АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 8)☀

  • 22 921
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 791
Мариела,
харесаха ми черно-белите карти в твоя списък. Аз също съм се насочила към тях, и ако не ме устройва цената, мисля да се пробвам да рисувам (бива ме 🙂 )
Към какъв тип слинг си се насочила?
Аз много се чудих, ходих и на консултация, и накрая си взех тъканен слинг на Yaro, размер 6.

# 46
  • София
  • Мнения: 215
Мариела,
харесаха ми черно-белите карти в твоя списък. Аз също съм се насочила към тях, и ако не ме устройва цената, мисля да се пробвам да рисувам (бива ме 🙂 )
Към какъв тип слинг си се насочила?
Аз много се чудих, ходих и на консултация, и накрая си взех тъканен слинг на Yaro, размер 6.
Зa кaртите миcля, че някъде мернaх тaкивa, които може дa cи рaзпечaтaме. Не е зaдължително дa ги купим.
Cлингa еднa приятелкa кaзa, че ще види дaли нейния cтaвa, зaщото го билa пуcнaлa в cушилнятa cлед прaне и кaзa, че може дa cе е cвил. Кaзa че бил елacтичен някaкъв. Още не cъм гледaлa зa cлингове, caмо мернaх, че в cгушени може дa cи нaемеш и евентуaлно aко cи хaреcaш модел cлед пробвaне дa cи го купиш. Aз миcля тaкa дa нaпрaвя aко не ми дaде някоя приятелкa.
bolibon, блaгодaря зa cъветите. Aз cъм убеденa, че кaто cтъпя във Виc Витaлиc този cпиcък ще търпи някои промени, но cе чудя дaли дa не поръчaм онлaйн някои от нещaтa, a другите нa мяcто.

Последна редакция: ср, 23 мар 2022, 08:15 от Mariela Savova 707772

# 47
  • Мнения: 156
Като ви гледам списъците се благославям, че чакам второ момче 🤣
Един съвет: не бързайте със всичко - ще се наредят близки да ви питат какво да вземат - я за питата, я преди това...

# 48
  • Мнения: 3 321
Като ви гледам списъците се благославям, че чакам второ момче 🤣
Един съвет: не бързайте със всичко - ще се наредят близки да ви питат какво да вземат - я за питата, я преди това...
Моето второто беше момиче, но пак не съм купувала всичко отново. Големите неща си ги ползвах и сега пак ще ги ползвам, ще ми трябва количка евентуално, но си мисля с лятна направи. На моята рамата и е добре и може да се използва с коша за новородено, но летния кош не може да се ползва. Но пък на сестра ми е добре, за момче е, но тя и моята е за момче и не ми пречи да я ползвам. За дрехи за второто пак не съм купувала много. Много от дрехите на тримата батковци не бяха строго определени за момче, подариха ми, етърва ми и една приятелка ми дадоха за момиче и даже с много дрехи се озовах. Само дето всички тези бебета са зимни, моя син не беше зимно бебе, но беше едър и носеше направи летните дрехи на батко си. Купувала съм разбира се, но малко. Сега братовчедка ми е с лятно бебе и каза, че ще ми даде дрехи, който има, но и на нея доста и бяха дали, че ще видим какво ще трябва.
Трябва да купя шишета, повивалник, залагалка, препарат за миене, четка за миене, козметика и в общи линии това е. Кутия за залагалка и клипси засега не се каня, защото двете големите залагалка не са ползвали и сега пак не знам дали ще ми трябват, а ги има навсякъде. На кандидат каката кутийката за залагалката после я ползвах за бисквитки.
После ако има бебенца на АМ ви препоръчвам да си вземете контейнери/дозатори за мляко, че като сте навън или на гости е по удобно с тях отколкото да носите цялата кутия.

# 49
  • София
  • Мнения: 215
Aз определено ще изчaкaм c пaзaрa. Знaм, че някой може нещо дa ми дaде, a и cемейcтвaтa и от двете cтрaни ca зaявили вече желaние дa вземaт по едно по-cкъпо нещо. Бaщa ми и мaйкa ми иcкaт дa купят количкaтa, cвеки може би ще вземе леглото, a cеcтрa ми cи е зaпaзилa шезлонгa мaй дa взимa. Тaкa че по-големите нещa мaй caмо трябвa дa ги изберa и дa cигнaлизирaм caмо когa ще cе взимaт. Зa cегa cпиcъкa е caмо зa гледaне и избирaне. Кое от къде ще е нaй-добре и кaкво точно дa е. Дa може cегa дa избирaме, че дa не cе рaзхождaм много много по мaгaзините в жегите c големия корем. A и може някоя промоцийкa дa нaцелим кaто cледим нещaтa, които cме избрaли по от рcно.

