Препоръчайте лекар във Варна (гинеколог)

  • 28 823
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
уау, ти ме уплаши ooooh!, незнам, някой има ли лични наблюдения да сподели Praynig

# 16
  • Мнения: 299
Аз също горещо препоръчвам д-р Г. Георгиев. Оперира ме по спешност, момичетата от интензивното казаха, че почти цялата нощ е стоял до мен, всеки божи ден идваше по няколко пъти да види как сме с детенце и не на последно място изтърпя всичките ми нервни изблици и капризи. До ден днешен ходя при него 2 годишно на прегледи.

# 17
  • Мнения: 680
препоръчвам д-р Петинка Цветкова много съм доволна от много време ходя при нея,тя ми следи цялата бременност,много е учтива и любезна,ако искаш мога да ти дам кординати!има два кабинета и работи със здравната каса! Hug

# 18
Сигурно сте близки с Д-р Пепинка Цветкова.Много е приказлива и учтива,но понякога езика и е много вулгарен.Никога не е работила в болница,а само със сладки приказки не се лекува.На моя позната прави аборт и проби матката. С две думи я осакати.Добре че имаше 1 дете






--------------------------
Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 15:41 от Аурелия

# 19
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Аз гласувам за моя доктор, от който съм във възторг!
Казва се Валентин Марков!Работи във Военна!Единственият недостаък е,че часовете за ЖК са от 14:30 до 15:30.Акушерката също е много мила!Много четат и двамата и са запознати с новостите:)
Факт е,че човека е сложил списък с нещата,които ни се полагат по ЗК и ги следва стриктно!
Ако някой има нужда от повече инфо,да ми ише на лични

# 20
  • Мнения: 9 095
аз бих желала да имам жена гинеколог, довлна съм от моята засега, но като ми казвате тука незнам дали като почнем да бебеправим да не я сменя newsm78

# 21
  • Мнения: 680
pisal ,не съм съгласна с това което казваш,съжалявам за приятелката ти,но на мен д-р Петинка Цветкова много ми помогна имах проблемна бременност и ако не беше тя незнам дали щях да родя живо и здраво бебе,за мен тя е голям професионалист!!!Даде ми ли4ния си телефон да и звъня при нужда,да звъняла съм и по празници,през ноща и тя никога нищо не е казвала напротив много ми помагаше а  я познавам само от прегледите при нея,също когато ме приеха за задържане в АГ-то отношението на докторите беше кошмарно и веднага докато ме приеха и звъннах да и кажа какво става и дали има някаква друга възможност,например да се прибера вкъщи а тя ми каза да остана и да не се притеснявам 4е ще се обади на някакъв доктор и вси4ко ще се оправи -и така и стана след 4ас при мен дойде доктора на който се беше обадила,и вси4ко това без да съм плащала!мои приятелки също ходят при нея и са много доволни!

# 22
  • Мнения: 9 095
ами някой друг може ли да ми каже нещо за д- р Дюлгерова Praynig

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 241
ами някой друг може ли да ми каже нещо за д- р Дюлгерова Praynig
Аз мога. Тя ми водеше първата бременност, която, за нещастие, приключи бързо със спонтанен аборт. Не мога категорично да кажа, че д-р Дюлгерова има вина. Но не мога да си обясня нужно ли беше прегледите /още от началото/ да се осъществяват с вагинален видеозон ???? И дали именно това не спомогна за аборта?  Cry
И още нещо: при втората ми бременност, докато бях на преглед при друга докторка, дойде Дюлгерова. Двете се познават и се разприказваха за проследяване на бременността, дали трябва жените да си плащат всичко или не. Удиви ме изказването на въпросната: "Ха, една бременност карат, как няма да плащат?"   Shocked   
Да, иначе е мила, симпатична и приятна жена.  Confused

# 24
  • Мнения: 9 095
оу вече незнам какво да правя, съвсем ме отчая, иначе при прегледи съм много доволна, но за бременност ме е страх, като гледам тук как едни хвалят, други оплюват едни и същи лекари, чудя се какво да правя, иначе засякох две бременни при нея като ходих, всъщност, от кога се почва с видеозони и ако остана при нея как да разбера кога да се махна newsm78, ти къде ходи за втората бременностБ  bouquet

# 25
  • Мнения: 9 095
пак съм аз, ами Венера, д- р Желязкова в Майчин дом ли е, или ти по принцип казваш, че мога да ходя там с доплащане, знам че ставам нахална, ама толкова ми е голям списъка с лекарки, които да обиколя ooooh!, накрая май ще си избера едно име и така Joy, иначе Дюлгерова ме съветва за тестове за хламидия, ма ще изчакам Доли какво ще ме посъветва, че все пак е минала по моя път Praynig Hug

# 26
  • Мнения: 17 407
ТЕди, д-р Желязкова е в МЦ Валем. Там си има лаборатория, нищо не съм доплащала, гледаше ме всеки път на ехограф. Да, обаче си плащах всеки път потребителска такса...Както и да е, доволна бях. Сега ибрах Майчин дом, макар, че може би няма да раждам там. Ходя при д-р ГЕоргиева, доплатих си 150лв, тъй като тя работи с акушерка, иначе е 100. ЗАсега съм много доволна. Ми това е, ако имаш други въпроси, давай!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 889
ТЕди, д-р Желязкова е в МЦ Валем. Там си има лаборатория, нищо не съм доплащала, гледаше ме всеки път на ехограф. Да, обаче си плащах всеки път потребителска такса...Както и да е, доволна бях. Сега ибрах Майчин дом, макар, че може би няма да раждам там. Ходя при д-р ГЕоргиева, доплатих си 150лв, тъй като тя работи с акушерка, иначе е 100. ЗАсега съм много доволна. Ми това е, ако имаш други въпроси, давай!
И аз ходя при д-р Георгиева в МД по здравна каса. Познавам я отдавна и съм доволна от нея. Засега мисля и да раждам там, но дотогава има още много време.

# 28
  • Мнения: 9 095
сега си записах час за д- р Савулева в МЦ Вега, трябва ми за петък, а тя има свободни часове, но като ида и видя, ще проуча въпроса с раждането Wink, незнам дали ще пробвам при друга лекарка засега, но определено ще сменя настящата, благодаря ви  bouquet

# 29
  • Варна
  • Мнения: 167
Здравейте! Отдавна чета форумите в BG mamma, но чак сега реших да се включа.
Искам да кажа няколко думи за моята гинеколожка. Когато разбрах, че съм бременна пред мен стоеше следната сложна ситуация - Да си избера лекар, който:
1. Да работи със здравната каса /защото съм осигурена и ми се полага, макар и малкото което дават/;
2. Да е добър и да ми е препоръчан поне от двама човека;
3. Да работи на място, където платеният видеозон да не е безумно скъп;
4. Да работи в удобно работно време;
5. Да ми е симпатичен;
6. По възможност да е жена.
По препоръка отидох при д-р Симеонова в "Олимед" /гинекологичната клиника на Темелков, намира се до зимно кино Тракия/. Много съм доволна. Когато отидох за първи път и поисках болничен лист за деня на прегледа, но тя ми каза че имам право на служебен платен отпуск за деня на прегледа и за деня на изследванията, и работодателя е длъжен да ми ги дава. Проверих така е. /чл. 157 ал. 2 от КТ/. Винаги е много мила и внимателна, преглежда педантично и проверява всичко. Успя да отговори на всичките ми изисквания. Никога не съм чакала повече от 5 мин. от запазения час и засега нямам никакви проблеми.
Препоръчвам я горещо.

Общи условия

Активация на акаунт