Клиники в Истанбул - тема 15

  • 57 632
  • 778
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 163
Здравейте, дами.
Има ли някой пускал последните месеци ДНК фрагментация на еякулат и кариотип в Мемориал?
Кога идват тези резултати?
Ние чакаме от долу горе 20 дни и не отговарят и не отговарят тези от Мемориал.
Повече от възмутена съм. Дано да са просто хормоните 😂

# 721
  • Мнения: 114
Преди 1 година резултатът от Кариотип беше станал готов след месец и половина. И аз ги бях питала 2-3 пъти междувременно, но си излезе бавно, както ми бяха казали.

# 722
  • Мнения: 163
Ок, благодаря! На мен ми казаха 10 дни. После докторът, на коготo се спряхме - Тургут каза, че не вярва на тези 10 дни и че най-бързата лаборатория ги прави за 15 дни.
Ще звъня пак да видя поне за приблизителна дата.
Мерси много!


Преди 1 година резултатът от Кариотип беше станал готов след месец и половина. И аз ги бях питала 2-3 пъти междувременно, но си излезе бавно, както ми бяха казали.

# 723
  • Мнения: 956
Кариотипът като изследване става бавно по принцип. Правила съм в БГ - 21 работни дни. Като  го пусках в генетичната лаборатория, питах директно самата генетичка, която прави изследването и тя ми каза, че толкова отнема процеса - нещо си се наблюдва и т.н.
На някой да му е направило впечатление поскъпване на цените на лекарствата? Гоналът сега го купихме на 1400 лири без ДДС, преди на 913. Не мога да разбера, от аптеката ли ни минаха заради доставка в неделя или наистина си е така.

# 724
  • Мнения: 1 469
Gonal F 450 IU? Не съм купувала, но според справката евтино са ви го дали.

# 725
  • Мнения: 956
Gonal F 450 IU? Не съм купувала, но според справката евтино са ви го дали.
Да - Gonal F 450 IU - април месец: 913 лири; октомври - 1400 лири. Сега видях, че с данъка си е това.

# 726
  • Мнения: 204
Дами,  след трансфер в Турция при кого се следите в България?
Знам, че въпросът беше зададен по-назад, но никъде не видях отговор. Благодаря ви и лек ден Heart

Здравей, жена ми се следи при Мая Горчевска в Олимед. Избрахме нея тъй като се съгласи да следва всичко препоръчано о Турция. Ако имате въпроси, може да ми пишете на лично да не разводняваме темата.

# 727
  • Мнения: 114
Здравейте, момичета! Утре живот и здраве ще започнем стимулация в Мемориал. Въпросът ми е откъде си набавяте лекарствата в неделя? Знам, че аптеките около болницата не работят в този ден.

# 728
  • Мнения: 956
Здравейте, момичета! Утре живот и здраве ще започнем стимулация в Мемориал. Въпросът ми е откъде си набавяте лекарствата в неделя? Знам, че аптеките около болницата не работят в този ден.
Не се притеснявай изобщо. Координаторката се обажда и от аптеката ги носят на място в болницата. Само си пригответе пари в брой, защото може да не носят ПОС-терминал. Приемат лири, долари, евро.

# 729
  • Мнения: 114
Много благодаря, Penguin4e! ❤️

# 730
  • Мнения: 74
Здравейте момичета.
Включвам се във вашата тема. За да се представя и да задам бърз въпрос.
Решихме да пробваме и ние в Турция, като се спряхме на д-р Тургут.
Ние се сблъскахме с репродуктивни проблеми преди 4 години. Имаме правено инвитро в Германия с 3 трансфера и нулева имплантация. Месеци на ред ужасни болки ниско в корема. След това се сблъскахме и с малко разочарования в България и сега с нови надежди към Истанбул.
Утре рано сутринта ще си пускам част от изследванията за първичния преглед. Едно от тях е инсулин.  И днес четейки ви за пореден път разбрах че има три вида изследвания: инсулин, инсулинова резистентност или обременяване. Предвид че днес е неделя а утре рано сутринта съм в лабораторията не мога да пиша на координаторката.
Някоя от вас пускала изследвания за първичен преглед при д-р Тургут може ли да ми каже кое точно е направила?

Те първа се очертава да се включвам по-често в темичката. Пожелавам успех на всички.

# 731
  • Мнения: 818
Здрасти,

Много добър избор на лекар 😎 Ние също сме пациенти на д-р Тургут и проф. Башар и в момента съм бременна в 7ми месец от първи трансфер 🤗 Пожелавам ви същия успех 🍀

В първоначалния пакет от изследвания се включват кръвна захар (глюкоза) и инсулин серум. В лабораторията би трябвало да са наясно с тях. Предполагам Хафизе ви е изпратила пълния списък, но ако го нямате мога да ви го изпратя и аз Simple Smile

П.С. Имаме и темичка на пациентите на д-р Емре Тургут.

Здравейте момичета.
Включвам се във вашата тема. За да се представя и да задам бърз въпрос.
Решихме да пробваме и ние в Турция, като се спряхме на д-р Тургут.
Ние се сблъскахме с репродуктивни проблеми преди 4 години. Имаме правено инвитро в Германия с 3 трансфера и нулева имплантация. Месеци на ред ужасни болки ниско в корема. След това се сблъскахме и с малко разочарования в България и сега с нови надежди към Истанбул.
Утре рано сутринта ще си пускам част от изследванията за първичния преглед. Едно от тях е инсулин.  И днес четейки ви за пореден път разбрах че има три вида изследвания: инсулин, инсулинова резистентност или обременяване. Предвид че днес е неделя а утре рано сутринта съм в лабораторията не мога да пиша на координаторката.
Някоя от вас пускала изследвания за първичен преглед при д-р Тургут може ли да ми каже кое точно е направила?

Те първа се очертава да се включвам по-често в темичката. Пожелавам успех на всички.

# 732
  • Мнения: 28
Здравейте , бяхме при Башар и той изписа на ММ Овитрел (мм няма никакви плувци). Има ли такива ,които са имали положителни резултати след употребата му ?

# 733
  • Мнения: 594
Здравейте , бяхме при Башар и той изписа на ММ Овитрел (мм няма никакви плувци). Има ли такива ,които са имали положителни резултати след употребата му ?
Да, ние. Имаше нула, след 6 месеца инжекции имаше 70 хил. Но дори и професора не беше сигурен от къде се появиха 😀, тоест не беше сигурен дали е от лечението

# 734
  • Мнения: 375
Момичета, дрр Тургут и проф. Башар в коя болница са? От мн четене нещо се обърках.
Кой лекар ще ми препоръчате за мъжки фактор?

Общи условия

Активация на акаунт