Отговори
# 45
  • Мнения: 536
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от корейската паралелка след седми клас?

# 46
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от корейската паралелка след седми клас?
Писали сте ми лс, но сте забранила получаването на такива.

# 47
  • Мнения: 536
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от корейската паралелка след седми клас?
Писали сте ми лс, но сте забранила получаването на такива.
Оправих го, сега става ли?

# 48
  • Мнения: 8
Здравейте,
Може ли да споделите какво е нивото на изучаване на математика и БЕЛ в училището? Чета и чувам, че има голямо текучество на кадри...

# 49
  • Мнения: 6
Здравейте. Търся отзиви за френската паралелка след 7ми клас в 18то училище . Моля споделете, ако имате актуална информация.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 439
Какво те интересува
дъщеря ми ще е десети клас

# 51
  • София
  • Мнения: 565
Здравейте!  Простете, ако е коментирано, но може ли да споделите информация и отзиви за паралелката с Природни науки  в 18 СУ. Дъщеря ми има интерес към химията и математиката и ако не я приемат в НПМГ, опциите са 18-то и 32 СУ.

# 52
  • София
  • Мнения: 595
Може ли някой да ми каже дали и кои предмети се учат на чужд език в гимназиален курс?
Спец.за паралелките с френски се интересувам.
Благодаря!

# 53
  • София
  • Мнения: 3 439
В девети клас учихме история на френски език.Има и нейтив учител,при когото имат по два часа седмично.(във фег нямат...)

# 54
  • София
  • Мнения: 1 666
Провеждат ли се в училището тренировки по бойно изкуство?

# 55
  • Мнения: 7 362
Провеждат ли се в училището тренировки по бойно изкуство?
               Какво бойно изкуство ?Защото има много! Мисля,че имат таекуондо.До колко са редовни заниманията не знам.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 666
Източни бойни изкуства - таекуондо, карате. Ако някой има повече информация и график да каже.

# 57
  • Мнения: 7 362
На празника "Бункасай в 18-то имаше демонстрация на таекоундо и си мисля,че заниманията са редовни.Няма да показват нещо,което го няма.За карате не съм чула.Ще питам като се върне девойката,че са на почивка и не мога да дозвъня до нея.

# 58
  • София
  • Мнения: 33
На празника "Бункасай в 18-то имаше демонстрация на таекоундо и си мисля,че заниманията са редовни.Няма да показват нещо,което го няма.За карате не съм чула.Ще питам като се върне девойката,че са на почивка и не мога да дозвъня до нея.
Уча там и има извънкласни занимания по Карате, джудо и таекуондо.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 493
Източни бойни изкуства - таекуондо, карате. Ако някой има повече информация и график да каже.
Миналата година заниманията бяха, от 19 и 20 часа.

Общи условия

Активация на акаунт