Отговори
# 75
  • Мнения: 14 449


     Днес подобаващо отбелязахме настъпването на пролетта и въпреки че времето не ни се усмихна и посрещнахме новия сезон с дъжд и сняг, това не ни попречи на доброто настроение.
     Оказа се, че първата пролет у нас съвпада с Международния ден на щастието.


20 март - Международен ден на щастието  
 
Светът отбелязва Международния ден на щастието, който се чества от всички страни членки на ООН на тази дата (20 март). Резолюцията, провъзгласяваща 20 март за Международен ден на щастието, се празнува от 2013 година насам.
Незадължаващата резолюция предлага на държавите членки и на международната организация да отбележат празника по подобаващ начин.
Целта е да се разпространи посланието към хората, които да разберат, че щастието е едно от най-висшите блага, които имаме, и е една от фундаменталните цели на живота ни.


Don't Worry Be Happy

Скрит текст:

# 76
# 77
  • Мнения: 14 449
Здравейте, момичета!


"Осъзнах, че ако е писано да се случи, ще стане само. А ако не, и така съм щастлива."
Даниел Стийл

Приятен ден и успешна нова седмица на всички!


    От сторито на Алмеда:


     И от мен - един красив баща - Шампион:





# 78
  • Мнения: 28 003
Редувам поста ,може да има снимки от Албания.

# 79
  • Мнения: 14 449
Ново от Han Medya & Yapım:






     Ново от сторито на Суде:

# 80
# 81
  • Мнения: 14 449
Здравейте, момичета!


"Душата се храни с красота. Не подлагайте емоциите си на диета."

Да изпълним и днешното утро с красота и усмивки, а денят да е лек и спокоен за всички!
Прекрасен ден, приятели!


# 82
  • Мнения: 10 496
Flowers Bouquet ЕМИ* страхотно настроение и красота, благодаря ти от сърце! Hands Clap

Kissing Heart

# 83
  • Мнения: 14 449

     Софи, покрай темата и най-вече заради Толга се научих на много неща. Сега на дневен ред са клипчетата. Всяка свободна минута използвам, за да експериментирам. Така се разтоварвам и забавлявам.
    Искам да пусна видео и от сцените в рекламната агенция, но много ме затруднява подборът на песни. Моля те, помогни ми, предложи музика, подходяща за този уникален момент - изненадата от рекламния плакат с Нур и писането на чекове. Трябват ми заглавия на подходящи песни, а аз ще си ги сваля.
    И днес нашите любимци се спотайват, няма нова информация за Толга, Амине също е прекалено мълчалива, а за Суде намерих една статия, която ще преведа малко по-късно.


# 84
  • Мнения: 28 003
Heart Eyes


Почерпка  


Скрит текст:
30 мл водка
15 мл ликьор Cointreau
½ с.л лимонов сок
Няколко капки боровинков сок
 
Приготвяне: Всички продукти се изсипват в шейкър, разбъкрват се и се сервират без лед, с резенче лимон или портокал, във висока чаша на столче.

на тоя пич ще му дърпам ушите . Откачих с това криене !  Ех , моята сладка болка .

Sunglasses

Последна редакция: ср, 23 мар 2022, 10:59 от femmi2

# 85
  • Мнения: 14 449

     Феми, на Чачо трябва силно да му дърпаш ушите, за да не посмее да участва в историческия проект, че не ща да го гледам в ролята на пристрастен към алкохол и наркотици, болест и с ампутирани крака. Стига ми клошаря...
     Благодаря за почерпката.
     Han Medya & Yapım тази вечер пропуснаха поредната "доза" фотки от "Ченгето Халюк", затова подготвих статията за Суде:


Новият сериал на Sude Zülal Güler предлага страхотна възможност за скок в кариерата!

18.03.2022 г.
TVGazetesi.com - Родената в Истанбул през 2001 г. Суде Зюлал Гюлер успя за кратко време да се хареса на публиката с младостта и енергията си. През 2015 г. актрисата стъпи на снимачната площадка с образа на Pınar в телевизионния сериал „Mayıs Kraliçesi”, а след това участва във Великолепния век Kösem.
През 2020 г. актрисата участва заедно с Толгахан Сайъшман в сериала „Şeref Sözü -  много амбициозен проект, но поради ниските рейтинги продукцията беше спряна. След този сериал, продължил 4 епизода, актрисата участва в дигиталната продукция на име „Студентската къща”, а миналото лято пое главната роля в сериала „Случайна любов”.
Суде Зюлял Гюлер, която показа, че може да прави добри образи в романтични комедийни сериали като „Случайна любов“ с нейния персонаж Шимал, получи голяма оценка от публиката. Друга неприятна ситуация беше, че сериалът, в който тя участва с Ümit Kantarcılar, продължи 13 епизода.
Sude Zülal Güler сега се готви за нов сериал, който ще я накара да се открои повече. Младата актриса, която ще сподели главната роля с Bahar Şahin в продукцията „Невинна и красива”, ще изпълни персонажа на име Ярен.
Еда и Ярен ще се сблъскат с различни трагични събития като две млади жени, израснали в сиропиталище и току-що започнали живот. Снимките на сериала започнаха. На първо място бяха завършени снимките от периода в сиропиталище в Бурса. След това отборът се премести в Истанбул, където продължава да снима.
С появата на актьорите на Burak Sergen и Ertuğrul Postoğlu в сериала трябва да се каже, че се оформи много добър актьорски състав.
Имена като Mine Tugay, Ahu Sungur, Yalçın Hafızoğlu, Doğan Bayraktar, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Hazan Diper, Aslı Samat, Sevinç Fabric също са в актьорския състав на сериала „Невинна и красива”.
Завръщането на Еркан Мерич в телевизионни сериали след дълга пауза се случи със Savaşçı през миналия сезон. Сега, една година по-късно, актьорът се готви да се срещне отново с феновете си.

Последна редакция: вт, 22 мар 2022, 21:58 от Emiliya

# 86
  • Мнения: 10 496


Flowers Bouquet ЕМИ* много добре си го решила,
 ще потърся нещо по-така за посещението
в рекламната агенция и последствията,
 страхотно изпълнение
Joy

# 87
  • Мнения: 14 449

    Софи, знаех си аз, че мога да разчитам на теб. Благодаря ти! Обещавам да се постарая и да направя хубаво клипче.
   Ийт Козан и Джихан Адабейли са се забързали към нашата тема:







# 88
  • Мнения: 28 003
Добър ден слънчев.
Разреждам поста за поздрав и кафенце. Coffee

# 89

Общи условия

Активация на акаунт