ефект Peace, да не си помислите че отклонявам темата

# 28
  • Мнения: 416
Аз да ви питам, сори за спама, как така си поръчате ФДТ от сайт без да сте го пробвали? Щото аз 1 час не мога да си избера в магазин точния нюанс.

Ами аз си го поръчах, защото съм го ползвала преди. А пък този на Клиник, който си го купих от магазина само си седи така, защото уж го пробвах, но естествено не върху цялото лице. Взех си най-светлия цвят, но сега ми розовее. Стои ми доста неестетвено върху лицето.  Вече ще избягвам всичко, на което пише Rose, Petal  или нещо подобно.
Най-добрият вариант е наистина преди това да се пробва някъде или да се купи вече използван цвят.

# 29
  • Мнения: 463
аз съм твърдо фен на Буржоа. Л'Ореал ми правеше лицето да изглежда като маска

Общи условия

Активация на акаунт