Търся мазен крем за тяло

  • 2 834
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
И аз съм така от известно време. През зимата кожата на краката ми направо пада на люспи. Използвам Глизолид - един много гадно изглеждащ крем, но на мен ми помага. Има мнения, че глицерина е за използване в зимни условия, защото в другите кремове има хидратантни включвания, които замръзват и товарят кожата. Не го обясних много правилно, но идеята е ясна. Друго, което открих като започнах да купувам козметика за дъщеря ми е Ексипиал с бадемово масло. Той обаче е доста мазен и аз го използвам вечер, добре омекотява кожата и после почти цял ден е добре.

# 16
  • Мнения: 528
в момента  ползвам този и съм доволна Peace

# 17
  • Мнения: 463
пък може да пробвате и всички продукти на козметчини марки, на които пише body butter. те нали са уж за по-суха кожа.

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз съм доволна от Dove  Simple Smile , мазничък е, а мойта кожа също е суха 

# 19
  • Мнения: 8 917
SebaMed, лосион за суха и чувствителна кожа. Струва около 10лв.
Peace Или олио за тяло.

# 20
  • Мнения: 1 318
в момента  ползвам този и съм доволна Peace

О, да Peace Peace Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 208
в момента  ползвам този и съм доволна Peace
Искам да попитам с каква консистенция е и дали попива добре? Искам да си го взема, но се колебая дали няма да стои като плътен мазен слой върху кожата.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз откакто се помня съм с този проблем, понякога и лятото страдам от това и чак това лято открих къде бил номера...в ексфолирането на тази зона, но редовното. Всъщност при мен се оказа, че кожата не е суха, макар че изглежда така, а просто е натрупала голям брой мъртви клетки, които не са паднали от къпането. С една редовна ексфолиация, или ако се къпеш постоянно с ексфолиращи душ-гелове, проблема ще се реши за нула време. Разбира се можеш да си ползваш всевъзможни омазняващи кремчета, но скраба тр. да го ползваш мн. често.

Много добре помага и какаово масло - има на Икаров. Кожата става като кадифе Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 043
ако можеш да си позволиш да се поглезиш с масаж със шоколад  Crazy доста релаксиращо и така добре ще ти се отрази  Peace

# 25
  • Мнения: 528
в момента  ползвам този и съм доволна Peace
Искам да попитам с каква консистенция е и дали попива добре? Искам да си го взема, но се колебая дали няма да стои като плътен мазен слой върху кожата.

о да, попива много добре и бързо и не оставя мазен слой Peace
горещо ти го препоръчвам, няма да съжаляваш Peace

# 26
  • Мнения: 208
Направо си го взимам тогава  Grinning Одавна съм му хвърлила око. Аз пък искам да похваля олиото за тяло на Нивеа с масло от авокадо. Също попива добре, мирише приятно и кожата става много нежна

# 27
  • Мнения: 870

Fruttini продават в по-заредените козметични магазини, видях че и в Метро ги има но в комплекти, които между другото са много изгодни. Аз си заплюх един комплект с аромат на ягодка, имаше 3 неща и беше около 18-19 лв. не го загледах подробно...

# 28
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Може да пробваш и чисти масла - кокосово или карите - на Икаров.
Естесвени, много мазни - масло си е, и евтини са .
За много сухи места ги смесвам с лосиона или крема за по-овлажнените, който ползвам. Така и миризмата и усещането е като на любимия крем.
Синя нивея също е добра основа за такова домашно лечение заради уреята.
Орифлейм предлага сега много добър балсам за суха кожа - от серията Шведско спа.

Общи условия

Активация на акаунт