Свекърва ми....

  • 9 073
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Не започвай да се конфронтираш с нея, но пази дистанция.Не й отнемай правото да вижда детето, но се дръж хладно.Ако е било инцидентно тя ще съжалява и ще ти го покаже, ако наистина те мрази - и тя ще остане хладна към тебе.Да не ти пука.Важното е отношенията с мъжа ти, другото - минава и заминава.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не започвай да се конфронтираш с нея, но пази дистанция.Не й отнемай правото да вижда детето, но се дръж хладно.Ако е било инцидентно тя ще съжалява и ще ти го покаже, ако наистина те мрази - и тя ще остане хладна към тебе.Да не ти пука.Важното е отношенията с мъжа ти, другото - минава и заминава.
Точно така!

# 17
  • Мнения: 5 393
Мдаааа-познат сюжет.Първия път си замълчах, втория път споделих с мъжа ми, който не повярва Twisted Evil,на третия директно я отрязах без повече обяснения.И до ден днешен е така.
Как ще постъпиш зависи от самата теб-важното е да не страда твоето семейство(мъжа и децата)Успех. Praynig

# 18
  • Мнения: 1 233
Затова моето мнение е - свекървите настрани и винаги си имай едно на ум. Peace

# 19
  • Мнения: 1 288
според мен подобно избухване не може да е някаква моментна прищевка. по-скоро дълго трупано негодуване, ревност, злоба. не знам как да ги нарека. явно е показала истинското си лице.
звучи ми много познато с тази разлика, че още не се е случило при нас.   просто няколко пъти аха аха. на мен истински ще ми олекне, когато се случи обаче. защото досега винаги е била мила и добра външно.
дори и да съжалявам в момента и да ти се извинява, не може да замаже положението. поне аз винаги ще си остана с едно наум. нали знаеш- счупеното се лепи, но винаги си личи.

# 20
  • Мнения: 358
Ти може и искрено да си заобичала, но тя въобще не си е и помисляла да си те слага на сърце, такъв филм няма...Както каза веднъж една съфорумка: "Много й пука на свеки за мене!". Когато го четях това, аз не мислех така. Уви, така си е...Карай по-отгоре Heart Eyes

# 21
  • в къщи
  • Мнения: 467
Според мен просто си е изпуснала нервите и е казала неща, за които после е съжалявала...
  И аз мисля така newsm78. Как няма да усетиш,ако наистина те мрази и си и неприятна?Такова нещо как се крие с години?Все по някоя дума,поглед или жест щеше да разбереш.Моментно е...Според мен. Thinking

# 22
  • Мнения: 429
Мисля,че трябва да я дистанцираш малко и полека-лека да и отрезеш квитанциите. Гледй през това време да привлечеш мъжо на твоя страна и после "беж лиске да бегаме"

# 23
  • Мнения: 1 942
A ти виждала ли си я да се кара с други хора? Може като се разлюти да ръси омраза. ХОра сме, не си го слагай на сърцето - малко критическа примесена с лични или служебни проблеми е ето ти изблици на омраза. Ако се скараш с майка си може далеч, по тежки приказки да си наговорите и после ще си простите и забравите, но като е свекърва някак си остава счупено завинаги. Разбирам защо си споделила - защото ти е болно, защото си я харесвала и обичала и си била убедена че е взаимно, а сега се чустваш отблъсната, че и по-лошо че си мамена с години. Няма толкова добър актьор да се крие с години, според мен е изблик някакъв. Стореното сторено, гледай нещата като се позалепят пак да имате някакви отношения човешки.

# 24
  • Мнения: 155
Според мен просто си е изпуснала нервите и е казала неща, за които после е съжалявала...
  И аз мисля така newsm78. Как няма да усетиш,ако наистина те мрази и си и неприятна?Такова нещо как се крие с години?Все по някоя дума,поглед или жест щеше да разбереш.Моментно е...Според мен. Thinking

И аз смятам така. Или е такаква актриса, която заслужава Оскар за главна женска роля. newsm78

# 25
  • Мнения: 1 212
Единствената насока , която мога да ти дам е да преразгледаш наново ситуацията и да се опиташ да си дадеш ясна сметка, дали няма някаква причина свекърва ти да реагира така....имам предвид , че всички сме хора и понякога ни идва в повече от едно или друго.......
Представи си, че жената е имала някаква лична неприятност и е реагирала по неподходящият начин пред неподходящият човек(имам предвид ти не си я предизвикала с нищо) .......
Аз на твое място бих се опитала да разбера , какво я е накарало да реагира по този начин, а също дали тази реакция е системна или просто е имала лош ден например и станалото е неволен инцидент.....
Успех Peace

# 26
Благодаря ви момичета от сърце!  Hug Hug Hug
Истината е, че аз се стараех с всички сили да НЕ давам повод за конфликт.. в името на семейството ми. Тя гледа детето ПО НЕЙНО желание, майка ми е на разположение, но тя иска да се грижи за малката.
Лошото е, че дори и да е имало признаци на неприязън, аз просто съм ги пренебрегвала, независимо, че съм ги забелязвала. Нямам много време, за съжаление, работата ми отнема много време и енергия, останалото го давам на детето и мъжа ми.. той е много привързан към нея и още по-лошо, вярва и безрезервно. Ако отпочна открита война, не знам къде ще му излезе края.. досега е гонила всичките му приятелки, аз се запознах с нея бременна и нямаше как.. май нямам избор, трябва или да търпя, или да се разделя с мъжа ми.. Лошото е, че след случката много ми стана неприятна и едвам издържам присъствието и.  Мили мами, споделете ми мнение, имам ли шанс да запазя семейството си и да я отсвиря по-далеч, независимо, че мъжа ми я обожава??
А по повод съмненията на някои от вас- да, определено не е моментно състояние, а омраза, това не мога да объркам едно на ръка и второ- да, признаци е имало, но аз съм ги тълкувала не по предназначение..

# 27
  • Мнения: 3 334
Моят съвет-свекърва (тъща) ли е-по-надалеч!

и аз това те съветвам.Моят горчив опит ми доказа многокротно,че тя никога няма да ме приеме като своя "дъщеря",а аз искам всичко или нищо Mr. Green.Добре,че с мъжо се разбираме и отношенията с майка му не ни влиаят Hug

# 28
  • Мнения: 953
Моите съчувствия. БОЛИ КОГАТО ТЕ ЛЪЖАТ. Каквито и да са ти били отношенията със свекърва ти, трябва да имаш винаги едно наум, тя никога няма да ти стане майка и за всичко ти ще си виновна.

# 29
  • 7800
  • Мнения: 243
... досега е гонила всичките му приятелки...

Хм  newsm78 Това не дава ли повод за размисъл?! Колко приятелки трябва да му изгони, че да забележи ТОЙ че нещо не е на ред?!

Общи условия

Активация на акаунт