# 50
  • София
  • Мнения: 353
На мен ми предстои изследването за гестационен диабет. Докторът каза, че се пуска 22-24 седмица.


Плюс 20кг. съм. И собствената ми майка не вярва. 😂 Голяма мистерия са моите килограми. Как съм ги качила - знам. Не се движа много, не ходя на работа, а и в началото не ми се гадеше изобщо, никога не съм повръщала. Но наистина не изглеждам чак толкова налълняла. Сигурно, защото не съм ниска.

Пускали ли са ти изследвания за гестационен диабет?

# 51
  • Мнения: 162
Здравейте,
Много моля да ме добавите в началото с термин 30.08

# 52
  • Мнения: 1 454
Излезна ми реклама и се сетих за Королева и двете колички.
Само като идея, ако ви допада, това може да замести втора количка (пак зависи от нуждите)... В Англия има по 200£ от този модел, разбрах че в БГ са скъпи. В темата за колички, направо ми се скараха защо искам  да дам толкова пари и  за какво ми е. На мен продължава да ми изглежда много практично, но си има и минусите.
 

# 53
  • Мнения: 146




Някоя от вас има ли мнение за тези тапети,стаята за бебето е боядисана в бяло,но ми идва малко като болница ☹

# 54
  • София
  • Мнения: 5 617
Имайте предвид, че за по-кратък период се ползва зимния кош - 4-5-6м, зависи как расте бебчето. Летният кош се ползва около година например. В този ред на мисли всякакви 3в1/2в1 големи и тежки колички от по 13-14кг без бебето стават неудобни в един момент.
С баткото ползвах точно такава - голям полски танк, да, леко вози, да, идеален е за всякакви условия, но когато количката е 13кг+бебе 10кг+чанта 5кг и направиш един пазар от магазина за още 10тина кг накрая ставаш конкуренция на Кличко по мускули.
Та аз съм решила вероятно първите няколко месеца да бутам стария танк и да купя хубава лятна количка или направо да взема комбинирана. Ще го помисля още.

# 55
  • Мнения: 771
И количката, и тапетите ми харесват.

Аз мисля едната стена да в боядисам в бледо розово и да сложа някакви стикери или тапет. Все още не съм решила. Скоро започваме ремонта.

# 56
  • Мнения: 146
И количката, и тапетите ми харесват.

Аз мисля едната стена да в боядисам в бледо розово и да сложа някакви стикери или тапет. Все още не съм решила. Скоро започваме ремонта.


Другите стени в бяло ли мислиш да оставиш?

# 57
  • Мнения: 141
Здравейте, идвам да измрънкам, че и аз се оборудвай с Кандида. АГ ми изписа Клотримазол вагинални таблетки 3 дни по 1 вечер и крем по 3 х на ден😒
Дано мине и не се върне гадината. За пръв път ми е и е отврат😤

# 58
  • Варна
  • Мнения: 153
Тези тапети не са ли от Арт Гифт ? Намират се във Варна. Ние в спалнята сме с такъв, уникално красиво стои. За детски има огромен избор, пак от тях ще поръчаме по-нататък. Качествени и бързи в изработката Simple Smile

Междудругото вие мислили ли сте какво ще вземете за изписването ? Иска ми се нещо по-интересно, с дантела или пък красиво боди с някаква туту пола. . Не знам къде да гледам обаче. Някакви предложения ?

Последна редакция: ср, 23 мар 2022, 12:23 от summer20

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 791




Някоя от вас има ли мнение за тези тапети,стаята за бебето е боядисана в бяло,но ми идва малко като болница ☹

Нашата бъдеща детска стая също е боядисана в бяло и ние търсим стикери, колкото да ни допадне някой, защото искаме само да рисуваме и боядисваме.

Харесва ми тапета с еленчето Simple Smile
Аз търся по неутрални варианти: например нещо черно-бяло, или сиво (планини), но все още нищо не ми хваща окото.

Общи условия

Активация на акаунт