Златна сватба и църковен брак

  • 2 725
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 102
Днес получихме покана да присъстваме на Златната сватба на бабата на мъжа ми,решили са да сключат и Църковен брак,като пресъздадат истинска сватба,само без гражданското.Толкова е вълнуващо   loveuuu след 50 години брак да има такава любов като по филмите  married Естествено ще присъстват всички деца ,внуци и правнуци  newsm63 Искам да ги изненадам с някакво хубаво пожелание и оригинален подарък  Gift Момичета,давайте идеи  newsm17

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Оооох, чак ми се прииска и на мен, ама 50 години са си мнооого време. Може би няма да съм оригинална, но щом брака ще е църковен мисля, че една красива икона е подходящ подарък.

# 2
  • Мнения: 4 053
малее,дали ще доживееме и ние до там newsm78
ако са пъргави може една екскурзия до някъде да им подарите Laughing

# 3
  • Мнения: 7 723
едва ли мога да ти дам съвет за подарък, който може да символизира уважението, което тези хора заслужават.  newsm78
Свалям им шапка   bouquet
Мисля, че екскурзиятя е най- подходящ подарък newsm78

# 4
  • Мнения: 3 499
Това е наистина страхотно, дано и ние да празнуваме такава сватба.

# 5
  • Мнения: 3 550
Честито и браво за хубавото решение!   bouquet Предлагам да се съберете целия род с правнуците и да си направите снимка, която после да отпечатате в най-големия размер (20/30 май беше), рамка, опаковка и т.н.

# 6
  • Мнения: 924
Ех, че хубаво  newsm74 Дай боже всеки му такава радост!

# 7
  • Мнения: 295
Да са живи и здрави най-напред и Господ да им дава здраве и дълги години още съвместен живот  bouquet!
Мисля, че предложението със снимката е чудесно! Бих добавила още, че можете да направите нещо като семейна хроника с малко генеалогично дърво, прикрепени снимки от по-важни събития. Или да вземете снимки от гражданския им брак и сватбата и да направите кратко представяне пред гостите. Моите свекъри за 35 си годишнина така направиха - свекърът сканира и вкара в компютъра всички снимки, които искаше от тяхната сватба, сватбата на родителите им, после ги записа на CD и пусна по DVD. Естествено преди това имаше шампанско и благодарствени думи - можете нещо такова да им подготвите. Да им благодарите, че са създали такова семейство и нещо от този род.

# 8
  • Мнения: 422
Аз лично им пожелавам още 50 години брачен живот.Толкова е романтично.Още като прочетох поста ти  първата идея, която ми дойде като предложение е пътешествие и като гледам не съм единствената,идеите за снимката  са страхотни, а също и DVDто, а защо не всичките.

Общи условия

Активация на акаунт