дървено легло или

  • 3 486
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 764
ние също сме с дървено

# 16
  • Мнения: 3 211
Ние сме с дървено, но мога да ти кажа недостатъците му пред преносимото (на Чиполино според мен е мн.хубаво):
1.Очевидно не е преносимо
2.Не може да се люлее, ако бебето е инатче и не иска да заспива
3.Може да се удари в решетките
4.Дори и да има колелца се предвижва трудно.
но пък дървеното е по-стабилно.
Прецени си сама

# 17
  • София
  • Мнения: 15 220
Дървено.

# 18
  • Мнения: 3 200
Дървено

# 19
  • Мнения: X
Ние имаме и двете, за сега Ния спи в дървено, кошарката мисля да я ползвам основно за игра и следобеден сън, защото е лесно преносима и мога да си я мъкна с мен.

# 20
  • Мнения: 444
Ние сме имали и едното и другото, сега сме на дърво с колелца.Може би предпочитам дървено, по-красиво е, ама  ние  ползваме леглата за да спят в тях, а само да си играят.

# 21
  • Мнения: 3 663
Нашето е дървено, 140 на 70, с колелца и дъги за да става люлка (които така и не сложихме и няма и да ги слагаме). Според мен е чудесно. Отвсякъде е с решетки (няма табли) и като започне да се изправя кифлата ще и махна обиколниците и ще си играе вътре като в кошара за игра Simple Smile

# 22
  • Мнения: 34
За постоянно ползване - дървеното. По красиво, по-удобно, по стабилно е. И е естествен материал. Ние имаме и от двете. Сгъваемото пластмасово легло и много удобно за път и временно ползване някъде, както и като кошара.
Поздрави

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам и 2-те!  Sunglasses
Дървеното е много по-удобно.  #Milti
Ползвам сгъваемото само при пътуване и като кошара.  Flutter

# 24
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
И двете ако можеш. Иначе дървеното повече време се ползва и от тази гледна точка е по-практично.
Лятото малкият спеше в двора в кошарката. Като ходехме насма натам пак ползвахме кошарката. Не мога да си представя какво би било без нея.

# 25
Дървено е нашето.Много по стабилно е,а и повече време може да се ползва.

# 26
  • Мнения: 516
Цитат на: gwendalin
и аз по принцип харесвам повече дървените легла, но купихме преносима кошарка, защото още нямаме собствено жилище, а като се преместим ще искаме да се върже с останалите мебели.
освен това таткото ни донесе от англия кошарката - много е красива - не е като тези, които продават тук и е на същата цена като chipolino и т.н. имаме и вградена вибрация на матрака, нощна лампичка и мелодии, които се пускат с копченца на самата кошарка.

но това е временно, после бебо като стане на годинка ще си му купим дървено легло.

И ние така,взехме си кошарата на две нива на Хаук/също има осветление и въртелешка над глави4ката на бебето/,много е удобна.Още сме на квартира,затова решихме ,4е с кошара,ще ни е по-удобно,а като си вземем жилище,тогава ще му мислим за дървено легло .

# 27
  • София
  • Мнения: 255
Цитат на: Liorena
Дървено на колелца е на Ади леглото.
Без колелца не бих го купила.

И аз така!!!!!!!!!!

# 28
  • Мнения: 1 045
И ние си взехме дървена кошара която е страхотна но искам да кажа че има и дървени на Бертони които стават и на люлка и са много удобни. А освен това във повечето магазини продават допълнително колелца които стават на всякакъв вид кошари и струват 9.00 лв.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Имаме от двата вида. На Симеон кошарата му е по-удобна, на мен също.
Освен , че мрежата е мека и не се удря като се върти, има голяма видимост,а и спи на долното ниво и като е отворен ципа  на дупката влиза и излиза свободно, няма нужда да вдигам 14 кг. Понякога го оставям да играе в стаята си и след 15 мин. го намирам заспал в креватчето, сам си влязъл. Grinning  Сутрин само отварям ципа и той излазва навън като от палатка.
Опитът ни да спи в дървеното кревате завърши с фиаско - на всяко обръщане детето се блъскаше болезнено в решетките, а на вторият път, когато го намерих ревящ с крака виснали извън леглото между пречките и едната на чатала, се отказах. Ще го ползваме като порастне още и може да спи без прегради.

Общи условия

Активация на акаунт