Отговори
# 45
  • Мнения: 13 498

Flowers Bouquet ЕМИ* страхотна почерпка и компания..
радост в къщи и мноого целувки!!
Kissing Heart

    Софи, благодаря ти.
     Ново от сторито на Алмеда - за секунда ни показва съпруга си, но ние сме свикнали вече.  
     Можеше и само рамо от него да покаже, Stuck Out Tongue Winking Eye не може обаче да скрие този красавец сладък. Все ще го издебнат и насаме, а започне ли да снима...






# 46
  • Мнения: 10 388


Flowers Bouquet ЕМИ* маминия красавец пак ще глези
албанските навлеци, къде ли ще ги води този път..


# 47
  • Мнения: 13 498
Ново от Han Medya & Yapım:




@tolgahansayisman @bulentisbilen @kubraaktucar


     Софи, албанските навлеци сега мятат кючеци и протягат ръце към спонсора продуцент. А маминият красавец нали си е добра душица, ще задоволи желанията на всички и ще развърже щедро кесията си. Тя, албанската пиявица затова го е взела със себе си.



# 48
# 49
  • Мнения: 13 498

     Софи, не успях по-рано да те редувам, извини ме. Днес се разходих до Одрин и не можах да пиша в темата. Двечките с теб останахме най-верните и последователни фенове на нашите любимци.
     Нищо ново няма из сайтовете, само Han Medya & Yapım продължават традицията - още три снимки от "Ченгето Халюк".





# 50
  • Мнения: 10 388

Hearts

Flowers Bouquet ЕМИ*  нали сме астрални близначки.. Hands V

# 51
  • Мнения: 13 498
Здравейте, момичета!


Утрото е най-хубаво време от деня - горещо кафе, нови усмивки и надежда...

Не се колебайте - планирайте, мечтайте, обичайте и се забавлявайте!
Усмихнат и безгрижен съботен ден ви пожелавам!



# 52
  • Мнения: 4 820
Добро утро, момичета!



На тази снимка патрона ви е огън Nature Fire Погледа му е направо пленяващ Heart Eyes





# 53
  • Мнения: 13 498

     Джаки, благодаря за позитивния пост и снимката на маминия сладък и неустоим красавец.
     Ееех, как съм се затъжила за нашия сладур. Толкова искам да го видя на екран, че вече с нетърпение очаквам и "Ченгето Халюк". Може да е само за около 2 часа, но ще се насладим на игра, присъствие и талант на магнетичния Толгахан Сайъшман.

Последна редакция: сб, 19 мар 2022, 14:25 от Emiliya

# 54
  • Мнения: 27 405

     Джаки, благодаря за позитивния пост и снимката на маминия сладък и неустоим красавец.
     Ееех, как съм се затъжила за нашия сладур. Толкова искам да го видя на екран, че вече с нетърпение очаквам и "Ченгето Халюк". Може да е само за около 2 часа, но ще се насладим на игра, присъствие и талант на магнетичния Толгахан Сайшман.


Емка , как добре те разбирам . Липсват ни любимците на екран .
Сервирам капучиното , ти давай Одринската баклава .
После ще ви издам тайната нерде се е покрил Аполона

# 55
  • Мнения: 4 820
Емиии и ние сме така, чакаме си нашата "Виола", ама все се бави.
Гроздето писа, че са приключили снимките и края на април ще го очакваме.
Много мина, малко остана, ама пак ми се вижда много.

Гледай ги какви са сладури, как да не ги очакваш с нетърпение




# 56
  • Мнения: 13 498

     Веднага поднасям одринската баклава към капучиното.
     Да ви е сладко, както са сладки нашите сладури!
     Ийт Козан също черпи с баклава своите колеги и приятели от "Сега и завинаги":




     Джаки, на мен също много ми харесва екранната двойка Джан и Франческа. Има невероятна химия между тях. Турските медии веднага заподозряха любовна авантюра и събраха двамата актьори. Драскачи - от две прекрасни снимки, пуснати от Джан, направиха цял любовен роман. Очаквам да напишат и за таен брак между актьорите, без да се съобразяват с факта, че Франческа е омъжена, има и дете.



# 57
  • Мнения: 27 405

     Веднага поднасям одринската баклава към капучиното.
     Да ви е сладко, както са сладки нашите сладури!
     Ийт Козан също черпи с баклава своите колеги и приятели от "Сега и завинаги":




     Джаки, на мен също много ми харесва екранната двойка Джан и Франческа. Има невероятна химия между тях. Турските медии веднага заподозряха любовна авантюра и събраха двамата актьори. Драскачи - от две прекрасни снимки, пуснати от Джан, направиха цял любовен роман. Очаквам да напишат и за таен брак между актьорите, без да се съобразяват с факта, че Франческа е омъжена, има и дете.




След тези вкуснотии и красота да донесем и коктейлите
Наздраве ! Tropical Drink

# 58
  • Мнения: 13 498
След тези вкуснотии и красота да донесем и коктейлите
Наздраве ! Tropical Drink
     Наздраве! С надеждата скоро нашите любимци да ни зарадват с нови снимки и проекти!







# 59
  • Мнения: 10 388


Flowers Bouquet ЕМИ* и одринската и истанбулската баклава опитахме,
капучиното и коктейлите изпихме,сега и ново стори да пусне..

 очаквам ФЕМИ*  да ни светне къде се е покрил Аполона,
в последно време трудно разпознавам Джано
 кога е в роля и кога не, така се е слял с образа на Франческо..
Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт