Желаещи да изпратят коледни картички на децата от домовете

  • 9 235
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Снежи,
и аз си мислех за картичка от града, но може някой друг път да организираме от градовете. Така ще имат повече изненади. Може тогава да го наречем: Интернационален поздрав или нещо такова, а ако децата са по-големи, учителите могат да им направят уроци с помощта на тези картички. Тогава може и малко писъмце да приложим с различни факти, традиции и т.н. Хем полезно, хем радост ще донесе.

И дали за по-сигурно да не сложим няколко картички с пликовете в голям плик, вместо по-отделно. По-голям плик според мен по-малко се губи. А директорката да ги раздаде.

# 16
  • Мнения: 2 093
Снеже брой ме и мен

# 17
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298


  И аз искам да се включа, може ли и на мен на лични адреси и имена. Hug

# 18
  • Мнения: 11 314
Аз писах в закованата тема, че искам да участвам.
Дъщеря ми е възторжена, че ще зарадваме други деца по този начин.
Тя вече осъзнава кое как и е много заинтригувана. Тази Коледа стана повод за много поучителни разговори за живота с нея.
Нека ощастливим много деца.

# 19
  • Мнения: 1 363
Бройте ме и мен. Понеже съм видинлийка бих искала да изпратя до Белоградчишкия дом, ако може!

ХАиде да изпратим и на персонала, а? Или поне на управителката на дома, нейното име да включим в списъка.  Thinking

# 20
  • Мнения: 1 910
Да ви кажа не знам колко е добра идеята. Тези деца са доста практични по принцип. И не само това, но това си е моя логика. Тяхната може да е друга.

# 21
  • Мнения: 1 269
Снежи моля те пиши ме и мен Praynig

# 22
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да ви кажа не знам колко е добра идеята. Тези деца са доста практични по принцип. И не само това, но това си е моя логика. Тяхната може да е друга.

Какво имаш впредвид?
В този свят радостите не само материални и децата не трябва да бъдат отучвани от  това от нас възрастните. А и според мен тези деца се радват на всичко, което е свързано с мил жест и дума.

# 23
  • Spain
  • Мнения: 3 750
броите и мен - много  бих се радвала да се вклю4а и аз  !
 Снежи прати ми имената, възрастта и адреса
 НЕКА ДА НЕ ПРАЩАМЕ ПОДАРЪЧЕТА  В ПИСМАТА   ДОРИ И МАЛКИ ЗАЩОТО ЕДИН ЩЕ ПРАТИ ДРУГ НЕ И ДЕЦАТА МОГАТ ДА СЕ ПОЧУСТВАТ ЗЛЕ

# 24
  • Мнения: 2 567
Искам и аз да участвам.  Hug Последно да уточним само коледна картичка или коледна картичка плюс такава от града, в който живеем?  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 370
Ето ме и мен Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 017


Снежи, не успявам да ти изпратя лично, затова тук: Ще ги поема всичките дечица от списъка, който ми изпрати  Hug

# 27
  • Мнения: 3 478
С удоволствие бих се включила, все едно за кой град става въпрос. Кажете ако може да се пускат по няколко картички в  един плик.

# 28
  • Мнения: 378
И аз бих желала да се включа.

# 29
  • Мнения: 2 093
Вярно, това е добьр вьпрос за пликовете, в един или отделно?

Снеже, ако има останали деца,  ще се радвам да пратя на повече деца картички.

Общи условия

Активация на акаунт