ламинат или теракот в коридора? или и двете?

  • 7 824
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
Терикот. Лесна поддръжка и ми стои някак по-естествено. Ламинатът се драска и в коридора чести има пясъци, кал и е по-мръсно от другите стаи и по-лесно ще се захаби според мен.

Абсолютно на същото мнение съм и го казвам от личен опит.Не се лъжи да слагаш ламинат. Naughty

# 16
  • Мнения: 3 453
Според мен,теракот.кухня,коридор и баня.останалата 4аст в апартамента ни е паркет Wink
Peace

# 17
  • Мнения: 3 334
теракот Peace

# 18
  • Мнения: 7 474
Таракот за коридора Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 926
Теракот. Ние сложихме гранитогрес.

# 20
  • Мнения: 1 558
Гранитогрес или теракот! Peace
 Ламинатът много грозно се изтрива.

# 21
  • Силистра
  • Мнения: 288
категорично съм за теракот в коридора

# 22
  • Мнения: 498
В моя коридор решението е с ламинат, който имитира терикотни плочки и съм много доволна. Съчетава визията на терикот с уюта на ламинат (по-топло преди всичко). Не бих казала, че се драска, това е от ламинатите от най-висок клас на устойчивост. Не пързаля. Лесно е за поддържане. В Бриколаж мисля че може да се види като идея.

# 23
  • Мнения: 7 640
теракот или друга подобна настилка. Ламинатът се драска и надува от мокрите обувки. Сложи и анкетка, за по-пригледно.

# 24
  • Мнения: 1 202
И аз мисля ,че теракота е много по- добре от заминат .   Peace

# 25
  • Мнения: 595
Те обувките трябва да пуснат поне литър вода...............да не говорим че от радиатора ни изтече 1 кофа вода и поражения никакви,макар че бая се притесних като се размириса на талаш...

# 26
Ние сме с теракот.Според мен е по-удачно за коридор.

# 27
  • Мнения: 2 700
Имам в къщи и теракот и ламинат.
Теракотът е много студен, но се почиства лесно. Поставянето му изисква много повече време и средства. Като цяло, остава вечен.
Ламинатът е със срок на годност 10 години (ако не се лъжа). За поставянето му са необходими 24 часа - монтаж + да не се стъпва.
Към днешна дата съжалявам, че съм сложила теракот, защото ако реша да го махам (а той неминуемо омръзва), трябва или да разбивам до 101 и обратно или да слагам над него нещо друго, което би довело до смяна на врати и разминаване в нивата на отделните помещения.

# 28
  • Мнения: 8 917
Аз съм за комбинация от двете - има много подходящи предложения Peace

# 29
  • Мнения: 2 000
Ние сме с теракот в почти целия апартамент. Само в кухнята е балатум, но и там ще слагаме теракот. Много е удобно и лесно почистването.

Общи условия

Активация на акаунт