Пие ужасно много вода!!!

  • 925
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 908
Ще си задам въпроса и тук:
За да не пускам нова тема бих искала да попитам в тази-А какво е количеството течност-вода и сок, което е нормално да изпие детето на ден, без да натовари бъбречетата му?Питам, защото моят син от няколко дни започна да пие сок, изпива по 400мл, ако му дам и още ще изпие.Вода също си пийва, с две думи струва ми се че пие порядъчно, дали това е добре?

Пиша и тук, за да накарам повече мами да видят въпроса ти ...ама те май не четат всички постове Sad - по-добре да си пуснеш тема, защото аз наистина смятам, че 400мл сок дневно е МНОГО за бебе на 7 месеца!
Сок се пие в 7
ми мес. - 70мл, 8-ми - 80, 9 - 90 и т.н. По принцип за предпочитане е вместо сок да се дава плодово пюре и вода.
Пусни отделна тема.[/color]
Peace Или плод...

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ще си задам въпроса и тук:
За да не пускам нова тема бих искала да попитам в тази-А какво е количеството течност-вода и сок, което е нормално да изпие детето на ден, без да натовари бъбречетата му?Питам, защото моят син от няколко дни започна да пие сок, изпива по 400мл, ако му дам и още ще изпие.Вода също си пийва, с две думи струва ми се че пие порядъчно, дали това е добре?


Мисля, че е прекалено много количеството сок  Rolling Eyes
Аз на сина ми, че е вече на 2 години не му давам повече от 200мл. сок на ден и то не всеки ден . А той пък много ги обича, ако му дам литър ще го опатка за нула време

Общи условия

Активация на акаунт