Днес много ме мързи, а къщата е ...лудница!

  • 2 512
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И на мен ми се случва понякога. Добре, че няма кой да ми пили на главата. Гаджето не мрънка. Когато нищо не ми се прави, просто нищо не правя. Добре, че ми минава /понякога/  Mr. Green   Mr. Green smile3521

# 16
  • Мнения: 242
Е нормално е, кво, минава.
Като те мързи - недей да правиш нищо. Почини си хубаво. И така. То насила хубост не става.

# 17
  • в къщи
  • Мнения: 467
Олеле, такива дни имам мноооого, ама ме мързи, та чак ме боли. От друга страна мразя да ми е разхвърляно и гледам да е горе-долу пооправено, не че съм някакава чистофайница де......
  Ъъхъ...и аз тъй Embarassed

# 18
  • Мнения: 11 607

Да имам такива дни, но в такива дни и не се и понасям,защото обичам около мен да е поне малко подредено!!!!

# 19
  • Мнения: 1 202
И аз съм имала такива дни да не ми се прави нищо . Голяма работа като не изчистиш един ден има и други .  Peace

# 20
  • Мнения: 1 313
И аз имам такива моменти - позволявам си от време на време да мързелувам въпреки, имам нужда от това Wink

# 21
  • Мнения: 1 311
Случва ми се, да. Като ме домързи много решавам, че и утре е ден. Понякога остава за другиден  Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 370
Почти всеки ден съм в такова състояние. Рядко става, но захвана ли се, няма кой да ме спре

# 23
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Боже,ако ме болеше толкова,колкото ме мързи досега да съм умряла! Laughing

Аз даже да съм изгнила вече. Laughing
Ама като ме налегне, му се отдавам. Най-много да сготвя, че скъпият трябва да яде. Обаче ако има и за ядене, голямо хайлязуване пада.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 708
Ох и на мен ми се е случвало!Толкова изморена се чувствам,че имам нужда просто един ден да блуждая из в къщи.Обаче е факт,че колкото повече работа имам,толкова по-организирана ставам.Иначе,ако имам само едно нещо да върша,мога цял ден да се подмотвам.

# 25
  • Мнения: 2 039
Имам такива дни, разбира се, в които нищо не ми се прави. Никак не го боря мързела, отдавам му се и ми минава. Laughing
Peace

# 26
  • Мнения: 953
при мен е често така,но просто защото се прибирам скапана от работа.и до колкото ми стигнат силите до толкова.не се вманиачавам.когато имам сили и време тогава я върша.мъжете ми помагат разбира се.

# 27
  • Мнения: 769
Естествено, че всеки има дни в които нищо не му се прави... по-кофтито е когато те хване на работа, къщата няма да избяга..

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Почти всеки ден е така,и то не че е мързел,а просто нямам желание...

# 29
  • Мнения: 1 910
На мен ми се случва. Съответно нищо не правя. По-скоро правя, но нещо приятно. То човек, като пепеляшка...не може все около огнището да се върти. Отвреме на време и на бал трябва да иде. Wink

Общи условия

Активация на акаунт