Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! Тема № 56

  • 36 173
  • 741
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 826
Карагьозов не е почитател на леченията и интервенциите, само и само да има такива и когато според него не са нужни - по-скоро е консервативен и изчаква, за да се увери, че има нужда от намеса, особено, когато жените са млади и възможността за обратен процес е голям. Когато е необходимо да се действа - не мисля, че ще каже на някоя, че трябва да седи и да чака. Предпочитам го пред лекари, които изписват лечения за добър ден и режат  на ЦИН 1 момичета на по 20 за всеки случай. Това е стил на работа.

# 541
  • Мнения: 328
И аз така мисля!
За + чпв ми изписа 6 месечно лечение с AHCC и след това вече бях - , но реално дисплазията, която вече беше цин 3 си беше за интервенция, докторът избра най- щадящия за мен вариант, друг лреди него ми препоръча скалпелна конизация - напълно излишна според мен.
Карагьозов не е почитател на леченията и интервенциите, само и само да има такива и когато според него не са нужни - по-скоро е консервативен и изчаква, за да се увери, че има нужда от намеса, особено, когато жените са млади и възможността за обратен процес е голям. Когато е необходимо да се действа - не мисля, че ще каже на някоя, че трябва да седи и да чака. Предпочитам го пред лекари, които изписват лечения за добър ден и режат  на ЦИН 1 момичета на по 20 за всеки случай. Това е стил на работа.

# 542
  • Мнения: 19 296
Денизара,да разбирам ли, че Карагьозов избягва да назначава лечение а предпочита да прави конизации? Моля,нека и други да се включат с мнения как протича прегледа и назначава ли терапия или по-скоро изчаква и след това задължителна манипулация (усвояване на пари от ЗК)? И пак не е заяждане!
Точно обратното е  според мен. Прибягва към рязане наистина в крайни и наложителни случаи.

# 543
  • Мнения: 17 987
Миленита, благодаря че споделяте. Не успявам да разбера дали Иван Димитров е диагностицирал правилно проблема, дали е назначил правилно лечение... къде му бяха грешките в самото лечение? Моля споделете вие или който е ходил тази година при Карагьозов как протича прегледа при него, снема ли анамнеза, бърза ли с пречупване защото има много чакащи плюс операции и т. н.


Отделно за кисти на яйчниците не му вярвам откакто преди години ми каза, че имам киста отляво, а двама други гинеколози - че е отдясно и така се оказа на лапарото, добре, че не отидох при него да ми я маха.

Кой определи грешно кистите? Не се разбира от цитата- Димитров или Карагьозов?
Разбрах след като прочетох другите постове. Същото се получи при дъщеря ми, но при Крумов, тотална каша с кистите, които трима други лекари бяха определили еднакво. След Попов и Крумов Вита е тотално зачеркната

Последна редакция: пн, 19 сеп 2022, 14:11 от R@N

# 544
  • Мнения: 92
Здравейте, някой може ли да ми помогне да разчете резултатите. Става въпрос за цитонамазка и микробиология на влаг. секрет след Leep. На лекар съм чак в петък...

# 545
  • Мнения: 22 880
За мен е ок всичко.

# 546
  • Мнения: 92
Това ми е микробиологията, но не ми дава да ги кача в един пост. Извинявам се...

# 547
  • Мнения: 1 893
То си пише - нормална вагинална флора.

# 548
  • Мнения: 2 826
Всичко е добре. Почерпете се с едно вино и си живейте живота 🙂

# 549
  • Мнения: 191
Момичета, моля, дайте информация за д-р Ани Начева. Освен в частния кабинет, някой посещавал ли я е другаде, да сподели как стоят нещата със записване, цени.. Знам,че работи във ВМА, видях, че и в Шейново приема.. Някой знае ли как стоят нещата там за преглед? Който я посещава, нека сподели и мнения😊
Приемам и препоръки за други специалисти, вещи в онкогинекологията (ако са на "Ти" и с Ендометриоза, ще е екстра), различни от обичайните заподозрени - Карагьозов, Дянкова, Ралчева, Танчев и т.н. Добре е да не са много "древни"😁, но все пак с опит.
Всякаква информация, препоръки и личен опит ще са от полза.🙏

Благодаря предварително!🤗
Бъдете здрави!🍀✌️

# 550
  • София
  • Мнения: 1 869
Моя близка с раничка от години и ендометриоза се лекува и следи при Делчев, доволна е, след премахване на кистата вече много време няма проблеми. Както и с раничката, а не са й правени интервенции, само консервативно лечение, смея да твърдя, че следи повечето нови научни публикации и ги прилага в практиката си. Момичетата тук знаят, че съм му пациентка от години и съм доволна и аз.

# 551
  • Мнения: 2 744
Здравейте, може ли информация къде преглежда въпросният д-р Делчев?

# 552
  • София
  • Мнения: 1 869
Има на 1ва страница, освен в Доверие има и кабинет в кв. Лозенец, аз ходя там, защото в болницата е лудница и вечно бърза за операция. Като чукнете в гугъл излизат всички координати.

# 553
  • Мнения: 2 140
Здравейте, обадих се да си запазя час за Д-р Илия Карагьозов и служителите любезно ме насочиха към др Борислава Попова или д-р Иван Крумов от центъра във Вита, защото Карагьозов бил след отпуска. Някой бил ли е при тях и доволен ли е? Също така, това, често ли се случва така да пренасочват, на някого случвало ли се е Rolling Eyes и реално ако се обадя другия месец дали ще ми дадат час за Карагьозов?
Също така, ако си запазя онлайн реално ще има ли разлика с това дали звъня на служителите (освен че ще е доста напред във времето)? Благодаря.

# 554
  • Сф
  • Мнения: 4 765
1-2 страници назад има мнения за Борислава Попова. Имам час при нея за 5ти октомври, мисля да го откажа. Ако някой го иска, да ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт