Пазаруване от obuvki.bg TEMA2

  • 57 453
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 743
Vesika, много благодаря, че споделихте за златистите сандали, веднага ги поръчах !
Аз не открих големи разлики между номерацията в см отделните цветове, надявам се конкретно тези да си отговарят на номера.

https://obuvki.bg/p/sandali-lasocki-oce-arena-08-lavender-rose

Днес ги получих, невероятни са! Като изляти за моята ширина и дължина на стъпалото, не бих казала, че са уголемени- аз реално съм 37,5, но заради широкия крак вземам 38.
Много леки, удобни и стилни, такива си търся от две- три лета .
Отново огромно благодаря, че споделихте, Vesika!

Последна редакция: чт, 12 яну 2023, 18:44 от Mateah

# 721
  • Мнения: 12 220
Пристигнаха и черните боти. Ами не съжалявам, че си купих и този цвят. ❤️
Скрит текст:


Имаш и кой да ги оцени подобаващо.

# 722
  • Мнения: X
Ако му ги оставя, ще ги оцени парче по парче за два-три часа! 😆 Сега му растат зъби и ни побърква...

# 723
  • Мнения: X
Азалия, страхотни са и двата цвята и чудесно ти стоят. Да си ги носиш със здраве.
Аз установих, че челси боти не са за мен, а толкова ми харесват...Върнах едни зелени Челси и си оставих петролените къси кубинки:
https://obuvki.bg/p/boti-lasocki-wi16-utra-03-green
Оказа се, че всички "съветници" харесаха най-много тях. И едно харесвано яке в същия цвят си взех, та...нямаше как да ги върна...Днес ги обух и са чудесни, удобни,  с лека подплата вътре и дебела подметка.

# 724
  • Мнения: X
Удобни са ми за обуване, с ластиците ми е прибрано, но си мърдам, без да ме стяга.
А нещо не стои както трябва на моя краки с връзки, и с цип. Имам едни такъв тип, за да не съм капо и си ги харесвам, но те са само с връзки.
Скрит текст:
Много са хубави и твоите, а цвета особено много!

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 10 675
Soñadora, много са хубави тези кубинки! Отговарят ли си на номера? Ще може ли да им направиш една реална снимка? Simple Smile

# 726
  • Мнения: 1 716
Някой с препоръки за боти/ботушки подходящи за мокро време? Нашите ни предадоха без време.

# 727
  • Мнения: 20 898
И аз установих, че челситата не са за мен, а тъкмо покрай Азалия започнах да ги харесвам.
На мен ми трябва или нещо с връзки и цип, да ми стяга глезена, но долу в стъпалото широки, или ботуши, които да ми дават опора нагоре.
Абе .... 🤯

# 728
  • Сливен
  • Мнения: 4 677
Азалия от къде са ботите на снимката,супер са.

# 729
  • Мнения: X
От Амазон, минала колекция на Тамарис са.
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B00XPN0V4O?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_image

# 730
  • Мнения: 3 451
Аз нося челси ботите с панталон до долу, с дънки и поли не става. И аз съм с тесен крак и иначе стои грозно. Но пък с официалните офисни костюми са си супер. Иначе се свиква с разстоянието горе в глезена като ходиш.

# 731
  • Мнения: X
Ето реалн снимки:
Скрит текст:

Осъзнавам, че реалния цвят се различава от този в сайта. Обаче има нещо хамелеонско във цвета на живо. Носих ги с различни сиво- зелени цветове и си пасва. Мисля, че са супер за различни цветови комбинации. За моя вкус идват маааалко по- грубички, но нямам такива и ги приех с охота.
Аз нося 39- 40, поръчах си 39 и са ми идеални. Може да има идея уголемяване, но не бих се ангажирала категорично с това твърдение. Доверих се на мерките в таблицата. От 3 поръчани Ласоцки, съобразявайки се с таблиците поръчах 1- 40 номер и 2- 39. Всичките ми лепнаха точно.
А челси-тата страшно ми харесват, имам си едни черни, но са само за панталон и то да не е къс. Проблема ми е, че ми стискат краката и не е естетически хубаво, на моите лапи пък- хич... Иначе отпред и отзад има луфт, просто тези ластици цакат работата отстрани. По това време ми се носят поли и рокли и рядко обувам панталон, та такива обувки за панталони не са ми чак необходими.

Последна редакция: пт, 13 яну 2023, 12:04 от Анонимен

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 10 675
Mного са хубави! Сега ще има да ги мисля и тях!

# 733
  • Мнения: 1 561
Ееее, ама ядосвате ме с тези златни сандали. Тя Vesika ги сподели заради мен, а моят 40 номер го нямаше. Другите златни, които поръчах, дойдоха и не са докрай удобни. Май ще набиват краката и ще ги връщам.
Та… пак съм без златни сандали!!!
Препоръки за 40 номер има ли?

# 734
  • Мнения: 12 220
Моите още не са пристигнали. Много ми се ще да са ми добре, защото много ги харесах. Притеснява ме, че съм с тесен крак и много често ми хлопат обувките или са ми широки каишките на сандалите.

Общи условия

Активация на акаунт