Първи преглед при бременност

  • 3 690
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 104
Мисля, че е време да отидеш на лекар.Бъди положително настроена, че всичко ще е наред. Ще те прегледат с ехограф за да потвърдят бременността.Успех.

# 16
  • Мнения: 5 026
  За да си спокойна, че всичко е наред, консултирай се с лекар! Чакаме добри новини!
  Късмет!  newsm10

# 17
  • Мнения: 3 334
Честито  bouquet
Не мисля,че бремеността ти е извънматочна,защото и аз имах също преразвящи болки първите 2 месеца от бремеността.Не се притеснявай излишно.
Съвет са ти дали и другите момичета........................време е да отидеш на гинеколог.Стискам палци всичко да е наред и да се включиш с положителни новини Hug

# 18
  • Мнения: 4 621
И аз да се присъединя и да ти кажа да не губиш време, а да отидеш веднага на гинеколог.
Чакаме да се похвалиш с добрите новини Peace

# 19
  • Мнения: 678
Да те успокоя и аз имах такава болка в началото и все си казвах ето днес ще ми дойде и си слагах превръски-е още го чакам да ми дойде  Laughing Така че болките в началото са нормални,разбира се ако не са силни.
Моя съвет е да отидеш на лекар за да си по спокойна
Успех  Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Даааа при такова закъснение можеш спокойно да отидеш на лекар, а ако се притесняваш че лекарката ти е казала за декември просто за успокоение отиди при някоя друга и не казвай на твоята за това.   bouquet

# 21
  • Мнения: 9 095
дано да не извъртам темата, но защо аз съм чувала( нямам бебо), че когато разбереш за бременността до третия месец не било добре да се ходи на преглед? newsm78

# 22
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Отивай на преглед и не се притеснявай Hug! Достатъчно си чакала и на вагинален ще се види перфектно всичко. За обикновения ехограф казват, че трябва да имаш 2 седмици закъснение, че да се види бременност, а ти определено имаш вече толкова. За болките - нормални са чат пак леки придърпвания и срязвания - това все пак са мускули, жили, тъкани, които се разтягат, защото без да подозираш в тялото ти настъпват страхотни промени. За менструалните болки - не са нормални, ако са силни и не са в периода, в който по принцип очакваш редовната си менструация и доктора ти ще ти каже какво да пиеш. Минах през някакъв малък ад с такива болки, плашеха ме и с болница ooooh!. Целта ми не е да те плаша, а просто да те предупредя, че ако болките са много силни, непрекъснати и не те оставят да спиш, то определено нещо не е наред.

# 23
  • Мнения: 1 117
Не се бави вече с прегледа Wink С вагиналния ехограф ще се види , при мен първо така се видя.
За болките - нормални са , ако наподобяват слаби предменструални болки.

# 24
  • Мнения: 14 133
Такава болка е нормална в началото, май е от разтягането. И аз я имах, и бременните ми приятелки се оплакваха.
Иначе при 2 седмици закъснение ти е време вече да отидеш на преглед. Успех!
Peace

# 25
Zdraveite,az za parvi pat pi6a vav foryma i tvoiat vapros mi e mnogo interesen, za6toto predi 2 dni razbrah 4e i az sam bremenna Grinning.Za vtori pat.Imam da6teri4ka na 4,5 godinki a tova beb4e go 4akame ve4e po4ti godina.Biah mnogo 6tastliva kogato razbrah 4e nai-posle e stanalo Grinning.A otnosno tezi bolki-az sa6to gi imam ot okolo 1 sedmica i sa6to ne znam kakvo da pravia.No mai triabva da se posavetvame s ginekolog.

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 16:32 от mile_

# 26
  • Мнения: 9 095
добре дошла във форума и честито бебче в такъв случай и дано всичко да е наред  bouquet

# 27
blagodaria Simple Smile i se nadiavam 4e 6te sa mi mnogo polezni savetite vi za6toto makar da ne mi e za prav pat se 4yvstvam to4no taka Embarassed

# 28
  • Мнения: 9 095
може ли само да пишем на български Peace

# 29
Добре няма проблем, и на мен ми направи впечатление че всички пишат на кирилица, но не се съобразих, че аз съм на латиницал.Ще се поправя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт