За пристрастията наши, или какво ще се случи, ако ни лишат от тях?

  • 1 685
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Да ми отмъкнат всички книги, ще бъде ужасно. Без четене не мога.  Rolling Eyes
И за физическата близост ще пищя, ако ме лишат.  Blush

А пък ако ме лишат за 3 дни от "библиотеката" в тоалетната вечер, направо ще вия на умряло... или ще хвана запек Mr. Green

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Нямам непреодолими пристрастия.
Тъй, тъй Simple Smile
И без кафе мога, и без сладко, и без мъж...
И без форум мога - страшно си почивам. В началото като се разделях с форума, ми беше едно съклетно, едно притеснено... сега - с четири очи гледам да ида някъде без нет и истински да си почина с книжка.

Трудно минавам без печатно слово - книги, по възможност. На морето паднах толкова ниско да чета Журнал за жената и На кафе...какво да правиш, душата си иска своето.

От присъствието на детето още не съм готова да се лиша по никакъв повод, но вярвам, че с времето и това ще мине и няма да изпитвам толкова остра нужда да ми е край мен.

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Обичам да пуша, но мога и без-сега съм на работа и една кутия влача близо 4 дена. Останалото не ми е проблем.

# 18
  • Мнения: 4 733
Тъй,тъй...хубава тема Wink

ез цигари се научих да мога, виж без шоколад някъде посред нощ ще превъртя,секса е относително понятие, което не винаги влючва наличието на мъж,така че и с това ще се справя Mr. Green Сешоарът си обаче не го давам за нищо на света.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шоколадът не ми е страст - мога без него. И без цигари се оказа, че мога. И без кока-кола.
Кафето не ми се ще да го броя като страст, ама си е така. За 3 дни ще го преживея, ама само толкова. Без секс  - няма проблем, обаче гушкането не се брои Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 755
И какво ще стане с нас, ако ни лишат за 3 дни от пристрастията ни?
Нищо. Дупе знае две и двеста.  Wink

# 21
  • в къщи
  • Мнения: 467
От всичко изброено мога да се откажа за три дни(не за повече),само без цигари незнам дали ще издържа... newsm78

# 22
  • Мнения: 272
Пуша,но като забременях и докато кърмех,видях че и без цигарки може Peace
Може би ако ми спрат биричката,ще се побъркам Crazy Даже вечер мАжо като се връща от работа и не е купил биричка го връщам Naughty (ех краста-крастаааа  hahaha )

Същата работа. А и след бременностите цигарките не мож ми спря. Вечер, след като заспят лапетата, да не си отворя една бира ? Тц Naughty, няма такъв случай.

Джинсите /разбирай - дънките/, ако някой ми вземе - ами ще си ходя по гащи. Друго няма да облека.
Спагетите и всякакви пасти - изтрайвам най-много три дни без тях. На четвъртия започвам да скимтя.
Интернет - има дни, в които не се и сещам да цъкам, ама знам, че има връзка и съм ок. Ако няма интернет се чувствам отскубната от света. smile3515
 

# 23
  • Мнения: 6 472
Интернет Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 861
Като се замисля май без всичко мога, макар че интернета би ми липсвал много, определено

Цигарите отказах, кафето спрях, когато се налагаше, като реша да отслабвам и яденето спирам, секса...е намаля след като родих..., а колкото до шоколада, на моменти съм, но ако не го виждам мога и без него де Wink

Обаче в дни , когато нямам нет съм направо нещастна Sad, но пък отмятам много работа у дома

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Точно три дни ми трябват. В тях е проблемът. 3 дни без гадните ми любими неща и вече ще мога без тях. 3 дни да издържа само....

# 26
  • Мнения: 358
Кафе, печатна литература, а също и  без спорт. Направо си мога без секс, но без спорт- не.

# 27
  • Мнения: 3 405
И аз да си кажа. Мога без цигари, без шоколад, дори без секс (но не за дълго). Без кафе някак си не мога, пия го всяка сутрин, но се оправдавам с ниско кръвно. Mr. Green Без книги мислех, че не мога, оказа се че мога, а тук оправданието ми е, че нямам време(всъщност чета учебници към момента).
Преди седмица нямах компютър 4 дни. Въртях се около бюрото като паленце и няистина усещах липсата му. Не толкова на компютъра, колкото на нета, като връзка с големия свят. Confused
Но смятам, че мога да издържа и повече от три дни, ще намеря заместители и други пристрастия Mr. Green
А форума - той ми е най-голямата мания напоследък...

# 28
  • Мнения: 35 963
Първенството си поделят шоколада и форума. От шоколада мога и да се лиша за три дни и да го заменя с диетично кола примерно, но ако ми спрат форума за три дни сигурно ще получа фору-гликемия:)

нямам какво да добавя  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 811
Не мога без кафе-ставам нервна,и без шоколад не мога-озверявам ако не хапна,с форума се разделям за два дена-уикенда-повече не издържам ...

Общи условия

Активация на акаунт