Клиники в Истанбул - тема 15

  • 55 710
  • 778
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 3 412
Здравей, пие се на 12ч. по 1 табл. за 7 дни

# 196
  • Мнения: X
Много ти благодаря!

# 197
  • Мнения: 231
Здравейте, момичета, към тези от вас, които са правили ПИД в Мемориал- колко време чакахте? Не знам какво става при нас, но утре е 21 ден от взимането на проба от ембрионите ни за ПИД и все още нямаме резултат. Имаме общо 2, пратени за изследване-един на 5 и един на 6 ден. Вече нервите ми не издържат, не знам какво е станало, но изчетох теми назад и никъде не видях някой да е чакал толкова много. Преди два дни им писах, казаха че всеки момент очакват да им донесат резултатите, но след това вчера и днес пак нищо. Отчаях се направо Sad

# 198
  • Мнения: 150
На тези мейли поисках инфо за ембрионите и резултатите от ПИД, върнаха ми отговор в края на същия ден:
info@tupbebek-genetik.com
internationalpatients@memorial.com.tr
Пишете и вие там координаторите са включени към тези мейли! Успех 🍀

Здравейте, момичета, към тези от вас, които са правили ПИД в Мемориал- колко време чакахте? Не знам какво става при нас, но утре е 21 ден от взимането на проба от ембрионите ни за ПИД и все още нямаме резултат. Имаме общо 2, пратени за изследване-един на 5 и един на 6 ден. Вече нервите ми не издържат, не знам какво е станало, но изчетох теми назад и никъде не видях някой да е чакал толкова много. Преди два дни им писах, казаха че всеки момент очакват да им донесат резултатите, но след това вчера и днес пак нищо. Отчаях се направо Sad

# 199
  • Мнения: 29
На тези мейли поисках инфо за ембрионите и резултатите от ПИД, върнаха ми отговор в края на същия ден:
info@tupbebek-genetik.com
internationalpatients@memorial.com.tr
Пишете и вие там координаторите са включени към тези мейли! Успех 🍀

Здравейте, момичета, към тези от вас, които са правили ПИД в Мемориал- колко време чакахте? Не знам какво става при нас, но утре е 21 ден от взимането на проба от ембрионите ни за ПИД и все още нямаме резултат. Имаме общо 2, пратени за изследване-един на 5 и един на 6 ден. Вече нервите ми не издържат, не знам какво е станало, но изчетох теми назад и никъде не видях някой да е чакал толкова много. Преди два дни им писах, казаха че всеки момент очакват да им донесат резултатите, но след това вчера и днес пак нищо. Отчаях се направо Sad
Не се отчайвай и при нас беше така.Доста звъняхме и писахме докато ни дадът резултат

# 200
  • Мнения: 956
На имейлите на английски език ли писа?

# 201
  • Мнения: 150
На български, имат си преводачи. Написах им нашите имена и номера на досието ни. Пишете смело.. Не е ок това чакане

На имейлите на английски език ли писа?

# 202
  • Мнения: 956
Мерси, аз за друго чакам отговор и се чудя дали да не пиша на имейла Simple Smile

# 203
  • Мнения: 150
Един път ги чаках 5дни, не помня за какво, страшно се изнервих, защото не вдигаха и телефона.... От тогава пиша на координаторите, ако не върнат отговор в рамките на ден, пиша и на тези имейли.


Мерси, аз за друго чакам отговор и се чудя дали да не пиша на имейла Simple Smile

# 204
  • Мнения: 1
Здравейте,мами.Имам нужда от помощ .Налага ми се лечение и инвентуално живот и здраве инвитро.Насочила съм се към Истанбул - Мемориал и Бахчеджи .Някой който е ходил, били ми помогнал с информация,как да си запазя час най бързо .Благодаря предварително.

# 205
  • Мнения: 231
На тези мейли поисках инфо за ембрионите и резултатите от ПИД, върнаха ми отговор в края на същия ден:
info@tupbebek-genetik.com
internationalpatients@memorial.com.tr
Пишете и вие там координаторите са включени към тези мейли! Успех 🍀

Здравейте, момичета, към тези от вас, които са правили ПИД в Мемориал- колко време чакахте? Не знам какво става при нас, но утре е 21 ден от взимането на проба от ембрионите ни за ПИД и все още нямаме резултат. Имаме общо 2, пратени за изследване-един на 5 и един на 6 ден. Вече нервите ми не издържат, не знам какво е станало, но изчетох теми назад и никъде не видях някой да е чакал толкова много. Преди два дни им писах, казаха че всеки момент очакват да им донесат резултатите, но след това вчера и днес пак нищо. Отчаях се направо Sad

Благодаря ти, писах, дано ми върнат,че наистина не е Ок чакането.

# 206
  • Мнения: 28
Здравейте,мами.Имам нужда от помощ .Налага ми се лечение и инвентуално живот и здраве инвитро.Насочила съм се към Истанбул - Мемориал и Бахчеджи .Някой който е ходил, били ми помогнал с информация,как да си запазя час най бързо .Благодаря предварително.

Здравейте, свържете се с Турмед. Аз съм изключително доволна. Съдействат с всичко - безплатно. А когато координаторките не отговарят, директно пиша на Турмед и получавам доста бързо отговор. 😀  Ще останете  много доволни, сигурна съм!

# 207
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, моля ако някоя от вас има телефони и маили на кординаторите от Мемориал да ми ги даде.
Благодаря Ви предварително!

# 208
  • Мнения: 818
Телефоните ги има в началото на групата, на първа страничка, а два поста по-нагоре една дама беше пуснала и имейли..
internationalpatients@memorial.com.tr

Здравейте момичета, моля ако някоя от вас има телефони и маили на кординаторите от Мемориал да ми ги даде.
Благодаря Ви предварително!

# 209
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета Simple Smile Тези от вас, които сте в Мемориал, дали можете да препоръчате квартали, които са удобни за запазване на airbnb - близо до болницата. Започвам другия месец стимулация и искам да си запазя удобно airbnb. Благодаря ви 🌷

Общи условия

Активация на акаунт