Призив и подкрепа

  • 1 069
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
100 000 са много пари, за да се съберат във форума, факт. А малките суми на сметката на движението ли се събират? Или проектът има отделна сметка?
Може би линк да прочета за цялата инициатива с подробности?

има отделна сметка момичета,защото това е проект ,изпълнението на който наложи учредяването на отделна организация.Сметката е в първият постинг.
Имаше цяла тема тука преди 20ина дни..........ще я намеря Hug

# 16
  • Мнения: 6 155

Биби, благодаря ти за идеите и за контактите Hug Всяка помощ ни е ценна и понякога идеите помагат повече от парите Grinning Ще опитаме всичко!

Още веднъж, благодаря   bouquet

Дано да се окажат полезни.
Инициативата и проектът заслужават да бъдат подкрепени  Hug
Успех!   bouquet

# 17
  • Мнения: 430
След малко (около 17.30) по радио Хоризонт ще стане дума за проекта.
Ако ви е интересно, слушайте  Simple Smile

Дано има полза от по-голямата публичност Praynig

# 18
  • Мнения: 377
Да повдигна темата и да помоля някой да ми отговори, мога ли да преведа малка сума или търсим само големи дарители.
Благодаря.

# 19
  • Мнения: 4 195
Да повдигна темата и да помоля някой да ми отговори, мога ли да преведа малка сума или търсим само големи дарители.
Благодаря.
ако може и двете Blush Blush

# 20
  • Мнения: 377
Благодаря!   bouquet
Ще направя каквото мога и искрено се надявам този проект много скоро да стане реалност.  Praynig

# 21
  • Мнения: 430
Да повдигна темата и да помоля някой да ми отговори, мога ли да преведа малка сума или търсим само големи дарители.
Благодаря.

И малко ще е от помощ  Hug

Само ще помоля, който реши да превежда пари да си напише истинските имена, за да можем да го публикуваме като дарител  Laughing

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Публикувам линк към първата тема , в която има и снимки на проекта.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134805.0

Искам само да добавя, че до края на седмицата ще имаме разрешително за строеж, така че намеренията да стартираме строителство в началото на пролетта се приближават с пълна сила.

Надявам се на подкрепа! Имаме нужда от нея!

Общи условия

Активация на акаунт