Пазаруване от LCWaikiki тема 6

  • 46 829
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 050
Ох, пишман станах, че поръчах с наложен платеж. Няколко дни подред не ми приемаше IBAN-a (Fibank), писах им и докато ми отговорят, реших да пробвам да попълня сметка на мъжа ми и я прие. Да, обаче вече два дни нищо.
Толкова ме дразни този сайт, иначе да ги бях изхарчила наново и толкова. За 45лв. две седмици разправии.
Вие за колко време получавате сумите?

# 61
# 62
  • Мнения: 5 319
Вие за колко време получавате сумите?
Винаги плащам с карта и връщането на парите става в рамките на ден след като получа имейл, че са ми възстановили сумата. Затова не разбирам хората, които имат карта, но не плащат с нея. Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 7 050
Да, благодаря.
Нещо тея дни да няма Меркурий или Венера не по реда си или моите хормони не са в ред, не знам.
Опитайте се да не го четете като заяждане, ама какво има да се чудите-видях ги в м-н-нямаше размер, веднага ги намерих в сайта-имаше 1бр. от моя размер, а междувременно телефонът ми беше пред изключване и така реших.
Мога да спретна още няколко варианта за нужда да се плати с НП, ама хайде от мен да мине, няма да досаждам повече.
Вече от waikiki online ни с карта, ни с НП.
Успешни покупки на вас!

# 64
  • Мнения: 36 871
Много хора не плащат с карта. Аз я ползвам само за Алиекспрес. Ако можеше и там щях да плащам с НП.

# 65
  • Мнения: 711


Може ли да споделите за паркинга на 2 етажа,в какво състояние беше?Аз също поръчах,една част липсваше,и всичко вътре беше без да е прикрепено към нещо и на места ожулена пластмаса,зачудих се дали не е ползвано,но после реших,че е от транспорта където са се удряли нещата едно в друго.Все пак това остави много неприятно чувство у мен,защото ако беше за подарък,излагацията щеше да е голяма.И като знам уайкики колко им е зле обсужващата линия дори не ми се занимаваше да звъня да се карам,хем на моменти ги мразя,хем не мога да се откажа да поръчвам,защото онлайн има много изгодни неща понякога.

# 66
  • Мнения: 1 579

Тези гаражи ги гледах и аз, но не пише никъде за размери и се бях отказала, че ми изглеждат малки. Може ли снимки(може и на лично)?
Днес сглобих единия от 10лв.
Не е голям, да.
Утре ще го снимам и ще ти пиша.
Този от 15лв е по-голям, но ще чакам мъжът ми да го сглоби.
И моят беше в насипно състояние.
Добре че не беше за подарък, както казахте.

# 67
  • Г. О.
  • Мнения: 1 736
Има безплатна доставка на всичко.

# 68
  • Мнения: 5 397
Поръчах едно мъжко яке, за да ползвам БД и кода, които имаше. Пробвах от втори профил - кодът го дава вече невалиден, за 5 мин разлика и вече не става.

# 69
  • Мнения: 36 871
Поръчах си дънките (32 размер, дано да станат и да не са големи) и още нещо, за да ми хване кода за отстъпка.

# 70
# 71
  • Мнения: 9
Досега не съм купувала дънки от Waikiki, и аз това се чудех, кой номер да си взема. Принципно нося 44 номер, от Orsay - 42, от Tom Tailor - 32. Според таблицата с размерите, трябва да взема 34 (пасва за 44 р-р), но, например, дънките Tom Tailor 34 номер са ми големи. Блъскам си аз тук главата в мисленка, може би някой носи аналогични размери и би могъл да ме посъветва?

Също така, някой може ли да обясни, какво значат R/L в размерите, като, например тук?
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/outlet/LC-WAIKIKI/%D0%B4%D0 … D/4815131/1474095
знам, по-принцип, че 30, 32 на същото място е дължината на крачолите, но тези букви ме озадачиха.

Напълно нормално е да си различни размери на различните марки така че най-добре се води по таблицата с размерите за дадената марка.
R - regular fit а L е за по-високи

# 72
  • Мнения: 36 871
Хм, вече поръчах 32, ако се окаже голям, ще го връщам.

# 73
  • Мнения: 48 121
Дънките им доста се разтягат и отпускат

# 74
  • Мнения: 36 871
При всички случаи, не обичам да ми стяга на талията. Един размер може и да не е от голямо значение при широки крачоли, стига да не стои смешно на ханша.

Общи условия

Активация на акаунт