Отговори
# 675
  • Мнения: 13 607

     Ново от сторито на Толга:


     Да допълня семейната идилия с гифки на клипчета от Алмеда:




колежката на Толга от Шампион е с нов проект с този чаровник.
Дано се задържи по тв - то.

    Феми, следя Илайда Алишан  и ми прави впечатление, че е доста напориста, добра актриса и участва в интересни продукции. Изобщо всички млади актриси, които на снимачната площадка са се докоснали до Толга упорито вървят нагоре и се доказват в кариерата си. На кадем им е маминият красавец.
     А сега ще те послушам - вадя узото и пускам видеото със сиртакито. Не мога да се цопна в морето, че ми е доста далече, ама ще вихря въображение ... Stuck Out Tongue Winking Eye Joy


# 676
  • Мнения: 27 477
Добро утро и успешна нова седмица !

Емка , добре се справяш с танците:dancer:

# 677
  • Мнения: 13 607
Здравейте, момичета!


Нова седмица...нови възможности и мечти.
Пожелавам Ви тези нови 7 дни да ви донесат:
Любов, Хармония, Нова перспектива, Щастливи мисли и Усмивки от сърце!


     Семейство Сайъшман каза "Bye" на Тирана. Вече са в Турция. Да видим Толга ще се раздвижи ли най-после по отношение на новите проекти.

# 678
  • Мнения: 27 477
Инфо за сериала с Иляйда.
От първи юни по канал Д всяка сряда.
Който желае може да го гледа и разкаже.
Може да не е тежка драма.

# 679
  • Мнения: 13 607




     Феми, благодаря за инфото. Намеря ли и аз нещо повече за сериала на Илайда Алишан ще го пусна, но ще поизчакам с гледането.
     Днес Алмеда черпи със следобедно кафенце, а аз си поиграх с едно дъъълго и чувствено клипче.
     Специално за вас, момичета! Една прекрасна и вълнуваща двойка - Ийт и Нур Козан:


Последна редакция: пн, 23 май 2022, 17:52 от Emiliya

# 680
  • Мнения: 27 477
Емка , клипчето е прекрасно Heart Eyes

 Още творчество от феновете



Пина колада  да ни връхлети музата за нашия сценарии.  
Като не пишем  и забравям нерде сме стигнали ?

Наздраве !:tropical_drink:

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 19:50 от femmi2

# 681
  • Мнения: 13 607





Скрит текст:





     Феми, наздраве! Да ни е сладко и да ни споходи музата, за да продължим сценария. Ако пък не стане - ще чакаме Софи да ни изненада с някой коктейл. А до тогава аз ще я "нахъсвам" с Ийт Козан и неговите любови...  










Последна редакция: пн, 23 май 2022, 20:23 от Emiliya

# 682
  • Мнения: 6 967
Здравейте!

И желанието на Ийт Козан

# 683
  • Мнения: 13 607








И желанието на Ийт Козан

   Цеце,
Иджлял пак развали рахатлъка на влюбените гълъбчета. Появява се винаги в най-неподходящото време. А Ийт е като в "небрано лозе", чуди се как да се измъкне от конфузната ситуация. Нервите на "железния" г-н Ийт се опънаха до краен предел, но успя да запази самообладание и умело да прикрие и чантата на Нур.











# 684
  • Мнения: 4 991
Честит празник, мили момичета!

Най – строгият учител е животът ни, най- мъдрият учител е книгата до нас,
най – важният учител е първият ни! Нека не стихва жаждата ни за знания,
Духовното ви възвисяване и светлият зов на българщината у всички вас, УЧИТЕЛЮ!
Честит 24 май с пожелание за знание, мъдрост и любов към науката,
които да ви помогнат в задачите в живота и с които трябва да се борите всеки ден!

 

Прекрасен празник ви желая!

# 685
  • Мнения: 27 477
Честит празник и от мен.
И на Еми също.

Емка , Hug Софи е заета като се появи ще се почерпим с нещо според сезона. Ягодки , черешки.
Ще измисли специални питиета.

# 686
  • Мнения: 1 834


ЧЕСТИТ 24 МАЙ!

"Върви, народе възродени, към светла бъднина върви, с книжовността, таз сила нова, съдбините си ти поднови!

Върви към мощната Просвета! В световните борби върви, от длъжност неизменно воден - и Бог ще те благослови!

Напред! Науката е слънце, което във душите грей! Напред! Народността не пада там, дето знаньето живей!
Безвестен беше ти, безславен!... О, влез в Историята веч, духовно покори страните, които завладя със меч!..."

Тъй солунските двама братя насърчаваха дедите ни... О, минало незабравимо, о, пресвещени старини!
България остана вярна на достославний тоз завет - в тържествуванье и в страданье извърши подвизи безчет...

Да, родината ни години пресветли преживя, в беда неописуема изпадна, но върши дългът се всегда!
Бе време, писмеността наша кога обходи целий мир; за все световната просвета тя бе неизчерпаем вир;
бе и тъжовно робско време...

Тогаз Балканский храбър си навеждаше лице под гнета на отоманский властелин...
Но винаги духът народен; подпорка търсеше у вас, о, мъдреци!... През десет века все жив остана ваший глас!

О, вий, които цяло племе извлякохте из мъртвина, народен гений възкресихте - заспал в глубока тъмнина;
подвижници за права вярна, сеятели на правда, мир,
апостоли високославни, звезди върху Славянски мир,
бъдете преблагословени, о вий, Методий и Кирил, отци на българското знанье, творци на наший говор мил!
Нека името ви да живее във всенародната любов, речта ви мощна нек се помни в Славянството во век веков!

Русе, 1882, априлий 15
Стоян Михайловски

# 687
  • Мнения: 13 607
Здравейте, момичета!


С пожелание за крепко здраве, щастие, усмивки и слънчево настроение
на днешния светъл и най-български празник!





Последна редакция: вт, 24 май 2022, 14:28 от Emiliya

# 688
  • Мнения: 27 477
Редувам поста за нещо ново на хоризонта или от архивите.

Кога ще е интервюто на Толга по блу тв.
Емка го беше споделила.
Блу е турска цифрова платформа доста добра.
Не я знаех докато Чаго не снима за нея.

# 689
  • Мнения: 13 607

     Феми, не можах да разбера кога ще е интервюто на Толга по блу тв. Няма нищо ново сред феновете, вероятно още не е излъчвано. А за блу тв съм чувала само от тебе. Мисля си дали "Лимит" не го готвят за тази цифрова платформа. Ще видим...
     След приятната разходка и почерпка по случай празника, отново съм в компанията на Ийт Козан с фон на българска песен и певица, които много харесвам -Тони Димитрова - "За тебе хората говорят".




Последна редакция: вт, 24 май 2022, 20:18 от Emiliya

Общи условия

Активация на акаунт