Какво пиете за тонизиране през деня

  • 3 660
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сутринта кафе с мляко. През деня Кока - кола или портокалов сок.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 481
Нищо ново под слънцето. Кафе, преди да забременея и к0ла в големи количества. Действа ми тонизиращо и изяждането на един голям грейпфрут  Mr. Green Или резен лимон със сол.

# 17
  • Мнения: 372
Аз пия кафе сутрин, а после зелен чай и/или айрянче. Мисля, че ефектът от кафето обаче спокойно можеда се постигне и с 1-2 чаши черен чай, фреш/нат. сокове, кока кола, мляко с много какао, черен шоколад и т.н.  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 621
Кафе, зелен и черен чай и мнооого вода. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 35 951
Кафе/нес/ сутрин и на обяд. Когато не ми е достатъчно само като изключение :кафе+кока-кола - комбинацията е убийствена

ПП От зеленият чай ми пада кръвното, т.е не ме тонизира , а ми се доспива Wink
Черният ме тонизира Peace

# 20
  • Мнения: 1 243
Аз пък пия като обезумяла всякакви фрешове и натурални сокове...Не мога без тях Naughty
Най-лошото е,че покрай тези напитки забравям да пия чиста вода  Confused Но само те ме тонизират!!!

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сутрин - кафе с мляко, след това - чай, вода, а вечер- чаша червено вино  Embarassed

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Сутрин пия огромна доза кафе, след обед- 3 в 1. Иначе през цялото време се наливам с огромни количества вода и фреш от грейпфрут.
Ако не ти понася кафето, пробвай с някакъв чай- билков, зелен, или силен черен.

# 23
  • Мнения: 463
аз се тонизирам с една българска енергийна напитка - Изотон. препоръча ми я сестра ми - тя я пие, когато е на състезания, и е мноо доволна. аз пък я пия всеки ден, защото все ми се спи и съм уморена - и помага.
в краен случай, човек винаги може да се тонизира с една голяма водка Grinning

# 24
Сок от моркови - мога да го пия по цял ден, ама трябва да си намеря спонсор

 Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 7 186
Кафенце пия. И течности, но без газирани, нат. сокове също пия много рядко, по- добре фрешчета.
Иначе Редбула страшно тонизира, но той е за моментни състояния, когато наистина имаш нужда, а не за всекидневно консумиране. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 934
Напоследък май само вода по много и по рядко фрешове.

# 27
Сок от моркови - мога да го пия по цял ден, ама трябва да си намеря спонсор

 Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes

защото:
ЕС съветва: пийте сок от моркови!

От вчера у нас стартира мащабна рекламно-образователна кампания “Морковче”, финансирана от Европейския съюз и Полша, която цели да ни стимулира да пием повече нектари и сокове от моркови, заради ценните свойства на този зеленчук. Данните показват, че консумацията на нектари и сокове от моркови в България е много по-ниска от средната за Европа – 0.2 литра срещу около 4 литра на глава от населението. Като цяло плодовите и зеленчуковите нектари и сокове са най-популярни в Германия, Финландия, Дания, Холандия, Франция и Испания. Полша е най-големият производител на моркови в ЕС и е четвърти по големина в световен мащаб след Китай, САЩ и Русия. Повече интересни факти за полезните качества на морковите, ще намерите на новия сайт www.morkovi.com.


Ама - знаете колко струва бутилката ...

# 28
  • Мнения: 6 164
Кафе, с шоколад особено е супер power комбинация!  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 407
Черен чай.

Общи условия

Активация на акаунт