Привет и от мен!Мога ли да Ви попитам нещо?

  • 1 348
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 701
berina ,здравей и добре дошла!  bouquet
Аз меря БТ от около 5 месеца и то по най-неприятния начин със обикновен термометър!Беше ужасно конфузно от начало,но се свиква.Вече дори се събуждам без аларма.. Crazy

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 351
Измерена в Д. БТ винаги е точна.
И няма да потретвам, правете както искате, но после не се чудете защо трудно се разчитат графикитеLaughing
В гореказаното дано сте уловили хумора, защото предполагам, че иначе ще бъда изядена с парцалките. Mr. Green

  Peace Peace Peace С две ръце подкрепям написаното от Дара...  Peace Peace Peace

 Значение има и то огромно къде се мери БТ и как се мери, важното е да го правиш както трябва, все пак за всяко нещо си има правило Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 3 417
Megita,благодаря ти за отговора,но в момента са ме налегнали едни хемороиди и дума не може да става за ректално мерене.А също и да питам защо между дигиталния и живачния термометър ми дава такава голяма разлика/ диг-35,5,жив-36,4/ и на кой да вярвам? newsm78
мога да ти помогна да се избавиш от хемороидите.баща ми има рецепта за един билков чай,който се пие 1 месец и всичко е ок после.
съжалявам,ако звучи като реклама,но наистина за 20 год. е помогнал на много хора.
успех с бебеправенето    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт