Пазаруване от obuvki.bg TEMA2

  • 50 595
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 663
Здравейте, миже ли да споделите дали има код за намалени вече продукти? Благодаря
Не знам дали ще ти свърши работа. Пише с дребен шрифт  за кои марки се отнася

# 61
  • София
  • Мнения: 4 803
Мерси, за жалост съм избрала други марки 🙂

# 62
  • Мнения: X
Като голям фен на Crocs, минавам да похваля това сабо
https://www.obuvki.bg/chehli-crocs-literide-360-clog-206708-navy-blue-grey.html
Изглежда страхотно, меко и удобно е за моите вечно страдащи през лятото от всякакви пришки крачка. Години наред лятно време най-много нося сандали Crocs Jayna, но вече никъде не ги намирам, а са ми останали едни синички и едни черни последно, та се престраших за това сабо. Ами супер е! Поръчах и на мм. За мен вече е важен преди всичко комфорта при ходене, а те изглеждат и страхотно за моя вкус. Ние обичаме да ходим със сабо.
Скрит текст:

С моето стъпало 26,3 см взех размер 41,5 по тяхната таблица и ми е идеално.
В About You до 39 номер мисля в черно ги има на 94 лв.
https://youtu.be/H_uxl_v2Kr8

# 63
  • Мнения: 10 488
Преди 2-3 месеца си взех Крокс от сайта на ССС за трийсет и няколко лева. Разбира се, няма нищо общо с показаното от Азалия, но пак е вариант. Качеството си е качество. Имам техни джапанки от миналата година, които са балсам за краката.

# 64
  • Мнения: 728
Здравейте. Някой дали има на емайла кодче за намаление, не този “Secret” а друг… че
моя е бил до 26ти, и няма да го използва, дали би ми го дала. Благодаря

# 65
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
Върнах две пратки на 21.04., но до днес нито потвърждение по мейл, нито върнати пари по сметката. Това нормално ли е?

# 66
  • Мнения: 605
Лита, срокът е 14 дни да възстановят сумата, спазват го, не съм имала проблем с тях.

# 67
  • Мнения: 4 144
Здравейте! Има ли актуален код за намаление в момента? Харесах нещо което няма намаление и ще се радвам ако мога да сваля малко от цената.
Благодаря!

# 68
  • Мнения: 10 488
Сложи го в любими или в кошницата и могат да ти пратят индивидуален код. Аз имах един, ако не е изтекъл, ще ти го пратя.

# 69
  • Мнения: 4 144
Сложи го в любими или в кошницата и могат да ти пратят индивидуален код. Аз имах един, ако не е изтекъл, ще ти го пратя.
Poni69 благодаря ти! Аз намерих един за - 10% и понеже бързам поръчах с него. Само за информация, индивидуаният код за колко % отстъпка е?

# 70
  • Мнения: 10 488
Точно щях да ти го пратя - за 10 % е.
Харесала съм си едни обувки, но са полски и им се чудя. Досега, колкото пъти съм си взела полски обувки са ми като преси и ги връщам.

# 71
  • Мнения: 4 144
Съгласна съм! Скоро преди месец бях поръчала едни официални Lasocki и бяха твърди като менгеме. Днес поръчах отново, но им давам последен шанс. Само защото са сандали. Ако и в тази категория са така, вече подминавам фирмата директно. Ще съм видяла от всяки обувки техен чифт и ще знам че не си заслужават твърдо.

# 72
  • Мнения: 10 488
Сандали си поръчай Рикер или Кларкс, много са удобни и двете марки. Зависи какво търсиш. И на двете фирми не са много елегантни обувките, но са много удобни.

# 73
  • Мнения: X
Имам челси боти Lasocki и са едни от най-мекичките и удобни боти, които имам.
Получих и второто сабо Crocs, за стъпало 45, поръчах 46,5 и лепна, мм е очарован. Изглежда наистина страхотно в черно!

# 74
  • Мнения: 4 144
Поръчах сандали от този тип.

Търся основно елегантни като за офис в момента. Загледах и Clarks, но не ми се струват достатъчно формални. Нямам деца по които да тичам, нито съм на крак по цял ден, затова не търся "ултра" удобни ежедневни сандали. Трябва да са затворени отпред, защото фирмената политика не позволява да се носят отворени.
Взех Gino Rossi, Lasocki и Sergio Bardi. Имам съмнение че ще ми станат. Преди месец поръчах 37 какъвто номер съм, но Lasocki ми бяха необикновенно големи. Сега се поинтересувах от дължината на стелката и поръчах 36, но пак идва голяма ако се водя по написаната дължина. На мен ми трябва 23,5 см, а в сайта пише че 36 е 24,6. Ще ги видя когато дойдат. Само Gino Rossi сякаш са най-близо като размер, но от тях поръчвам за първи път такъв модел и не знам уголемени ли са, умалени ли са. Как вървят като цяло.

Общи условия

Активация на акаунт